Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 64

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 19 (19 januari)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 19 (19 januari)

    Programma:

    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente
    19:45 ADO Den Haag - VVV
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior
    14:30 Ajax - Feyenoord
    14:30 Willem II - FC Groningen
    16:45 Heracles Almelo - PSV

    Veel succes!
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, ronde 1:

    Eredivisie:
    Abubakari - Simon
    De Groene Scout - Magikan
    Wezeper88 - Red Power
    Kielse Rat - Go Ahead Kampen
    Susa - FC Zwolle Ole
    delmaestro - Marinos
    TopTreffer - Maasveld
    PES5 - Pascallovic

    Eerste Divisie:
    Andre - fortuna1987
    Reinoud - SuikerBrood
    DeMaster - prume
    SC Heerenveen - Mario
    Hankie - banshee
    JMD - Schaakliefhebber
    Max Power - Handyman

    Tweede Divisie:
    Bernardo - Friesland
    Superstars - Sunshine Sannie
    Satyr - hipp00
    Mommiej - Unregistere
    Joost - Hummeltje
    zwammy - Kralinger
    Ait Vedan - erik
    JPA - vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 21-01-18 om 16:46.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Winter Super Cup:

    PES5 - Maasveld
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Winter Cup:

    Voorronde, heenwedstrijden:
    FC Zwolle Ole - speler 64
    Magikan - speler 63
    Red Power - speler 62
    Wezeper88 - speler 61
    Abubakari - speler 60
    PES5 - speler 59
    Simon - speler 58
    fortuna1987 - speler 57
    Max Power - speler 56
    Reinoud - speler 55
    Schaakliefhebber - speler 54
    Andre - speler 53
    Go Ahead Kampen - speler 52
    Susa - speler 51
    De Groene Scout - speler 50
    Maasveld - speler 49
    SC Heerenveen - speler 48
    Satyr - speler 47
    Marinos - speler46
    TopTreffer - JPA
    Unregistere - Joost
    Pascallovic - erik
    SuikerBrood - banshee
    Handyman - Mommiej
    delmaestro - Kralinger
    DeMaster - Friesland
    prume - Ait Vedan
    Hummeltje - Kielse Rat
    Mario - zwammy
    Sunshine Sannie - Hankie
    Superstars - hipp00
    Bernardo - JMD
    Laatst gewijzigd door Friesland; 20-01-18 om 15:47.
    TETO: Vergeet geen team voor Roland Garros te plaatsen (start: ZONDAG 11:00)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Il Giro in het topic.
    Eredivisiekenner: topic voor 2018/19 wordt binnenkort geopend.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 1-1

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 1-1
    19:45 ADO Den Haag - VVV 1-1
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 2-1
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen 2-0

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 1-1
    14:30 Ajax - Feyenoord 3-0
    14:30 Willem II - FC Groningen 1-1
    16:45 Heracles Almelo - PSV 1-1

  6. #6
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 2-1

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 0-1
    19:45 ADO Den Haag - VVV 2-0
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 2-0
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen 2-0

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 1-2
    14:30 Ajax - Feyenoord 2-1
    14:30 Willem II - FC Groningen 1-0
    16:45 Heracles Almelo - PSV 0-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  7. #7
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 1-2

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 0-2
    19:45 ADO Den Haag - VVV 0-1
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 2-1
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen 0-0

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 1-3
    14:30 Ajax - Feyenoord 1-1
    14:30 Willem II - FC Groningen 1-1
    16:45 Heracles Almelo - PSV 0-2

  8. #8
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 1-1

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 0-2
    19:45 ADO Den Haag - VVV 1-1
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 4-0
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen 2-0

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 1-1
    14:30 Ajax - Feyenoord 2-1
    14:30 Willem II - FC Groningen 2-2
    16:45 Heracles Almelo - PSV 0-1

  9. #9
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 0-2

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 1-3
    19:45 ADO Den Haag - VVV 2-0
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 2-0
    20:45 Vitesse - SC Heerenveenv2-0

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 2-1
    14:30 Ajax - Feyenoord 2-0
    14:30 Willem II - FC Groningen 2-1
    16:45 Heracles Almelo - PSV 2-2

  10. #10
    Vrijdag 19 januari:
    20:00 FC Utrecht - AZ 1-2

    Zaterdag 20 januari:
    18:30 Roda JC - FC Twente 2-2
    19:45 ADO Den Haag - VVV 2-0
    19:45 PEC Zwolle - NAC Breda 3-0
    20:45 Vitesse - SC Heerenveen 1-1

    Zondag 21 januari:
    12:30 Sparta Rotterdam - Excelsior 2-2
    14:30 Ajax - Feyenoord 3-1
    14:30 Willem II - FC Groningen 2-0
    16:45 Heracles Almelo - PSV 1-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •