Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 16

Onderwerp: Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde13 (17 November)

  1. #1

    Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde13 (17 November)

    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C.
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht

  2. #2
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-3
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-3
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-1

  3. #3
    Vrijdag 17 november:

    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 2-2

    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-1

    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-2

    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-1

    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-1

    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-2

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-1

    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:

    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax. 1-2

    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  4. #4
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 3-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 2-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-2
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 1-2

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 3-1

  5. #5
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 2-2
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-3
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 4-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-1

  6. #6
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.038
    vCash
    500
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-3
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 3-2

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-4
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  7. #7
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 0-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-0
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-3
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  8. #8
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-0

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 1-2
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  9. #9
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 1-1

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 0-3
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 2-0

  10. #10
    Vrijdag 17 november:
    20.00 uur: De Graafschap - NEC 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Fortuna Sittard 1-1
    20.00 uur: FC Emmen - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Oss - Helmond Sport 2-0

    Maandag 20 november:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong Ajax 2-3
    20.00 uur: Jong PSV - Jong FC Utrecht 3-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •