Pagina 1 van de 4 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 39

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: EK Afstanden (start: vrijdag 14:30)

  1. #1

    Schaatskenner 2017/18: EK Afstanden (start: vrijdag 14:30)

    Komend weekend worden de eerste EK afstanden verreden in Kolomna. Groot verschil met andere kampioenschappen per afstand is dat de 10km mannen en de 5km vrouwen niet verreden worden, daartegenover staat dat er wel een kampioenschap voor de teamsprint is.

    Programma:

    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    500m mannen
    1500m vrouwen
    1500m mannen

    Zaterdag: (start: 13:15)
    1000m vrouwen
    1000m mannen
    3000m vrouwen
    5000m mannen

    Zondag: (start: 14:30)
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    3200m ploegenachtervolging mannen
    1200m teamsprint vrouwen
    1200m teamsprint mannen
    6400m massastart vrouwen
    6400m massastart mannen:

    Te voorspellen:
    * podia per afstand
    * winnende team (met uitzondering van de massastarts)

    De aangegeven tijden zijn indicatief.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    500m vrouwen
    1. Olga Fatkulina (37.80)
    2. Karolina Erbanova
    3. Vanessa Herzog

    500m mannen
    1. Pavel Kulizhnikov (34.50)
    2. Ronald Mulder
    3. Mika Poutala

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra (1.55.25)
    2. Lotte van Beek
    3. Yekaterina Shikhova

    1500m mannen
    1. Denis Yuskov (1.43.60)
    2. Koen Verweij
    3. Marcel Bosker

  3. #3
    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1) Karolina Erbanova
    2) Vanessa Herzog
    3) Olga Fatkulina
    Tijd: 37.78

    500m mannen
    1) Pavel Kulizhnikov
    2) Ruslan Murashov
    3) Ronald Mulder
    Tijd: 34.60

    1500m vrouwen
    1) Marrit Leenstra
    2) Yekaterina Shikhova
    3) Yuliya Skokova
    Tijd: 1.54.40

    1500m mannen
    1) Denis Yuskov
    2) Koen Verweij
    3) Thomas Krol
    Tijd: 1.44.00

  4. #4
    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1. Karolina Erbanova
    2. Vanessa Herzog
    3. Olga Fatkoelina
    Tijd: 37,88

    500m mannen
    1. Ronald Mulder
    2. Roeslan Moerasjov
    3. Nico Ihle
    Tijd: 34,31

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra
    2. Lotte van Beek
    3. Jekaterina Sjichova
    Tijd: 1:54,12

    1500m mannen
    1. Koen Verweij
    2. Denis Joeskov
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:43,33
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Belachelijk dat zo'n B-toernooi zoveel punten waard is.

    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1. Olga Fatkulina
    2. Karolina Erbanova
    3. Vanessa Herzog
    Tijd: 37,83

    500m mannen
    1. Ruslan Murashov
    2. Nico Ihle
    3. Ronald Mulder
    Tijd: 34,62

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra
    2. Lotte van Beek
    3. Yekaterina Shikhova
    Tijd: 1:54,68

    1500m mannen
    1. Denis Yuskov
    2. Koen Verweij
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:43,58
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  6. #6
    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1. Karolina Erbanova 37.92
    2. Vanessa Herzog
    3. Olha Fatkulina

    500m mannen
    1. Ronald Mulder 34.23
    2. Ruslan Murashov
    3. Mika Poutala

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra 1.55.17
    2. Lotte Van Beek
    3. Julia Skokova

    1500m mannen
    1. Koen Verweij 1.44.60
    2. Denis Joeskov
    3. Thomas Krol

  7. #7
    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1. Olga Fatkulina
    2. Karolina Erbanova
    3. Vanessa Herzog
    Tijd: 37,77

    500m mannen
    1. Roland Mulder
    2. Ruslan Murashov
    3. Nico Ilhe
    Tijd: 34,62

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra
    2. Lotte van Beek
    3. Shikova
    Tijd: 1:54,54

    1500m mannen
    1. Denis Yuskov
    2. Koen Verweij
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:43,32

  8. #8
    Vrijdag: (start: 14:30)
    500m vrouwen
    1. Olga Fatkulina
    2. Karolina Erbanova
    3. Angelina Golikova
    Tijd: 37,97

    500m mannen
    1. Ronald Mulder
    2. Mika Poutala
    3. Pavel Khulizhnikov
    Tijd: 34,69

    1500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra
    2. Lotte van Beek
    3. Yekaterina Shikhova
    Tijd: 1:55,12

    1500m mannen
    1. Denis Yuskov
    2. Koen Verweij
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:43,72

  9. #9
    Uitslagen vrijdag:

    500m vrouwen:
    1. Vanessa Herzog 600 / 150 / 30
    2. Angelina Golikova 210 / 300 / 75
    3. Karolina Erbanova 150 / 75 / 180
    4. Olga Fatkoelina 75 / 30 / 0
    Tijd: 37,69 (37,44 - 37,94)

    500m mannen:
    1. Ronald Mulder 600 / 150 / 30
    2. Mika Poutala 210 / 300 / 75
    3. Pavel Koelizjnikov 150 / 75 / 180
    4. Nico Ihle 75 / 30 / 0
    9. Roeslan Moerasjov 6 / 0 / 0
    Tijd: 34,80 (34,55 - 35,05)

    1500m vrouwen:
    1. Lotte van Beek 600 / 150 / 30
    2. Jekaterina Sjichova 210 / 300 / 75
    3. Marrit Leenstra 150 / 75 / 180
    11. Joelia Skokova 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:55,52 (1:54,77 - 1:56,27)

    1500m mannen:
    1. Denis Joeskov 600 / 150 / 30
    2. Thomas Krol 210 / 300 / 75
    3. Koen Verweij 150 / 75 / 180
    4. Marcel Bosker 75 / 30 / 0
    Tijd: 1:44,53 (1:43,78 - 1:45,28)

    Punten vrijdag;

    500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 150 150 0 50 350
    2 Friesland 150 150 0 10 310
    2 Andre 150 150 0 10 310
    4 SanMark. 75 75 30 50 230
    5 Maasveld 75 75 75 0 225
    6 Mommiej 75 75 30 10 190
    6 Pascallovic 75 75 30 10 190

    500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 300 180 10 1090
    2 Andre 600 0 75 0 675
    3 SanMark. 600 0 0 10 610
    4 Friesland 600 0 0 0 600
    5 Mommiej 150 150 75 0 375
    6 JMD 150 0 30 10 190
    7 Pascallovic 6 30 30 10 76

    1500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 150 300 0 0 450
    2 Mommiej 150 150 75 50 425
    3 Maasveld 150 150 75 10 385
    4 SanMark. 150 150 75 0 375
    4 Friesland 150 150 75 0 375
    4 Pascallovic 150 150 75 0 375
    7 Andre 150 150 0 10 310

    1500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 600 75 75 10 760
    2 Maasveld 600 75 75 0 750
    2 SanMark. 600 75 75 0 750
    2 Pascallovic 600 75 75 0 750
    5 Mommiej 600 75 0 0 675
    6 Andre 150 150 75 150 525
    7 Friesland 150 150 75 0 375


    Totaal:
    Pl. Deelnemer 500V 500M 1500V 1500M Totaal
    1 Maasveld 225 1090 385 750 2450
    2 SanMark. 230 610 375 750 1965
    3 Andre 310 675 310 525 1820
    4 JMD 350 190 450 760 1750
    5 Mommiej 190 375 425 675 1665
    6 Friesland 310 600 375 375 1660
    7 Pascallovic 190 76 375 750 1391
    Laatst gewijzigd door Friesland; 05-01-18 om 18:19.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  10. #10
    M. Leenstra
    L. de Jong
    O. Fatkulina 1.15.00

    Verweij
    Kuzilnikov
    Yuskov 1.08.15

    E. Visser
    A. van der Weijden
    C. Achtereeke 4.01.00

    Jan Blokhuijsen
    A. Giovanni
    M. Bosker 6.21.00
    Laatst gewijzigd door SanMark.; 06-01-18 om 08:10.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •