Pagina 1 van de 6 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 17 (16 december)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 17 (16 december)

    Programma:

    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda
    19:45 PSV - ADO Den Haag
    20:45 FC Twente - Vitesse
    20:45 Roda JC - VVV

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord
    14:30 AZ - Ajax
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo
    16:45 Excelsior - FC Groningen

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #2
    Programma Herfst Cup, halve finales:

    Wezeper88 - Pascallovic
    De Groene Scout - JPA
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-12-17 om 20:53.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #3
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 2-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-2
    20:45 Roda JC - VVV 1-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-1

  4. #4
    Andere ingevuld
    Laatst gewijzigd door Miramar; 15-12-17 om 03:53.

  5. #5
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 0-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-0

  6. #6
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 3-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-2
    20:45 Roda JC - VVV 3-2

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 2-1

  7. #7
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 0-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-3
    20:45 Roda JC - VVV 1-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-3
    14:30 AZ - Ajax 1-3
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-2

  8. #8
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 0-2
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-1
    19:45 PSV - ADO Den Haag 2-0
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 1-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
    14:30 AZ - Ajax 1-3
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-2

  9. #9
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 0-1
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 4-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 0-2
    20:45 Roda JC - VVV 2-2

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
    14:30 AZ - Ajax 0-0
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 1-2
    16:45 Excelsior - FC Groningen 3-1

  10. #10
    Zaterdag 16 december:
    18:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
    18:30 SC Heerenveen - NAC Breda 2-0
    19:45 PSV - ADO Den Haag 3-1
    20:45 FC Twente - Vitesse 1-1
    20:45 Roda JC - VVV 2-1

    Zondag 17 december:
    12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
    14:30 AZ - Ajax 1-2
    14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
    16:45 Excelsior - FC Groningen 1-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •