Pagina 2 van de 6 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 17 (16 december)

  1. #11
    Zaterdag 16 december:

    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-2
    20:45 Roda JC - VVV 1-0

    Zondag 17 december:

    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  2. #12
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    8.401
    vCash
    1146866
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 2-2
    20:45 Roda JC - VVV 3-3

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 2-1
    14:30 AZ - Ajax 1-1
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-2

  3. #13
    Zaterdag 16 december:

    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 1-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 2-2
    20:45 Roda JC - VVV 1-2

    Zondag 17 december:

    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
    14:30 AZ - Ajax 1-1
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 2-1

  4. #14
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 1-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 1-0

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-1
    14:30 AZ - Ajax 0-4
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-1

  5. #15
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-3
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 0-2
    20:45 Roda JC - VVV 1-0

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-1
    14:30 AZ - Ajax 2-3
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 2-1

  6. #16
    Programma:

    Zaterdag 16 december:

    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2

    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 3-0

    19:45 PSV - ADO Den Haag. 4-0

    20:45 FC Twente - Vitesse 2-1

    20:45 Roda JC - VVV. 2-1

    Zondag 17 december:

    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 2-1

    14:30 AZ - Ajax. 3-1

    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1

    16:45 Excelsior - FC Groningen 2-1

  7. #17
    Programma:

    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 2-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 2-1

  8. #18
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-2
    20:45 Roda JC - VVV 2-2

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
    14:30 AZ - Ajax 1-1
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  9. #19
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-3
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 4-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-4
    20:45 Roda JC - VVV 1-2

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-0

  10. #20

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    610
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 2-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
    14:30 AZ - Ajax 2-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •