Pagina 1 van de 6 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 53

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 18 (22 december)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 18 (22 december)

    Programma:

    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht
    19:45 AZ - SC Heerenveen
    19:45 PSV - Vitesse
    20:45 Excelsior - FC Twente

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam
    14:30 Ajax - Willem II
    14:30 VVV - Heracles Almelo
    16:45 Feyenoord - Roda JC

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma Herfst Cup:

    Finale:
    Wezeper88 - De Groene Scout
    Laatst gewijzigd door Friesland; 20-12-17 om 20:27.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-1
    19:45 PSV - Vitesse 3-0
    20:45 Excelsior - FC Twente 3-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-1
    14:30 Ajax - Willem II 3-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-2
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0

  4. #4
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-3

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 2-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 3-1
    19:45 PSV - Vitesse 3-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 2-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 3-1
    14:30 Ajax - Willem II 4-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 2-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-0

  5. #5
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-1
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 1-1
    14:30 Ajax - Willem II 4-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-0

  6. #6
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 0-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 1-0
    19:45 PSV - Vitesse 2-0
    20:45 Excelsior - FC Twente 0-1

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 1-0
    14:30 Ajax - Willem II 2-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-2
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  7. #7
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-1
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-0
    19:45 PSV - Vitesse 1-0
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 3-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 2-2
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  8. #8
    Vrijdag 22 december:
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 0-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-0
    19:45 PSV - Vitesse 2-1
    20:45 Excelsior - FC Twente 1-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 3-0
    14:30 VVV - Heracles Almelo 2-0
    16:45 Feyenoord - Roda JC 2-0
    Laatst gewijzigd door Andre; 21-12-17 om 05:57.

  9. #9
    ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
    NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    AZ - SC Heerenveen 3-0
    PSV - Vitesse 2-0
    Excelsior - FC Twente 2-1

    FC Groningen - Sparta Rotterdam 1-1
    Ajax - Willem II 3-0
    VVV - Heracles Almelo 1-1
    Feyenoord - Roda JC 3-0

  10. #10
    20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-2

    Zaterdag 23 december:
    18:30 NAC Breda - FC Utrecht 1-2
    19:45 AZ - SC Heerenveen 2-1
    19:45 PSV - Vitesse 2-2
    20:45 Excelsior - FC Twente 0-2

    Zondag 24 december:
    12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Ajax - Willem II 3-1
    14:30 VVV - Heracles Almelo 1-1
    16:45 Feyenoord - Roda JC 3-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •