Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 27 van de 27

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)

  1. #21
    Uitslagen vrijdag:

    3000m vrouwen
    1. Antoinette de Jong 600 / 150 / 30
    2. Ireen Wüst 210 / 300 / 75
    3. Irene Schouten 150 / 75 / 180
    6. Marije Joling 15 / 0 / 0
    7. Melissa Wijfje 12 / 0 / 0
    Tijd: 4:05,59 (4:04,09 - 4:07,09)

    1500m mannen:
    1. Koen Verweij 600 / 150 / 30
    3. Sven Kramer 150 / 75 / 180
    6. Kjeld Nuis 15 / 0 / 0
    7. Jan Blokhuijsen 12 / 0 / 0
    8. Patrick Roest 9 / 0 / 0
    Tijd: 1:45,07 (1:44,32 - 1:45,82)

    500m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors 600 / 150 / 30
    2. Marrit Leenstra 210 / 300 / 75
    5. Janine Smit 30 / 15 / 0
    6. Floor van den Brandt 15 / 0 / 0
    10. Anice Das 3 / 0 / 0
    Tijd: 38,51 (38,26 - 38,76)


    Punten vrijdag:


    3000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 300 0 0 900
    2 Friesland 210 150 180 0 540
    2 Pascallovic 210 150 180 0 540
    4 Andre 210 150 0 10 370
    5 JMD 210 150 0 0 360
    5 Mommiej 210 150 0 0 360
    7 SanMark. 210 75 30 10 325

    1500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 15 150 180 250 595
    2 Mommiej 15 75 0 350 440
    3 Maasveld 15 150 180 50 395
    4 Friesland 15 150 180 10 355
    4 Pascallovic 15 150 180 10 355
    6 JMD 15 0 180 150 345
    7 Andre 15 75 0 0 90

    500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 300 0 10 910
    2 Friesland 600 300 0 0 900
    2 Pascallovic 600 300 0 0 900
    4 Mommiej 600 0 0 50 650
    5 JMD 210 150 0 150 510
    6 SanMark. 210 150 0 50 410
    7 Andre 210 150 0 10 370


    Vrijdag:
    Pl. Deelnemer 3000V 1500M 500V Totaal
    1 Maasveld 900 395 910 2205
    2 Friesland 540 355 900 1795
    2 Pascallovic 540 355 900 1795
    4 Mommiej 360 440 650 1450
    5 SanMark. 325 595 410 1330
    6 JMD 360 345 510 1215
    7 Andre 370 90 370 830
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-10-17 om 10:52.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #22
    Uitslagen zaterdag:

    5000m mannen
    1. Sven Kramer 600 / 150 / 30
    2. Jorrit Bergsma 210 / 300 / 75
    5. Jan Blokhuijsen 30 / 15 / 0
    6. Patrick Roest 15 / 0 / 0
    Tijd: 6:16,15 (6:13,65 - 6:18,65)

    1500m vrouwen:
    1. Jorien Ter Mors 600 / 150 / 30
    2. Ireen Wüst 210 / 300 / 75
    3. Marrit Leenstra 150 / 75 / 180
    4. Antoinette de Jong 75 / 30 / 0
    Tijd: 1:54,93 (1:54,18 - 1:55,68)

    500m mannen:
    1. Dai Ntab 600 / 150 / 30
    2. Ronald Mulder 210 / 300 / 75
    3. Kai Verbij 150 / 75 / 180
    5. Jan Smeekens 30 / 15 / 0
    9. Michel Mulder 6 / 0 / 0
    Tijd: 34,67 (34,42 - 34,92)


    Punten zaterdag:

    5000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 300 0 0 900
    1 Friesland 600 300 0 0 900
    1 Pascallovic 600 300 0 0 900
    1 Mommiej 600 300 0 0 900
    1 JMD 600 300 0 0 900
    1 SanMark. 600 300 0 0 900
    1 Andre 600 300 0 0 900

    1500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 600 300 180 0 1080
    1 Andre 600 300 180 0 1080
    3 Friesland 600 300 0 0 900
    4 Maasveld 600 75 75 0 750
    4 Pascallovic 600 75 75 0 750
    4 Mommiej 600 75 75 0 750
    7 SanMark. 210 150 0 0 360

    500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 600 300 0 50 950
    2 Andre 600 75 0 150 825
    3 Maasveld 600 15 0 50 665
    4 SanMark. 210 15 180 10 415
    5 Friesland 150 150 0 10 310
    6 Mommiej 150 150 0 0 300
    7 Pascallovic 30 75 30 10 145


    Zaterdag:
    Pl. Deelnemer 5000M 1500V 500M Totaal
    1 JMD 900 1080 950 2930
    2 Andre 900 1080 825 2805
    3 Maasveld 900 750 665 2315
    4 Friesland 900 900 310 2110
    5 Mommiej 900 750 300 1950
    6 Pascallovic 900 750 145 1795
    7 SanMark. 900 360 415 1675
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-10-17 om 11:10.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #23
    Uitslagen zondag:

    5000m vrouwen:
    1. Antoinette de Jong 600 / 150 / 30
    2. Carien Kleibeuker 210 / 300 / 75
    3. Carlijn Achtereekte 150 / 75 / 180
    4. Irene Scouten 75 / 30 / 0
    Tijd: 6:59,65 (6:57,15 - 7:02,15)

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma 600 / 150 / 30
    2. Sven Kramer 210 / 300 / 75
    3. Erik-Jan Kooiman 150 / 75 / 180
    Tijd: 12:55,83 (12:50,83 - 13:00,83)

    1000m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors 600 / 150 / 30
    2. Marrit Leenstra 210 / 300 / 75
    3. Ireen Wüst 150 / 75 / 180
    5. Sanneke de Neeling 30 / 15 / 0
    Tijd: 1:15,94 (1:15,44 - 1:16,44)

    1000m mannen
    1. Kai Verbij 600 / 150 / 30
    2. Kjeld Nuis 210 / 300 / 75
    3. Koen Verweij 150 / 75 / 180
    4. Thomas Krol 75 / 30 / 0
    6. Hein Otterspeer 15 / 0 / 0
    Tijd: 1:08,30 (1:07,80 - 1:08,80)


    Punten zondag:


    5000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 600 75 75 0 750
    2 Maasveld 600 30 75 10 715
    3 Pascallovic 210 150 180 150 690
    4 Andre 210 150 180 10 550
    5 Friesland 210 150 180 0 540
    6 JMD 150 150 75 10 385
    7 Mommiej 210 150 0 10 370

    10000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 180 50 1130
    2 Mommiej 210 150 180 150 690
    3 Pascallovic 210 150 180 50 590
    4 SanMark. 210 150 180 10 550
    4 Maasveld 210 150 180 10 550
    6 Andre 210 150 180 0 540
    6 JMD 210 150 180 0 540

    1000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 600 300 180 0 1080
    2 Maasveld 600 300 0 0 900
    3 Mommiej 600 75 75 0 750
    3 SanMark. 600 75 75 0 750
    3 JMD 600 75 75 0 750
    6 Friesland 600 75 0 0 675
    7 Andre 210 150 180 0 540

    1000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 210 150 180 50 590
    2 JMD 75 0 75 400 550
    2 Andre 210 150 180 10 550
    4 SanMark. 150 300 0 0 450
    5 Maasveld 210 150 0 50 410
    6 Mommiej 210 30 30 50 320
    7 Pascallovic 210 75 0 10 295


    Zondag:
    Pl. Deelnemer 5000V 10000M 1000V 1000M Totaal
    1 Friesland 540 1130 675 590 2935
    2 Pascallovic 690 590 1080 295 2655
    3 Maasveld 715 550 900 410 2575
    4 SanMark. 750 550 750 450 2500
    5 JMD 385 540 750 550 2225
    6 Andre 550 540 540 550 2180
    7 Mommiej 370 690 750 320 2130
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-10-17 om 11:37.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  4. #24
    Punten NK Afstanden:

    Pl. Deelnemer Vrijdag Zaterdag Zondag Totaal
    1 Maasveld 2205 2315 2575 7095
    2 Friesland 1795 2110 2935 6840
    3 JMD 1215 2930 2225 6370
    4 Pascallovic 1795 1795 2655 6245
    5 Andre 830 2805 2180 5815
    6 Mommiej 1450 1950 2130 5530
    7 SanMark. 1330 1675 2500 5505

    Maasveld pakt de eerste titel van het seizoen!

    Punten puntenklassement:
    1. Maasveld 20
    2. Friesland 17
    3. JMD 15
    4. Pascallovic 13
    5. Andre 11
    6. Mommiej 10
    7. SanMark. 9


    Punten VT klassement:
    1500m mannen: Mommiej 1.45,05 (0,02 ernaast) --> 500 punten
    1000m mannen: JMD 1:08,30 (voltreffer!) --> 1.000 punten

    Stand:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01 pt.
    1 JMD 1.000
    1
    1
    2 Mommiej 500 0
    1
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-10-17 om 11:57.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  5. #25
    Gefeliciteerd, Maasveld, zeer verdiend!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  6. #26
    Gefeliciteerd Maasveld!

  7. #27
    Bedankt! Een piepklein beetje inlezen heeft zijn vruchten afgeworpen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •