Pagina 3 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 39

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: EK Afstanden (start: vrijdag 14:30)

  1. #21
    1000 meter mannen
    1. Denis Yuskov 1.08.81
    2. Koen Verweij
    3. Thomas Krol

    3000 meter vrouwen
    1. Carlijn Achtereekte 4.03.25
    2. Anouk van der Weijden
    3. Natalia Voronina

    5000 meter mannen
    1. Marcel Bosker 6.16.40
    2. Jan Blokhuijsen
    3. Nicola Tumolero

  2. #22
    Uitslagen zaterdag:

    1000m vrouwen:
    1. Jekaterina Sjichova 600 / 150 / 30
    2. Vanessa Herzog 210 / 300 / 75
    3. Marrit Leenstra 150 / 75 / 180
    4. Lotte van Beek 75 / 30 / 0
    5. Letitia de Jong 30 / 15 / 0
    6. Olga Fatkoelina 15 / 0 / 0
    DNS. Karolina Erbanova 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:15,34 (1:14,84 - 1:15,84)

    1000m mannen:
    1. Pavel Koelizjnikov 600 / 150 / 30
    2. Denis Joeskov 210 / 300 / 75
    4. Thomas Krol 75 / 30 / 0
    7. Koen Verweij 12 / 0 / 0
    8. Hein Otterspeer 9 / 0 / 0
    Tijd: 1:08,84 (1:08,34 - 1:09,34)

    3000m vrouwen:
    1. Esmee Visser 600 / 150 / 30
    2. Carlijn Achtereekte 210 / 300 / 75
    3. Natalia Voronina 150 / 75 / 180
    4. Francesca Lollobrigida 75 / 30 / 0
    5. Anna Joerakova 30 / 15 / 0
    8. Annouk van der Weijden 9 / 0 / 0
    Tijd: 4:05,31 (4:03,81 - 4:06,81)

    5000m mannen:
    1. Nicola Tumolero 600 / 150 / 30
    3. Marcel Bosker 150 / 75 / 180
    4. Jan Blokhuijsen 75 / 30 / 0
    5. Letitia de Jong 30 / 15 / 0
    6. Olga Fatkoelina 15 / 0 / 0
    15. Andrea Giovannini 0 / 0 / 0


    Punten zaterdag:


    1000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 75 150 180 50 455
    2 JMD 75 150 75 50 350
    3 Mommiej 210 75 0 10 295
    4 Pascallovic 0 75 0 150 225
    5 Friesland 150 30 30 10 220
    6 Andre 150 30 0 10 190
    7 SanMark. 150 15 0 10 175

    1000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 210 0 0 250 460
    2 Mommiej 210 150 0 10 370
    3 JMD 210 0 0 150 360
    4 Maasveld 210 30 30 10 280
    5 SanMark. 12 150 75 0 237
    6 Pascallovic 210 0 0 10 220
    7 Friesland 75 0 0 0 75

    3000m vrouwen;
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 600 0 75 0 675
    2 Mommiej 150 300 0 10 460
    2 Maasveld 150 300 0 10 460
    2 Pascallovic 150 300 0 10 460
    5 JMD 150 300 0 0 450
    5 Friesland 150 300 0 0 450
    7 Andre 210 0 180 0 390

    5000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 0 0 150 750
    2 Maasveld 600 30 0 50 680
    3 Mommiej 75 150 180 10 415
    4 Andre 150 30 30 150 360
    5 SanMark. 75 0 180 0 255
    6 Pascallovic 0 30 180 0 210
    7 JMD 75 75 30 10 190


    Totaal:
    Pl. Deelnemer 1000V 1000M 3000V 5000M Totaal
    1 Maasveld 455 280 460 680 1875
    2 Mommiej 295 370 460 415 1540
    3 Friesland 220 75 450 750 1495
    4 Andre 190 460 390 360 1400
    5 JMD 350 360 450 190 1350
    6 SanMark. 175 237 675 255 1342
    7 Pascallovic 225 220 460 210 1115
    Laatst gewijzigd door Friesland; 07-01-18 om 17:13.
    Wielerkenner: Vergeet niet een team te plaatsen voor de Ronde van Lombardije! (start: ZATERDAG 10:35)
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9.
    TETO: de WTA finale begint op 21 oktober.
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #23
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1) Nederland
    2) Duitsland
    3) Polen
    Winnende tijd: 3.00.00

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1) Nederland
    2) Italië
    3) Noorwegen
    Winnende tijd: 3.42.00

    1200m teamsprint vrouwen
    1) Rusland
    2) Nederland
    3) Noorwegen
    Winnende tijd: 1.26.99

    1200m teamsprint mannen
    1) Rusland
    2) Polen
    3) Nederland
    Winnende tijd: 1.20.87

    6400m massastart vrouwen
    1) Francesca Lollobrigida
    2) Annouk van der Weijden
    3) Michelle Uhrig

    6400m massastart mannen:
    1) Andrea Giovannini
    2) Danila Semerikov
    3) Simon Schouten

  4. #24
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Nederland (2.59.20)
    2. Rusland
    3. Polen

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Italie (3.41.50)
    2. Nederland
    3. Rusland

    1200m teamsprint vrouwen
    1. Rusland (1.27.50)
    2. Nederland
    3. Noorwegen

    1200m teamsprint mannen
    1. Rusland (1.22.10)
    2. Nederland
    3. Finland

    6400m massastart vrouwen
    1. Francesca Lollobrigida
    2. Annouk van der Weijden
    3. Saskia Alusalu

    6400m massastart mannen
    1. Andrea Giovannini
    2. Simon Schouten
    3. Haralds Silovs

  5. #25
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Nederland 2.59.10
    2. Rusland
    3. Polen

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Italie 3.39.65
    2. Nederland
    3. Rusland

    1200m teamsprint vrouwen
    1. Rusland 1.27.20
    2. Nederland
    3. Noorwegen

    1200m teamsprint mannen
    1. Nederland 1.19.55
    2. Rusland
    3. Finland

    6400m massastart vrouwen
    1. Francesca Lollobrigida
    2. Saskia Alusalu
    3. Vanessa Herzog

    6400m massastart mannen:
    1. Andrea Giovannini
    2. Simon Schouten
    3. Haralds Silovs

  6. #26
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Rusland (3.00,11)
    2. Nederland
    3. Polen

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Italie (3.44,76)
    2. Nederland
    3. Rusland

    1200m teamsprint vrouwen
    1. Rusland (1.26,87)
    2. Nederland
    3. Noorwegen

    1200m teamsprint mannen
    1. Rusland (1.27,23)
    2. Nederland
    3. Finland

    6400m massastart vrouwen
    1. Francesca Lollobrigida
    2. Vanessa Herzog
    3. Francesca Bettrone

    6400m massastart mannen
    1. Andrea Giovannini
    2. Simon Schouten
    3. Haralds Silovs
    Laatst gewijzigd door Maasveld; 07-01-18 om 09:44.

  7. #27
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1) Nederland
    2) Rusland
    3) Duitsland
    Winnende tijd: 3.00.15

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1) Nederland
    2) Italië
    3) Rusland
    Winnende tijd: 3.42.45

    1200m teamsprint vrouwen
    1) Rusland
    2) Nederland
    3) Noorwegen
    Winnende tijd: 1.27.16

    1200m teamsprint mannen
    1) Rusland
    2) Nederland
    3) Finland
    Winnende tijd: 1.20.99

    6400m massastart vrouwen
    1) Francesca Lollobrigida
    2) Annouk van der Weijden
    3) E. Kazelina

    6400m massastart mannen:
    1) Andrea Giovannini
    2) Simon Schouten
    3) Haralds Silovs

  8. #28
    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Nederland (3.01,24)
    2. Rusland
    3. Polen

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Nederland (3.43,19)
    2. Italie
    3. Rusland

    1200m teamsprint vrouwen
    1. Rusland (1.26,34)
    2. Nederland
    3. Noorwegen

    1200m teamsprint mannen
    1. Nederland (1.21,18)
    2. Rusland
    3. Finland

    6400m massastart vrouwen
    1. Francesca Lollobrigida
    2. Annouk van der Weijden
    3. Nikola Zdrahalova

    6400m massastart mannen
    1. Simon Schouten
    2. Haralds Silovs
    3. Riccardo Bugari
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #29
    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Nederland
    2. Rusland
    3. Polen
    Tijd: 3:01,23

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    1. Italië
    2. Nederland
    3. Polen
    Tijd: 3:41,86

    1200m teamsprint vrouwen:
    1. Rusland
    2. Nederland
    3. Noorwegen
    Tijd: 1:26,42

    1200m teamsprint mannen:
    1. Rusland
    2. Nederland
    3. Polen
    Tijd: 1:19,87

    6400m massastart vrouwen:
    1. Francesca Lollobrigida
    2. Vanessa Bittner
    3. Francesca Bettrone

    6400m massastart mannen:
    1. Jan Blokhuijsen
    2. Andrea Giovannini
    3. Simon Schouten
    Wielerkenner: Vergeet niet een team te plaatsen voor de Ronde van Lombardije! (start: ZATERDAG 10:35)
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9.
    TETO: de WTA finale begint op 21 oktober.
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  10. #30
    Ik verander de massastart heren:
    1) Simon Schouten
    2) Danila Semerikov
    3) Linus Heidegger

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •