Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 64

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 20 (26 januari)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 20 (26 januari)

    Programma:

    Vrijdag 26 januari:
    20:00 SC Heerenveen - Sparta Rotterdam

    Zaterdag 27 januari:
    18:30 FC Groningen - Heracles Almelo
    19:45 FC Twente - PSV
    19:45 PEC Zwolle - Vitesse
    20:45 NAC Breda - VVV

    Zondag 28 januari:
    12:30 FC Utrecht - Ajax
    14:30 Feyenoord - ADO Den Haag
    14:30 Roda JC - Excelsior
    16:45 Willem II - AZ

    Veel succes!
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma ligacomptities, speelronde 2:

    Eredivisie:
    Abubakari De Groene Scout
    Simon Magikan
    Wezeper88 Kielse Rat
    Red Power Go Ahead Kampen
    Susa delmaestro
    FC Zwolle Ole Marinos
    TopTreffer PES5
    Maasveld Pascallovic

    Eerste Divisie:
    Andre Reinoud
    fortuna1987 Handyman
    DeMaster SuikerBrood
    SC Heerenveen prume
    Hankie Mario
    JMD banshee
    Max Power Schaakliefhebber

    Tweede Divisie:
    Bernardo Superstars
    Friesland Sunshine Sannie
    Satyr Mommiej
    hipp00 Unregistere
    Joost zwammy
    Hummeltje Kralinger
    Ait Vedan JPA
    erik Miramar
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-18 om 20:14.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Programma Lente CL, 1e groepsfase, speelronde 1:

    Groep A:
    Abubakari Red Power
    Max Power Andre
    TopTreffer Handyman

    Groep B:
    Maasveld Wezeper88
    fortuna1987 Reinoud
    SC Heerenveen Pascallovic

    Groep C:
    Simon Schaakliefhebber
    Magikan Marinos
    Go Ahead Kampen Unregistere

    Groep D:
    PES5 De Groene Scout
    FC Zwolle Ole Susa
    Satyr SuikerBrood
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-18 om 15:14.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Lente EL, groepsfase, speelronde 1:

    Groep 1:
    Kielse Rat Mario
    Hummeltje vrij

    Groep 2:
    DeMaster Joost
    delmaestro vrij

    Groep 3:
    zwammy prume
    Ait Vedan Sunshine Sannie

    Groep 4:
    Friesland Superstars
    banshee Bernardo

    Groep 5:
    Mommiej erik
    Hankie Miramar

    Groep 6:
    hipp00 JPA
    Kralinger JMD
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-18 om 21:29.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Programma Winter Cup:

    Terugwedstrijden, voorronde:

    Marinos - Miramar
    JPA - TopTreffer
    Joost - Unregistere
    erik - Pascallovic
    banshee - SuikerBrood
    Mommiej Handyman
    Kralinger - delmaestro
    Friesland - DeMaster
    Ait Vedan - prume
    Kielse Rat - Hummeltje
    zwammy - Mario
    Hankie - Sunshine Sannie
    hipp00 - Superstars
    JMD - Bernardo
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-01-18 om 14:33.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #6
    Programma Lente Davis Cup:

    1e ronde, wedstrijden 1 en 2:

    Ajax 2 - Vitesse
    fortuna1987 - delmaestro
    Kielse Rat - JPA

    Excelsior - Team 22
    Kralinger - Miramar
    Simon - Superstars

    SC Heerenveen - Groesbeek
    SC Heerenveen - erik
    SuikerBrood - TopTreffer

    Ajax 3 - Roda JC
    DeMaster - Joost
    Marinos - Satyr

    Team 14 - NAC Breda
    Handyman - zwammy
    Sunshine Sannie - hipp00

    VVV - SC Cambuur
    banshee - Bernardo
    Maasveld - Friesland

    Team 16 - Team 17
    Ait Vedan - Hankie
    Hummeltje - JMD
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-01-18 om 14:50.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #7
    Vrijdag 26 januari:
    20:00 SC Heerenveen - Sparta Rotterdam 3-1

    Zaterdag 27 januari:
    18:30 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
    19:45 FC Twente - PSV 1-3
    19:45 PEC Zwolle - Vitesse 1-1
    20:45 NAC Breda - VVV 3-2

    Zondag 28 januari:
    12:30 FC Utrecht - Ajax 1-3
    14:30 Feyenoord - ADO Den Haag 3-0
    14:30 Roda JC - Excelsior 2-1
    16:45 Willem II - AZ 1-2

  8. #8
    Vrijdag 26 januari:
    20:00 SC Heerenveen - Sparta Rotterdam 2-1

    Zaterdag 27 januari:
    18:30 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
    19:45 FC Twente - PSV 0-2
    19:45 PEC Zwolle - Vitesse 2-1
    20:45 NAC Breda - VVV 1-1

    Zondag 28 januari:
    12:30 FC Utrecht - Ajax 0-2
    14:30 Feyenoord - ADO Den Haag 2-0
    14:30 Roda JC - Excelsior 1-1
    16:45 Willem II - AZ 1-3

  9. #9
    Vrijdag 26 januari:
    20:00 SC Heerenveen - Sparta Rotterdam 2-0

    Zaterdag 27 januari:
    18:30 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0
    19:45 FC Twente - PSV 0-2
    19:45 PEC Zwolle - Vitesse 1-0
    20:45 NAC Breda - VVV 1-0

    Zondag 28 januari:
    12:30 FC Utrecht - Ajax 0-2
    14:30 Feyenoord - ADO Den Haag 2-0
    14:30 Roda JC - Excelsior 0-1
    16:45 Willem II - AZ 1-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  10. #10
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.438
    vCash
    500
    Vrijdag 26 januari:
    20:00 SC Heerenveen - Sparta Rotterdam 2-0

    Zaterdag 27 januari:
    18:30 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0
    19:45 FC Twente - PSV 0-2
    19:45 PEC Zwolle - Vitesse 2-1
    20:45 NAC Breda - VVV 1-1

    Zondag 28 januari:
    12:30 FC Utrecht - Ajax 0-1
    14:30 Feyenoord - ADO Den Haag 3-2
    14:30 Roda JC - Excelsior 2-1
    16:45 Willem II - AZ 1-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •