Pagina 3 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 34

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: WB Heerenveen (start: vrijdag 16:30)

  1. #21
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen: Kodaira Nao 1:13,83
    14:31 1000m mannen: Kai Verbij 1:07,99
    15:19 3000m vrouwen: Antoinette de Jong 3:58,77
    16:23 5000m mannen: Jorrit Bergsma 6:09,77
    17:47 1200m teamsprint vrouwen: Zuid-Korea 1:26,54
    18:07 1200m teamsprint mannen: Nederland 1:17,75
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #22
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen: Kodaira Nao 1:13,66
    14:31 1000m mannen: Yuskov 1:08.25
    15:19 3000m vrouwen: Sablikova 3:58,66
    16:23 5000m mannen: Jorrit Bergsma 6:09,44
    17:47 1200m teamsprint vrouwen: China 1:26,25
    18:07 1200m teamsprint mannen: Nederland 1:17,45

  3. #23
    Uitslagen zaterdag:

    2e 500m mannen:
    4. Kai Verbij 25
    15. Nico Ihle 0
    18. Pavel Koelizjnikov 0
    19. Dai Ntab 0
    Tijd: 34,80 (34,55 - 35,05)

    1500m vrouwen:
    2. Jorien ter Mors 70
    6. Heather Bergsma 5
    Tijd: 1:54,68 (1:53,93 - 1:55,43)

    1500m mannen:
    1. Denis Joeskov 200
    4. Koen Verweij 25
    5. Joey Mantia 10
    Tijd: 1:44,42 (1:43,67 - 1:45,17)

    2e 500m vrouwen:
    1. Kodaira Nao 200
    Tijd: 37,33 (37,08 - 37,58)

    6400m massastart vrouwen:
    2. Ivanie Blondin 70
    3. Francesca Lollobrigida 50
    11. Irene Schouten 0

    6400m massastart mannen:
    1. Lee Seunghoon 200
    4. Bart Swings 25
    10. Peter Michael 1
    14. Arjan Stroetinga 0


    Punten zaterdag:
    Pl. Deelnemer 2e 500M 1500V 1500M 2e 500V 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 JMD 10 5 210 250 0 200 675
    2 Pascallovic 50 155 210 250 0 1 666
    3 SanMark. 10 80 175 350 0 0 615
    4 Friesland 0 70 25 210 70 200 575
    5 Maasveld 10 70 20 210 0 200 510
    6 Mommiej 50 55 35 250 50 25 465
    7 Andre 35 80 35 210 0 0 360
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  4. #24
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen Heather Bergsma (1.14.30)
    14:31 1000m mannen Vincent De Haitre (1.08.40)
    15:19 3000m vrouwen Martina Sablikova (4.02.10)
    16:23 5000m mannen Jorrit Bergsma (6.13.50)
    17:47 1200m teamsprint vrouwen China (1.28.90)
    18:07 1200m teamsprint mannen Canada (1.21.60)

  5. #25
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen Nao Kodaira 1.14.23
    14:31 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.58
    15:19 3000m vrouwen Antoinette de Jong 4.01.31
    16:23 5000m mannen Sven Kramer 6.11.80
    17:47 1200m teamsprint vrouwen China 1.27.45
    18:07 1200m teamsprint mannen Nederland 1.18.83

  6. #26
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen Jorien ter Mors 1.14.79
    14:31 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.79
    15:19 3000m vrouwen Antoinette de Jong 4.03.42
    16:23 5000m mannen Sven Kramer 6.12.23
    17:47 1200m teamsprint vrouwen China 1.26.32
    18:07 1200m teamsprint mannen Nederland 1.19.19
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  7. #27
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen: Nao Kodaira 1.14.30
    14:31 1000m mannen: Kjeld Nuis 1.08.19
    15:19 3000m vrouwen: Ireen Wüst 4.01.12
    16:23 5000m mannen: Sven Kramer 6.12.11
    17:47 1200m teamsprint vrouwen: Zuid-Korea 1.26.72
    18:07 1200m teamsprint mannen: Nederland 1.18.11

  8. #28
    Zondag: (vanaf 14:00)
    14:00 1000m vrouwen: Jorien Ter Mors 1.14.55
    14:31 1000m mannen: Vincent de Haitre 1.08.48
    15:19 3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4.01.28
    16:23 5000m mannen: Jorrit Bergsma 6.12.48
    17:47 1200m teamsprint vrouwen: China 1.27.12
    18:07 1200m teamsprint mannen: Canada 1.18.38

  9. #29
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Friesland Bekijk Berichten
    15:19 3000m vrouwen: Antoinette de Jong 3:58,77
    16:23 5000m mannen: Jorrit Bergsma 6:09,77
    Correctie op de door mij voorspelde tijden:

    3km: 3:57,77
    5km: 6:06,77
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  10. #30
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Friesland Bekijk Berichten
    Correctie op de door mij voorspelde tijden:

    3km: 3:57,77
    5km: 6:06,77
    Tuurlijk, waarom niet meteen een wereldrecord?
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •