Pagina 2 van de 6 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 53

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 18 (22 december)

  1. #11
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 0-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-0
    19:45 PSV - Vitesse 2-3
    20:45 Excelsior - FC Twente 2-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-1
    14:30 Ajax - Willem II 4-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-0
    16:45 Feyenoord - Roda JC 4-0

  2. #12
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-3
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-0
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-1
    14:30 Ajax - Willem II 3-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-2
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0

  3. #13
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-1

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 0-1
    19:45 AZ - SC Heerenveen 1-0
    19:45 PSV - Vitesse 2-0
    20:45 Excelsior - FC Twente 0-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 1-0
    14:30 Ajax - Willem II 2-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-0
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0

  4. #14
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 0-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-2
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 3-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-0
    Winnaar Davis Cup 2015 (Team Kampen)

  5. #15
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    7.352
    vCash
    1155436
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 2-3
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-2
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 3-1
    14:30 Ajax - Willem II 4-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-2
    16:45 Feyenoord - Roda JC 4-1

  6. #16
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-1
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-1
    19:45 PSV - Vitesse 2-0
    20:45 Excelsior - FC Twente 2-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 2-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-0
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-1

  7. #17
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle (1-2)

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht (1-2)
    19:45 AZ - SC Heerenveen (2-0)
    19:45 PSV - Vitesse (2-0)
    20:45 Excelsior - FC Twente (1-1)

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam (2-1)
    14:30 Ajax - Willem II (3-0)
    14:30 VVV - Heracles Almelo (1-2)
    16:45 Feyenoord - Roda JC (3-0)

  8. #18
    Programma:

    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-3

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-3
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-2
    19:45 PSV - Vitesse 1-2
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 3-0
    14:30 Ajax - Willem II 2-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 1-0

  9. #19
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-1
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-1
    14:30 Ajax - Willem II 4-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-1

  10. #20
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-1
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 0-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 3-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 0-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •