Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 13 (24 november)

  1. #11
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0

  2. #12
    Programma:

    Vrijdag 24 november:

    20:00 AZ - FC Twente. 3-0

    Zaterdag 25 november:

    18:30 VVV - Willem II. 3-1

    19:45 FC Groningen - Feyenoord. 3-0

    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda. 4-0

    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle. 1-1

    Zondag 26 november:

    12:30 Ajax - Roda JC. 4-0

    14:30 Excelsior - PSV. 1-3

    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht. 1-2

    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1

    Veel succes!

  3. #13
    AZ - FC Twente 2-1
    VVV - Willem II 0-0
    FC Groningen - Feyenoord 1-1
    Heracles Almelo - NAC Breda 1-1
    Heerenveen - PEC Zwolle 0-1
    Ajax - Roda JC 3-0
    Excelsior - PSV 0-1
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    Vitesse - ADO Den Haag 3-1

  4. #14
    AZ - FC Twente 3-0
    VVV - Willem II 2-1
    FC Groningen - Feyenoord 1-2
    Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    Heerenveen - PEC Zwolle 1-1
    Ajax - Roda JC 4-0
    Excelsior - PSV 1-3
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
    Vitesse - ADO Den Haag 2-0

  5. #15

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    546
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 0-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 3-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1

  6. #16
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-0
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1

  7. #17
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-3
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-4
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-1
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1
    Sûkerbôle

  8. #18
    20:00 AZ - FC Twente 2-2

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-1
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-1
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-2

  9. #19
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-3
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 4-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 2-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1

  10. #20
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    7.352
    vCash
    1155436
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 4-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •