Pagina 2 van de 2 EersteEerste 12
Resultaten 11 tot 16 van de 16

Onderwerp: Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde13 (17 November)

  1. #11

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    624
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-0

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-2
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-1

  2. #12
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-1
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  3. #13
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 2-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-3
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 0-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 3-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-2
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 3-0
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  4. #14
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 3-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 0-0
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 2-2
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  5. #15
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 2-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 0-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 3-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-1
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-1

  6. #16
    Uitslagen

    De Graafschap - N.E.C.1-3
    FC Den Bosch - FC Volendam 3-1
    RKC Waalwijk - Telstar 4-1
    SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-0
    FC Emmen - Almere City FC 2-2
    FC Eindhoven - MVV 3-2
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 0-3
    FC Oss - Helmond Sport 0-0
    Jong AZ - Jong Ajax 4-2
    Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

    1. Andre 16
    2. zwammy 15
    3. Maasveld 13
    4. Schaakliefhebber 12
    5. fortuna1987 11
    5. Pascallovic 11
    5. Kielse Rat 11
    8. Friesland 10
    8. Miramar 10
    10. De Groene Scout 8
    11. JPA 6
    12. Toptreffer 5
    12. Joost 5
    12. Mario 5

    Stand

    1. Friesland 148
    2. Maasveld 138
    3. Toptreffer 137
    4. Joost 129
    5. Schaakliefhebber 128
    6. Mario 126
    6. Andre 126
    8. Pascallovic 122
    9. SC Heerenveen 121
    10. De Groene Scout 119
    11. fortuna1987 117
    12. Miramar 112
    13. Kielse Rat 101
    14. Bernardo 61
    15. JPA 46
    16. ossenaar 44
    17. zwammy 20

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •