Pagina 2 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 33

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: NK allround / NK sprint (start: zaterdag 11:15)

  1. #11
    Allround:

    Podium vrouwen: (start: 11:15)
    1. Linda de Vries
    2. Melissa Wijfje
    3. Annouk van der Weijden
    Podium mannen: (start: 11:45)
    1. Marcel Bosker
    2. Jos de Vos
    3. Marwin Talsma
    Zaterdag:
    11:15 500m vrouwen Melissa Wijfje 39.88
    11:45 500m mannen Thijs Roozen 36.60
    12:30 3000m vrouwen Linda de Vries 4.05.95
    13:45 5000m mannen Marcel Bosker 6.21.23
    Laatst gewijzigd door Andre; 27-01-18 om 08:45.

  2. #12
    Sprint:

    Podium vrouwen: (start: 15:30)
    1. Lotte van Beek
    2. Letitia de Jong
    3. Anice Das
    Podium mannen: (start: 16:00)
    1.Hein Otterspeer
    2. Michel Mulder
    3. Dai Dai Ntab
    Zaterdag:
    15:30 1e 500m vrouwen Anice Das 38.70
    16:00 1e 500m mannen Dai Dai Ntab 34 72
    16:45 1e 1000m vrouwen Lotte van Beek 1.15.40
    17:15 1e 1000m mannen Hein Otterspeer 1.08.97
    Laatst gewijzigd door Andre; 27-01-18 om 08:50.

  3. #13
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door SanMark. Bekijk Berichten
    3. Jos the Boss


    Wist niet dat de vader van Max ook zo goed kon schaatsen...

  4. #14
    Allround:

    Podium vrouwen: (start: 11:15)
    1. Annouk van der Weijden
    2. Melissa Wijfje
    3. Linda de Vries

    Podium mannen: (start: 11:45)
    1. Marcel Bosker
    2. Jos de Vos
    3. Chris Huizinga

    Zaterdag:
    11:15 500m vrouwen Anouk van der Weijden (40,05)
    11:45 500m mannen Thijs Roozen (35.85)
    12:30 3000m vrouwen Annouk van der Weijden (4.04.28)
    13:45 5000m mannen Marcel Bosker (6.21.23)



    Sprint:

    Podium vrouwen: (start: 15:30)
    1. Lotte van Beek
    2. Ieren Wüst
    3. Laetitia de Jong

    Podium mannen: (start: 16:00)
    1. Hein Otterspeer
    2. Michel Mulder
    3. Thomas Krol

    Zaterdag:
    15:30 1e 500m vrouwen Anice Das (38.31)
    16:00 1e 500m mannen Dan Dai Ntab (34.80)
    16:45 1e 1000m vrouwen Lotte van Beek (1.14.87)
    17:15 1e 1000m mannen Thomas Krol (1.08.88)

  5. #15
    Allround:
    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen Annouk van der Weijden 1.58.00
    12:30 1500m mannen Marcel Bosker 1.46.80
    13:30 5000m vrouwen Annouk van der Weijden 7.03.11
    14:15 10.000m mannen Marcel Bosker 13.07.11


    Sprint:
    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen Anice Das 38.73
    16:00 2e 500m mannen Daidai Ntab 34.85
    16:45 2e 1000m vrouwen Letitia de Jong 1.16.10
    17:15 2e 1000m mannen Hein Otterspeer 1.08.50

  6. #16
    Allround:

    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen: Annouk van der Weijden 1:57,55
    12:30 1500m mannen: Marcel Bosker 1:46,45
    13:30 5000m vrouwen: Annouk van der Weijden 6:58,77
    14:15 10.000m mannen: Marcel Bosker 13:12,11


    Sprint:

    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen: Anice Das 38,44
    16:00 2e 500m mannen: Michel Mulder 34,88
    16:45 2e 1000m vrouwen: Lotte van Beek 1:15,15
    17:15 2e 1000m mannen: Thomas Krol 1:08,77

  7. #17
    Allround:
    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen Annouk van der Weijden 1.58.00
    12:30 1500m mannen Marcel Bosker 1.46.80
    13:30 5000m vrouwen Annouk van der Weijden 7.03.11
    14:15 10.000m mannen Marcel Bosker 13.07.11


    Sprint:
    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen Letitia de Jong 38.73
    16:00 2e 500m mannen Daidai Ntab 34.84
    16:45 2e 1000m vrouwen Letitia de Jong 1.16.67
    17:15 2e 1000m mannen Hein Otterspeer 1.08.45

  8. #18
    Allround:
    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen Linda de Vries 1.56.87
    12:30 1500m mannen Marcel Bosker 1.47.42
    13:30 5000m vrouwen Annouk van der Weijden 6.55.32
    14:15 10.000m mannen Marcel Bosker 13.14.55


    Sprint:
    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen Anice Das 38.71
    16:00 2e 500m mannen Daidai Ntab 34.83
    16:45 2e 1000m vrouwen Letitia de Jong 1.15.92
    17:15 2e 1000m mannen Hein Otterspeer 1.08.41
    Laatst gewijzigd door Andre; 28-01-18 om 00:33.

  9. #19
    Allround:
    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen Linda de Vries 1.57.11
    12:30 1500m mannen Marcel Bosker 1.47.23
    13:30 5000m vrouwen Annouk van der Weijden 7.02.71
    14:15 10.000m mannen Marcel Bosker 13.18.13


    Sprint:
    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen Anice Das 38.68
    16:00 2e 500m mannen Daidai Ntab 34.91
    16:45 2e 1000m vrouwen Letitia de Jong 1.16.43
    17:15 2e 1000m mannen Hein Otterspeer 1.08.58
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  10. #20
    Allround:
    Zondag:
    11:45 1500m vrouwen Melissa Wijfje 1.57.23
    12:30 1500m mannen Marcel Bosker 1.47.07
    13:30 5000m vrouwen Annouk van der Weijden 7.03.42
    14:15 10.000m mannen Marcel Bosker 13.14.89


    Sprint:
    Zondag:
    15:30 2e 500m vrouwen Anice Das 38.85
    16:00 2e 500m mannen Daidai Ntab 34.89
    16:45 2e 1000m vrouwen Letitia de Jong 1.16.32
    17:15 2e 1000m mannen Thomas Krol 1.08.61
    Laatst gewijzigd door Maasveld; 28-01-18 om 10:38.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •