Pagina 1 van de 6 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 60

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 12 (18 november)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 12 (18 november)

    Programma:

    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen
    18:30 Feyenoord - VVV
    20:45 NAC Breda - Ajax
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo
    14:30 FC Groningen - Vitesse
    14:30 FC Utrecht - Excelsior
    14:30 PEC Zwolle - PSV
    16:45 Roda JC - AZ

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma Ligacompetities:

    Eredivisie:
    Simon banshee
    Wezeper88 Red Power
    FC Zwolle Ole Hankie
    De Groene Scout Go Ahead Kampen
    Kielse Rat Abubakari
    TopTreffer Magikan
    JMD Marinos
    Susa delmaestro


    Eerste Divisie:
    SC Heerenveen SuikerBrood
    prume Reinoud
    PES5 Mario
    DeMaster Maasveld
    Pascallovic Andre
    zwammy Jef400
    Kralinger fortuna1987


    Tweede Divisie:

    kampioensgroep:
    Max Power - Schaakliefhebber
    Handyman - Friesland

    play-offsgroep A:
    hipp00 - Bernardo
    Superstars - Eresdégé

    play-offsgroep B:
    Sunshine Sannie - Satyr
    Unregistere - Mommiej

    degradatiegroep:
    Hummeltje - erik
    Ait Vedan - Joost
    Miramar - vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 22-10-17 om 17:38.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 5:

    Groep E:
    Wezeper88 Satyr
    Bernardo De Groene Scout

    Groep F:
    PES5 Simon
    Schaakliefhebber Abubakari
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    kwartfinales, heenwedstrijden:
    Magikan - zwammy
    Hummeltje - Red Power
    JMD - Maasveld
    Ait Vedan - fortuna1987
    Laatst gewijzigd door Friesland; 05-11-17 om 18:12.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Programma Herfst Davis Cup:

    Halve finales, dubbels:

    Ajax 1 - Feyenoord 1 ½-1½
    Abubakari / Pascallovic - Susa / Wezeper88

    Excelsior - Team Kampen 1-1
    Kralinger / Simon - Go Ahead Kampen / prume
    Laatst gewijzigd door Friesland; 05-11-17 om 18:11.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #6
    Zaterdag 18 november:

    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 1-2
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 0-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-2
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-0
    14:30 PEC Zwolle - PSV 0-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  7. #7
    Zaterdag 18 november:

    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 3-1
    18:30 Feyenoord - VVV 2-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 0-2
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 2-0
    14:30 PEC Zwolle - PSV 1-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-3

  8. #8
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-1
    18:30 Feyenoord - VVV 2-1
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-2
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 1-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 1-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 2-1
    16:45 Roda JC - AZ 1-1

  9. #9
    Zaterdag 18 november:
    18:30 FC Twente - SC Heerenveen 2-1
    18:30 Feyenoord - VVV 3-0
    20:45 NAC Breda - Ajax 1-3
    20:45 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

    Zondag 19 november:
    12:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo 2-1
    14:30 FC Groningen - Vitesse 2-1
    14:30 FC Utrecht - Excelsior 3-1
    14:30 PEC Zwolle - PSV 0-2
    16:45 Roda JC - AZ 1-2
    Laatst gewijzigd door FC Zwolle Ole; 12-11-17 om 14:30.

  10. #10
    Zaterdag 18 november:

    FC Twente - SC Heerenveen 1-1
    Feyenoord - VVV 2-0
    NAC Breda - Ajax 1-2
    Willem II - Sparta Rotterdam 3-1

    Zondag 19 november:
    ADO Den Haag - Heracles Almelo 1-1
    FC Groningen - Vitesse 1-2
    FC Utrecht - Excelsior 2-1
    PEC Zwolle - PSV 1-1
    Roda JC - AZ 0-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •