Pagina 3 van de 7 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 11 (3 november)

  1. #21
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-1
    20:45 VVV - NAC Breda 1-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  2. #22
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen (1-1)

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II (2-0)
    19:45 Excelsior - Roda JC (1-0)
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen (2-1)
    20:45 VVV - NAC Breda (2-2)

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord (1-1)
    14:30 Ajax - FC Utrecht (3-1)
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle (1-1)
    16:45 PSV - FC Twente (3-0)

  3. #23
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2
    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-1
    20:45 VVV - NAC Breda 2-2

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-3
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  4. #24
    Programma:

    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-2
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-1
    20:45 VVV - NAC Breda 3-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-3
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-2
    16:45 PSV - FC Twente 4-0

  5. #25
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 0-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 1-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-2
    16:45 PSV - FC Twente 1-1

  6. #26
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 2-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 1-1
    20:45 VVV - NAC Breda 1-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-3
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0
    Sûkerbôle

  7. #27
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-0
    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 1-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 1-3
    20:45 VVV - NAC Breda 1-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-4
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-3
    16:45 PSV - FC Twente 1-1

  8. #28
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 1-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 0-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 3-2
    20:45 VVV - NAC Breda 1-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-3
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-2
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  9. #29
    Super Moderator Simon's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Terug in NL
    Berichten
    1.446
    vCash
    177500000
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 0-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 2-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  10. #30
    Programma:

    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 2-3

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 1-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-2
    16:45 PSV - FC Twente 2-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •