Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 14

Onderwerp: Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde 8 (6 Oktober )

  1. #1

    Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde 8 (6 Oktober )

    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C.
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles
    20.00 uur: Almere City FC - MVV

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch

  2. #2
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 1-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-3
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 1-2

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2-1

  3. #3

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    497
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 4-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 2-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 3-1
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 1-2

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2-2

  4. #4
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    1.832
    vCash
    500
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 2-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-1
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 0-0

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 0-0

  5. #5
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 1-2
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-3
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 2-1
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 2-1

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2-1

  6. #6
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-2
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-3
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 1-2

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 0-1

  7. #7
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 1-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 0-2
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-0
    20.00 uur: Fortuna Sittard - NEC 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 2-2

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  8. #8
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 0-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 2-3
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 1-0
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 2-1
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-1
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 0-2
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 1-1

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 1-2

  9. #9
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-0
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 2-0
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 0-2
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 0-2

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2-1

  10. #10
    Vrijdag 6 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 1-2
    20.00 uur: FC Emmen - SC Cambuur 0-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Eindhoven 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Telstar 1-1
    20.00 uur: Fortuna Sittard - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-1
    20.00 uur: FC Oss - Go Ahead Eagles 1-2
    20.00 uur: Almere City FC - MVV 2-0

    Zondag 8 oktober:
    14.30 uur: RKC Waalwijk - FC Den Bosch 1-1
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 8 te voorspellen (start: zaterdag 14/10, 18:30)
    TETO: de WTA finale begint op 22 oktober.
    Schaatskenner: seizoen start op 27 oktober.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •