Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 11 (3 november)

  1. #11
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 0-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-1
    16:45 PSV - FC Twente 2-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  2. #12
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-1

  3. #13
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 3-1
    20:45 VVV - NAC Breda 3-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 4-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-2
    16:45 PSV - FC Twente 3-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  4. #14
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta - SC Heerenveen 1 - 2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2 - 0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2 - 1
    19:45 Heracles - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1 - 2

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-1
    16:45 PSV - FC Twente 4-1

  5. #15
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-2
    19:45 Heracles - FC Groningen 2-1
    20:45 VVV - NAC Breda 2-2

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 3-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  6. #16
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.581
    vCash
    500
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 1-0
    20:45 VVV - NAC Breda 0-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 1-2
    16:45 PSV - FC Twente 2-0

  7. #17
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-0
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 1-0
    20:45 VVV - NAC Breda 1-0

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 0-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 2-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-1
    16:45 PSV - FC Twente 2-0

  8. #18
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-0
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    20:45 VVV - NAC Breda 2-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 3-0
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 3-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-0

  9. #19
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.547
    vCash
    6012952
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 3-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 2-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-2
    20:45 VVV - NAC Breda 3-2

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-1
    14:30 Ajax - FC Utrecht 1-1
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 2-1
    16:45 PSV - FC Twente 4-1

  10. #20
    Vrijdag 3 november:
    20:00 Sparta Rotterdam - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 4 november:
    18:30 AZ - Willem II 2-1
    19:45 Excelsior - Roda JC 1-1
    19:45 Heracles Almelo - FC Groningen 2-1
    20:45 VVV - NAC Breda 2-1

    Zondag 5 november:
    12:30 ADO Den Haag - Feyenoord 1-2
    14:30 Ajax - FC Utrecht 1-2
    14:30 Vitesse - PEC Zwolle 3-1
    16:45 PSV - FC Twente 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •