Pagina 2 van de 3 EersteEerste 123 LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 29

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: WB Erfurt (start: vrijdag 15:05)

  1. #11
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37,85
    1e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,11
    5000m mannen: Ted-Jan Bloemen 6:14,22
    1500m vrouwen: Marrit Leenstra 1:54,88

  2. #12
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog (37.91)
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis (1.08.40)
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen (6.17.50)
    1500m vrouwen Ireen Wust (1.54.99)

  3. #13
    (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen: Erbanova 37,87
    1e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:07.99
    5000m mannen: Ted-Jan Bloemen 6:15.14
    1500m vrouwen: Wust 1:54,99

  4. #14
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.81
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.55
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.15.99
    1500m vrouwen Marrit Leenstra 1.56.11

  5. #15
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Karolina Erbanova 37.78
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.28
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.14.62
    1500m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.55.91

  6. #16
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.84
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.38
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.13.83
    1500m vrouwen Ireen Wust 1.54.81
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  7. #17
    Zaterdag: (vanaf 13:30)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37,78
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,69
    5000m mannen Ted-Jan Bloemen 6.17,26
    1500m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.56,45

  8. #18
    Zondag: (vanaf 14:00)
    2e 500m mannen Artyom Kuznetsov 35.06
    2e 1000m vrouwen Yekaterina Shikhova 1.15.84
    2e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.48
    3000m vrouwen Martina Sablikova 4.03.80

  9. #19
    Zondag: (vanaf 14:00)
    2e 500m mannen: Jan Smeekens 34,77
    2e 1000m vrouwen: Jekatarina Sjichova 1:15,55
    2e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,22
    3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4:01,78

  10. #20
    Zondag: (vanaf 14:00)
    2e 500m mannen: Dai Dai Ntab 34,56
    2e 1000m vrouwen: Jekatarina Sjichova 1:15,15
    2e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,00
    3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4:01,12
    Laatst gewijzigd door SanMark.; 21-01-18 om 02:20.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •