Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 20

Onderwerp: Toto Jupiler League Ronde 17

  1. #1

    Toto Jupiler League Ronde 17

    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C.
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur

  2. #2
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 2-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 1-2
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 1-4
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-3

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 1-2

  3. #3
    Vrijdag 8 december:

    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 2-2

    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 1-1

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 1-2

    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1

    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-2

    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 2-2

    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 2-3

    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-2

    Maandag 11 december:

    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1

    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 2-1

  4. #4
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 0-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 1-3
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-3
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 0-2
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 2-1

  5. #5
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-0
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 2-1
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-2

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 0-2

  6. #6
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 2-0
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 0-3
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-3

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 0-2

  7. #7
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 2-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 0-2
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 1-1
    20.00 uur: FC Oss - NEC 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-1

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 0-2
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  8. #8
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 2-0
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 0-1
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 3-1
    20.00 uur: FC Oss - NEC 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-3

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 1-2

  9. #9
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 2-2
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 1-2
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 2-1

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-0
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 1-1
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  10. #10
    Vrijdag 8 december:
    20.00 uur: FC Dordrecht - MVV 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Eindhoven 2-1
    20.00 uur: Telstar - FC Emmen 1-2
    20.00 uur: FC Oss - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - De Graafschap 1-2

    Maandag 11 december:
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 1-2
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •