Pagina 3 van de 7 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 62

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 14 (1 december)

  1. #21
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-1

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen2-1
    18:30 FC Twente - Ajax 1-2
    20:45 Feyenoord - Vitesse 2-2
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 0-2

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 2-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 0-3
    16:45 NAC Breda - Excelsior 0-2
    Laatst gewijzigd door Ait Vedan; 30-11-17 om 17:02.

  2. #22
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.233
    vCash
    500
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-3

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 0-1
    18:30 FC Twente - Ajax 0-2
    20:45 Feyenoord - Vitesse 2-0
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 2-1

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 1-4
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 0-0
    16:45 NAC Breda - Excelsior 0-3

  3. #23
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 1-0

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-0
    18:30 FC Twente - Ajax 0-1
    20:45 Feyenoord - Vitesse 1-0
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 1-0

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 0-1
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 0-1
    16:45 NAC Breda - Excelsior 0-1

  4. #24
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht (2-1)

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen (2-1)
    18:30 FC Twente - Ajax (1-3)
    20:45 Feyenoord - Vitesse (3-1)
    20:45 Willem II - Heracles Almelo (2-3)

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ (1-3)
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam (3-0)
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen (1-2)
    16:45 NAC Breda - Excelsior (2-2)

  5. #25
    Programma:

    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 0-3
    18:30 FC Twente - Ajax 1-2
    20:45 Feyenoord - Vitesse 2-1
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 1-1

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 2-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 5-1
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 0-1
    16:45 NAC Breda - Excelsior 1-1

  6. #26
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-0

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-1
    18:30 FC Twente - Ajax 2-1
    20:45 Feyenoord - Vitesse 1-2
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 2-0

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 1-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 2-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 1-3
    16:45 NAC Breda - Excelsior 2-0
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #27
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-0
    18:30 FC Twente - Ajax 1-3
    20:45 Feyenoord - Vitesse 1-1
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 2-1

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 1-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 0-1
    16:45 NAC Breda - Excelsior 1-2

  8. #28
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    18:30 FC Twente - Ajax 0-3
    20:45 Feyenoord - Vitesse 2-1
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 1-1

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 1-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 4-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 1-2
    16:45 NAC Breda - Excelsior 1-0

  9. #29
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-2

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    18:30 FC Twente - Ajax 0-2
    20:45 Feyenoord - Vitesse 3-1
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 2-1

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 0-2
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 4-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 1-1
    16:45 NAC Breda - Excelsior 1-1

  10. #30
    Vrijdag 1 december:
    20:00 PEC Zwolle - FC Utrecht 2-1

    Zaterdag 2 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    18:30 FC Twente - Ajax 1-3
    20:45 Feyenoord - Vitesse 3-1
    20:45 Willem II - Heracles Almelo 2-3

    Zondag 3 december:
    12:30 VVV - AZ 1-3
    14:30 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
    14:30 Roda JC - SC Heerenveen 1-2
    16:45 NAC Breda - Excelsior 2-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •