Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 14

Onderwerp: Toto Jupiler League Ronde 19

  1. #1

    Toto Jupiler League Ronde 19

    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C.
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap
    20.00 uur: FC Oss - MVV
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht

  2. #2
    Vrijdag 22 december:

    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 3-0

    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 1-1

    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 3-1

    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-1

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-1

    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 2-2

    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 2-2

    20.00 uur: FC Oss - MVV 1-1

    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-0

    Zaterdag 23 december:

    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht. 3-2

  3. #3
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 1-3
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 2-1
    20.00 uur: FC Oss - MVV 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-2

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 3-0

  4. #4
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - NEC 1-3
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-3
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 1-1
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 1-1
    20.00 uur: FC Oss - MVV 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-1

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 2-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  5. #5
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - NEC 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-4
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 1-3
    20.00 uur: FC Oss - MVV 2-1
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-1

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 4-1

  6. #6
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 4-1
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 0-0
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-0
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 2-3
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 1-1
    20.00 uur: FC Oss - MVV 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-0

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 2-0

  7. #7
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 0-2
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 1-2
    20.00 uur: FC Oss - MVV 2-1
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 2-1

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 2-0

  8. #8
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 3-0
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 0-3
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 2-2
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 0-1
    20.00 uur: FC Oss - MVV 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-1

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 2-0
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #9
    [QUOTE=Andre;345187]Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 2-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 1-4
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 0-2
    20.00 uur: FC Oss - MVV 2-1
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-1

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 3-0
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  10. #10
    Vrijdag 22 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Volendam 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Jong PSV 1-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - SC Cambuur 0-2
    20.00 uur: Telstar - De Graafschap 2-2
    20.00 uur: FC Oss - MVV 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - FC Eindhoven 1-2

    Zaterdag 23 december:
    19.45 uur: Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •