Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 64

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 10 (27 oktober)

  1. #11
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 2-0

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 2-1
    18:30 Roda JC - Feyenoord 0-2
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
    20:45 Willem II - Ajax 1-3

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 1-2
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 2-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
    16:45 SC Heerenveen - AZ 1-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  2. #12
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 1-2

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 2-0
    18:30 Roda JC - Feyenoord 1-3
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
    20:45 Willem II - Ajax 0-2

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 2-1
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 2-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-1
    16:45 SC Heerenveen - AZ 1-3
    Laatst gewijzigd door Andre; 27-10-17 om 09:57.

  3. #13
    Programma:

    Vrijdag 27 oktober:

    20:00 FC Twente - Excelsior. 2-0

    Zaterdag 28 oktober:

    18:30 Heracles Almelo - VVV. 2-0

    18:30 Roda JC - Feyenoord. 4-1

    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag. 2-0

    20:45 Willem II - Ajax. 0-2

    Zondag 29 oktober:

    12:30 Vitesse - PSV. 2-1

    14:30 FC Utrecht - NAC Breda. 3-0

    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1

    16:45 SC Heerenveen - AZ. 2-2

  4. #14
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 2-0

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 2-0
    18:30 Roda JC - Feyenoord 1-2
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-1
    20:45 Willem II - Ajax 0-3

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 2-1
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 2-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
    16:45 SC Heerenveen - AZ 1-1

  5. #15
    Vrijdag 27 oktober:
    FC Twente - Excelsior 1-2

    Zaterdag 28 oktober:
    Heracles Almelo - VVV 1-1
    Roda JC - Feyenoord 0-2
    PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
    Willem II - Ajax 0-3

    Zondag 29 oktober:
    Vitesse - PSV 2-2
    FC Utrecht - NAC Breda 2-1
    Sparta - FC Groningen 1-1
    SC Heerenveen - AZ 1-3
    Laatst gewijzigd door hipp00; 26-10-17 om 14:07.

  6. #16
    Vrijdag 27 oktober:
    FC Twente - Excelsior 3-1

    Zaterdag 28 oktober:
    Heracles Almelo - VVV 2-0
    Roda JC - Feyenoord 1-2
    PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
    Willem II - Ajax 0-4

    Zondag 29 oktober:
    Vitesse - PSV 1-1
    FC Utrecht - NAC Breda 3-1
    Sparta - FC Groningen 1-0
    SC Heerenveen - AZ 2-3

  7. #17
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 2-1

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 0-1
    18:30 Roda JC - Feyenoord 0-2
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-1
    20:45 Willem II - Ajax 1-2

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 1-0
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 3-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-0
    16:45 SC Heerenveen - AZ 2-3

  8. #18
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 2-1

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 1-1
    18:30 Roda JC - Feyenoord 0-2
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-1
    20:45 Willem II - Ajax 0-2

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 1-2
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 3-1
    14:30 Sparta - FC Groningen 1-1
    16:45 SC Heerenveen - AZ 1-2
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  9. #19
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 1-0

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 1-0
    18:30 Roda JC - Feyenoord 0-1
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-0
    20:45 Willem II - Ajax 0-1

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 0-1
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 1-0
    14:30 Sparta - FC Groningen 1-0
    16:45 SC Heerenveen - AZ 1-0

  10. #20
    Vrijdag 27 oktober:
    20:00 FC Twente - Excelsior 1-1

    Zaterdag 28 oktober:
    18:30 Heracles Almelo - VVV 1-1
    18:30 Roda JC - Feyenoord 1-4
    20:45 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-0
    20:45 Willem II - Ajax 0-2

    Zondag 29 oktober:
    12:30 Vitesse - PSV 0-3
    14:30 FC Utrecht - NAC Breda 2-0
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
    16:45 SC Heerenveen - AZ 2-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •