Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 64

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 16 (12 december) - MIDWEEKS!

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 16 (12 december) - MIDWEEKS!

    Programma:

    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente
    20:45 PEC Zwolle - AZ

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV
    18:30 Vitesse - Willem II
    19:45 VVV - FC Utrecht
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam
    20:45 Ajax - Excelsior

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma Herfst CL:

    FINALE:
    Simon - PES5
    Laatst gewijzigd door Friesland; 10-12-17 om 18:00.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Programma Herfst EL:

    Finale:
    Red Power - Maasveld
    Laatst gewijzigd door Friesland; 10-12-17 om 18:01.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Herfst Cup, kwartfinales:
    zwammy - Wezeper88
    De Groene Scout - Abubakari
    Kielse Rat - Pascallovic
    JPA - Simon
    Laatst gewijzigd door Friesland; 10-12-17 om 18:05.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Programma Herfst Davis Cup:

    Finale, dubbels:

    Feyenoord 1 - Excelsior
    Susa - Simon
    Wezeper88 - Kralinger
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #6
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 0-1
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 0-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-1
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-3
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 1-0
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-0
    20:45 Ajax - Excelsior 2-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  7. #7
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 1-3
    20:45 PEC Zwolle - AZ 0-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-2
    18:30 Vitesse - Willem II 3-1
    19:45 VVV - FC Utrecht 0-2
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 1-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 4-1

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 3-0
    20:45 Ajax - Excelsior 4-0

  8. #8
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 1-1
    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-3
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-3
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 3-1
    20:45 Ajax - Excelsior 4-0

  9. #9
    Deze kan weg
    Laatst gewijzigd door Miramar; 12-12-17 om 15:13.

  10. #10
    Dinsdag 12 december:
    18:30 NAC Breda - FC Twente 1-2
    20:45 PEC Zwolle - AZ 2-1

    Woensdag 13 december:
    18:30 FC Groningen - PSV 1-2
    18:30 Vitesse - Willem II 2-0
    19:45 VVV - FC Utrecht 1-3
    20:45 ADO Den Haag - Roda JC 2-1
    20:45 Feyenoord - SC Heerenveen 1-0

    Donderdag 14 december:
    18:30 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 2-0
    20:45 Ajax - Excelsior 4-0
    Winnaar Davis Cup 2015 (Team Kampen)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •