Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 17

Onderwerp: Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde12 (3 November)

  1. #1

    Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde12 (3 November)

    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ

  2. #2
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.236
    vCash
    500
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 3-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-1
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 0-3
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-0
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 2-1

  3. #3
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 2-0
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-1
    20.00 uur: NEC - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 1-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-1
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 1-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 1-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  4. #4
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 3-0
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-3
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-3
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 0-2

  5. #5
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 2-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-3
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 1-3
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-2
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-4
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 1-2

  6. #6
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 3-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-3
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 3-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 2-1

  7. #7
    Vrijdag 3 november:

    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 3-1

    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-3

    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 3-1

    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 1-1

    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV. 1-1

    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 2-0

    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen. 2-2

    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk. 2-1

    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles. 1-1

    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ. 1-1

  8. #8
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-3
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 1-0
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-1
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 1-0

  9. #9
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-2
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-1
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 1-1
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  10. #10
    Vrijdag 3 november:
    20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 0-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Jong PSV 1-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - FC Oss 2-0
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Emmen 1-2
    20.00 uur: MVV - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 2-2
    20.00 uur: Almere City FC - Jong AZ 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •