Pagina 3 van de 7 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 64

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 16 (12 december) - MIDWEEKS!

  1. #21
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-0
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 1-2

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-1
    20:45 Ajax - Excelsior 10-0
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #22
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 1-0
    20:45 PEC Zwolle - AZ 0-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 0-1
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 0-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 1-0
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 1-0
    20:45 Ajax - Excelsior 2-0

  3. #23
    Programma:

    Dinsdag 12 december:

    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-2

    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-1

    Woensdag 13 december:

    18:30 FC Groningen - PSV 1-1

    18:30 Vitesse - Willem II 2-0

    19:45 VVV - FC Utrecht. 1-1

    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-1

    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 4-0

    Donderdag 14 december:

    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-1

    20:45 Ajax - Excelsior. 3-0

  4. #24
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.244
    vCash
    254
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 0-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-1
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 1-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 4-1

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-0
    20:45 Ajax - Excelsior 3-0
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  5. #25
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-1
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-2
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 3-1

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-1
    20:45 Ajax - Excelsior 3-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  6. #26
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-1
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-3
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-0
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-0
    20:45 Ajax - Excelsior 3-0

  7. #27
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-1
    20:45 PEC Zwolle - AZ 2-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-1
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-2
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-1
    20:45 Ajax - Excelsior 4-1

  8. #28
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 1-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-3
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 1-0
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 3-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-1
    20:45 Ajax - Excelsior 3-0
    Sûkerbôle

  9. #29
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 2-0
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 0-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-1
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-0
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-0
    20:45 Ajax - Excelsior 3-0

  10. #30
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente (2-1)
    20:45 PEC Zwolle - AZ (1-1)

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV (0-2)
    18:30 Vitesse - Willem II (2-0)
    19:45 VVV - FC Utrecht (1-2)
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC (1-0)
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen (3-1)

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam (2-0)
    20:45 Ajax - Excelsior (3-0)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •