Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 13 (24 november)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 13 (24 november)

    Programma:

    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II
    19:45 FC Groningen - Feyenoord
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC
    14:30 Excelsior - PSV
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #2
    Programma ligacompetities:

    Eredivisie:
    Simon Red Power
    Wezeper88 Hankie
    FC Zwolle Ole Go Ahead Kampen
    De Groene Scout Abubakari
    Kielse Rat Magikan
    TopTreffer Marinos
    JMD delmaestro
    Susa banshee


    Eerste Divisie:
    SC Heerenveen fortuna1987
    prume SuikerBrood
    PES5 Reinoud
    DeMaster Mario
    Pascallovic Maasveld
    zwammy Andre
    Kralinger Jef400


    Tweede Divisie:

    Eerste Divisie play-offs, kwartfinales:
    Bernardo - Satyr
    Sunshine Sannie - Superstars
    Bij een gelijkspel gaat Bernardo / Sunshine Sannie door.

    Degradatiegroep:
    Hummeltje - vrij
    Ait Vedan - erik
    Miramar - Joost
    Laatst gewijzigd door Friesland; 21-11-17 om 23:50.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 6:

    Groep E:
    Wezeper88 De Groene Scout
    Bernardo Satyr

    Groep F:
    PES5 Abubakari
    Schaakliefhebber Simon
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    kwartfinales, heenwedstrijden:
    zwammy - Magikan
    Red Power - Hummeltje
    Maasveld - JMD
    fortuna1987 - Ait Vedan
    Laatst gewijzigd door Friesland; 05-11-17 om 19:14.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  5. #5
    Programma Herfst Cup, voorronde:

    JPA speler 61
    Unregistere Bernardo
    Red Power Schaakliefhebber
    Mommiej Max Power
    banshee Sunshine Sannie
    Superstars speler 57
    JMD speler 62
    delmaestro speler 56
    Susa Magikan
    prume speler 54
    Pascallovic speler 60
    erik speler 59
    TopTreffer speler 52
    Kralinger speler 47
    FC Zwolle Ole DeMaster
    Joost Friesland
    Go Ahead Kampen Handyman
    PES5 speler 58
    SuikerBrood speler 55
    Hummeltje hipp00
    Maasveld speler 50
    Marinos Andre
    Abubakari speler 49
    zwammy speler 48
    Wezeper88 speler 64
    fortuna1987 Reinoud
    SC Heerenveen speler 63
    Kielse Rat speler 53
    Mario De Groene Scout
    Simon speler 46
    Hankie speler 51
    Satyr Ait Vedan
    Laatst gewijzigd door Friesland; 22-11-17 om 15:44.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Halve finales, wedstrijden 4 en 5:

    Ajax 1 - Feyenoord 1
    Abubakari - Wezeper88
    Pascallovic - Susa

    Excelsior - Team Kampen
    Kralinger - prume
    Simon - Go Ahead Kampen
    Laatst gewijzigd door Friesland; 30-10-17 om 17:12.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  7. #7
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 3-2
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-1

  8. #8
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 3-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 1-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-2
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-1
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-1

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-1
    14:30 Excelsior - PSV 1-1
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-1
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0

  9. #9
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-0

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 2-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-3

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 4-0
    14:30 Excelsior - PSV 0-2
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 1-2

  10. #10
    Vrijdag 24 november:
    20:00 AZ - FC Twente 2-1

    Zaterdag 25 november:
    18:30 VVV - Willem II 2-1
    19:45 FC Groningen - Feyenoord 1-1
    19:45 Heracles Almelo - NAC Breda 2-0
    20:45 SC Heerenveen - PEC Zwolle 1-2

    Zondag 26 november:
    12:30 Ajax - Roda JC 3-0
    14:30 Excelsior - PSV 1-3
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 2-2
    16:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •