Pagina 3 van de 7 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 13 (24 november)

  1. #21
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 1-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-3
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 5-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-4
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0

  2. #22
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.497
    vCash
    500
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 1-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 2-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 0-1

  3. #23
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 3-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-3
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-2
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-3

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 5-1
    14:30 Excelsior - PSV 3-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 1-1

  4. #24
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente (2-0)

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II (2-1)
    19:45 FC Groningen - Feyenoord (1-3)
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda (3-1)
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle (2-2)

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC (3-0)
    14:30 Excelsior - PSV (0-2)
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht (1-2)
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag (2-1)

  5. #25
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-4
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  6. #26
    Programma:

    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-2
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-0
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 4-0

  7. #27
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 0-0
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0

  8. #28
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-0
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 2-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1

  9. #29
    Banned
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Alkmaar
    Berichten
    4.848
    vCash
    100
    Programma:

    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2 - 0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1 - 2
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2 - 3
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3 - 1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2 - 1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 6 - 1
    14:30 Excelsior - PSV 1 - 4
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1 - 3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2 - 0

  10. #30
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 0-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-1
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •