Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 14

Onderwerp: Toto Jupiler League Ronde 18

  1. #1

    Toto Jupiler League Ronde 18

    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles
    20.00 uur: MVV - Jong AZ

  2. #2
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-3
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 0-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 2-1
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-1

  3. #3
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-2
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 3-1

  4. #4
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-3
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 0-0
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 5-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 3-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 2-1
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 1-0

  5. #5
    Vrijdag 15 december:

    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 3-1

    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-1

    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 2-2

    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0

    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-0

    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-1

    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 2-1

    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 2-1

    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead 3-2 Eagles

    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-1

  6. #6
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 0-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 1-2
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 0-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1-1
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-0

  7. #7

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    546
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-2
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 2-1
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-1

  8. #8
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 0-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 4-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 0-2
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 1-1
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-0

  9. #9
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 1-0
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 3-0
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 2-1
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  10. #10
    Vrijdag 15 december:
    20.00 uur: De Graafschap - FC Oss 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar 2-2
    20.00 uur: N.E.C. - Helmond Sport 4-1
    20.00 uur: Jong PSV - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - FC Volendam 1-3
    20.00 uur: SC Cambuur - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Emmen - Jong Ajax 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: MVV - Jong AZ 3-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •