Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 62

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 15 (8 december)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 15 (8 december)

    Programma:

    Vrijdag 8 december:
    20:00 Willem II - NAC Breda

    Zaterdag 9 december:
    18:30 SC Heerenveen - VVV
    19:45 AZ - Heracles Almelo
    19:45 Excelsior - PEC Zwolle
    20:45 FC Twente - ADO Den Haag

    Zondag 10 december:
    12:30 Roda JC - FC Groningen
    14:30 FC Utrecht - Feyenoord
    14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse
    16:45 Ajax - PSV

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 15:

    Eredivisie:
    Simon - Go Ahead Kampen
    Wezeper88 - Abubakari
    FC Zwolle Ole - Magikan
    De Groene Scout - Marinos
    Kielse Rat - delmaestro
    TopTreffer - banshee
    JMD - Red Power
    Susa - Hankie


    Eredivisie play-offs, finale:
    Andre - Pascallovic
    Bij een gelijkspel promoveert Andre.


    Eerste Divisie play-offs, finale:
    Handyman - Bernardo
    Bij een gelijkspel promoveert Handyman.
    Laatst gewijzigd door Friesland; 06-12-17 om 15:30.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Halve finale, heenwedstrijden:
    Simon - Wezeper88
    De Groene Scout - PES5
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    halve finales, terugwedstrijden:
    Red Power - Magikan
    fortuna1987 - Maasveld
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Programma Herfst Cup, achtste finales:

    PES5 - Simon
    Bernardo - zwammy
    Kielse Rat - JMD
    Hankie - Wezeper88
    Go Ahead Kampen - Abubakari
    De Groene Scout - Maasveld
    Pascallovic - Joost
    JPA - FC Zwolle Ole
    Laatst gewijzigd door Friesland; 06-12-17 om 15:32.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Finale, dubbels:

    Feyenoord 1 - Excelsior
    Susa / Wezeper88 - Kralinger / Simon
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #7
    Vrijdag 8 december:
    20:00 Willem II - NAC Breda 2-1

    Zaterdag 9 december:
    18:30 SC Heerenveen - VVV 1-1
    19:45 AZ - Heracles Almelo 2-0
    19:45 Excelsior - PEC Zwolle 1-1
    20:45 FC Twente - ADO Den Haag 1-1

    Zondag 10 december:
    12:30 Roda JC - FC Groningen 1-1
    14:30 FC Utrecht - Feyenoord 1-1
    14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2
    16:45 Ajax - PSV 1-1

  8. #8
    Vrijdag 8 december:
    20:00 Willem II - NAC Breda 3-2

    Zaterdag 9 december:
    18:30 SC Heerenveen - VVV 3-1
    19:45 AZ - Heracles Almelo 3-0
    19:45 Excelsior - PEC Zwolle 1-3
    20:45 FC Twente - ADO Den Haag 2-1

    Zondag 10 december:
    12:30 Roda JC - FC Groningen 2-1
    14:30 FC Utrecht - Feyenoord 2-1
    14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2
    16:45 Ajax - PSV 3-1

  9. #9
    Vrijdag 8 december:
    20:00 Willem II - NAC Breda 2-0

    Zaterdag 9 december:
    18:30 SC Heerenveen - VVV 2-1
    19:45 AZ - Heracles Almelo 3-0
    19:45 Excelsior - PEC Zwolle 0-2
    20:45 FC Twente - ADO Den Haag 2-0

    Zondag 10 december:
    12:30 Roda JC - FC Groningen 0-2
    14:30 FC Utrecht - Feyenoord 3-1
    14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2
    16:45 Ajax - PSV 2-0

  10. #10
    Vrijdag 8 december:

    20:00 Willem II - NAC Breda 2-0

    Zaterdag 9 december:

    18:30 SC Heerenveen - VVV 2-0
    19:45 AZ - Heracles Almelo 2-1
    19:45 Excelsior - PEC Zwolle 0-2
    20:45 FC Twente - ADO Den Haag 1-0

    Zondag 10 december:

    12:30 Roda JC - FC Groningen 1-2
    14:30 FC Utrecht - Feyenoord 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2
    16:45 Ajax - PSV 2-1
    Laatst gewijzigd door Go Ahead Kampen; 04-12-17 om 13:05.
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •