Pagina 3 van de 6 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 60

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 12 (18 november)

  1. #21
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.581
    vCash
    500
    Programma:

    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 1-0
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 3-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 2-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-3
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 4-2
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-1
    16:45 Roda JC - AZ 0-1

  2. #22
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-0
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 2-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  3. #23
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-1
    18:30 Feyenoord - VVV 1-1
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 2-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-2
    16:45 Roda JC - AZ 0-1

  4. #24
    Programma:

    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-2
    18:30 Feyenoord - VVV 1-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 0-3
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 3-3
    14:30 PEC Zwolle - PSV 2-1
    16:45 Roda JC - AZ 0-2

  5. #25
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 3-1
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-1
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 2-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-3
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-0
    14:30 PEC Zwolle - PSV 2-4
    16:45 Roda JC - AZ 0-1

  6. #26
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 0-0
    18:30 Feyenoord - VVV 3-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-0
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 1-2

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 0-0
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 3-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 2-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-3

  7. #27
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-1
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-0
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 4-0
    14:30 PEC Zwolle - PSV 2-4
    16:45 Roda JC - AZ 0-3

  8. #28
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.244
    vCash
    254
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-0
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-4
    16:45 Roda JC - AZ 0-3
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  9. #29
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-1
    18:30 Feyenoord - VVV 3-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-0
    14:30 PEC Zwolle - PSV 0-1
    16:45 Roda JC - AZ 1-2

  10. #30
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 1-2
    18:30 Feyenoord - VVV 3-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 2-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 3-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-3
    Sûkerbôle

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •