Pagina 1 van de 3 123 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 27

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)

  1. #1

    Schaatskenner 2017/18: NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)

    Komende vrijdag begint het nieuwe schaatsseizoen. In tegenstelling tot voorgaande jaren beginnen we met de NK afstanden. JMD en sportfreak wonnen het toernooi tweemaal. A4e, TiMiKa, SanMark., Maasveld, Pascallovic en Friesland wonnen ieder een keer.


    Programma:

    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    21:00 1500m mannen
    22:00 500m vrouwen

    Zaterdag: (start: 14:00)
    14:00 5000m mannen
    16:00 1500m vrouwen
    17:15 500m mannen

    Zondag: (start: 13:00)
    13:00 5000m vrouwen
    14:15 10000m mannen
    16:15 1000m vrouwen
    17:15 1000m mannen


    Te voorspellen: top-3 + winnende tijden

    Wedstrijdpagina KNSB: https://www.schaatsen.nl/kpn-nk-afstanden/
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Le Tour in het topic.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Eredivisiekenner: vergeet een voorspelling te plaats voor de speelronde 1 (start: 10 augustus, 20:00)
    TETO: US Open begint 27 augustus
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    1) Ireen Wüst
    2) Antoinette de Jong
    3) Marije Joling
    4.00.22

    21:00 1500m mannen
    1) Kjeld Nuis
    2) Patrick Roest
    3) Sven Kramer
    1.45.00

    22:00 500m vrouwen
    1) Marrit Leenstra
    2) Jorien ter Mors
    3) Anice Das
    38.55
    Laatst gewijzigd door JMD; 26-10-17 om 20:54.

  3. #3
    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    1. Ireen Wüst
    2. Antoinette de Jong
    3. Irene Schouten
    Tijd: 4:01,25

    21:00 1500m mannen:
    1. Kjeld Nuis
    2. Koen Verweij
    3. Sven Kramer
    Tijd: 1:44,75

    22:00 500m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors
    2. Marrit Leenstra
    3. Janine Smit
    Tijd: 37,77
    Wielerkenner: volg de tussenstanden van Le Tour in het topic.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: Plaats nu een eindstand voorspelling voor 2018/19 (deadline: 10 augustus)
    Eredivisiekenner: vergeet een voorspelling te plaats voor de speelronde 1 (start: 10 augustus, 20:00)
    TETO: US Open begint 27 augustus
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m
    Wust 4.04.44
    Schouten
    A. de Jong

    21:00 1500m
    Nuis 1.45.12
    Verweij
    Kramer

    22:00 500m vrouwen

    Leenstra 38.60
    Ter Mors
    Das

  5. #5
    Vrijdag: (start: 19:40)


    19:40 3000m vrouwen
    1. Ireen Wüst 4.02.50
    2. Antoinette de Jong
    3. Marije Joling

    21:00 1500m mannen
    1. Kjeld Nuis 1.45.05
    2. Sven Kramer
    3. Jan Blokhuijsen

    22:00 500m vrouwen
    1. Jorien ter Mors 38.44
    2. Floor van den Brandt
    3. Anice Das

  6. #6
    Programma:

    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    1) Antoinette de Jong 4.01,87
    2) Ireen Wüst
    3) Melissa Wijfje

    21:00 1500m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.44,89
    2) Koen Verweij
    3) Sven Kramer

    22:00 500m vrouwen
    1) Jorien Ter Mors 38,38
    2) Marrit Leenstra
    3) Floor van den Brandt

    Zaterdag: (start: 14:00)
    14:00 5000m mannen
    1) Sven Kramer 6.13,56
    2) Jorrit Bergsma
    3) Jan Blokhuijsen

    16:00 1500m vrouwen
    1) Jorien Ter Mors 1.57,45
    2) Marrit Leenstra
    3) Ireen Wüst

    17:15 500m mannen
    1) Dai-Dai Ntab 34,62
    2) Jan Smeekens
    3) Ronald Mulder

    Zondag: (start: 13:00)
    13:00 5000m vrouwen
    1) Antoinette de Jong 6.57,57
    2) Irene Schouten
    3) Carien Kleibeuker

    14:15 10000m mannen
    1) Sven Kramer 12,51,50
    2) Jorrit Bergsma
    3) Erik-Jan Kooiman

    16:15 1000m vrouwen
    1) Jorien Ter Mors 1.15,32
    2) Marrit Leenstra
    3) Sanneke de Neeling

    17:15 1000m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.08,17
    2) Kai Verbij
    3) Hein Otterspeer

  7. #7
    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    1. Ireen Wüst 4.04.12
    2. Antoinette de Jong
    3. Melissa Wijfje


    21:00 1500m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.46.32
    2) Sven Kramer
    3) Patrick Roest


    22:00 500m vrouwen
    1. Marrit Leenstra 38.62
    2. Jorien Ter Mors
    3. Anice Das

  8. #8
    Vrijdag: (start: 19:40)
    19:40 3000m vrouwen
    1. Ireen Wüst 4.03.68
    2. Antoinette de Jong
    3. Irene Schouten


    21:00 1500m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.45.78
    2) Koen Verweij
    3) Sven Kramer


    22:00 500m vrouwen
    1. Jorien Ter Mors 38.77
    2. Marrit Leenstra
    3. Anice Das
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #9
    Zaterdag: (start: 14:00)
    14:00 5000m mannen
    1) Sven Kramer
    2) Jorrit Bergsma
    3) Jan Blokhuijsen
    6.12.30

    16:00 1500m vrouwen
    1) Jorien ter Mors
    2) Ireen Wüst
    3) Marrit Leenstra
    1.56.89

    17:15 500m mannen
    1) Daidai Ntab
    2) Ronald MUlder
    3) Jan Smeekens
    34.75

  10. #10
    Kramer 6.13.00
    Bergsma
    Roest

    Wust 1.57.00
    Mors
    A.de Jong

    Ronald Mulder 34.88
    Smeekens
    Verbij

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •