Resultaten 1 tot 7 van de 7

Onderwerp: CL EL Voorspellingen Ronde 3

  1. #1

    CL EL Voorspellingen Ronde 3

    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk
    20.45 uur: Manchester City - Napoli

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg

  2. #2
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    1.832
    vCash
    500
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool 0-5
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC 1-2

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk 0-1
    20.45 uur: Manchester City - Napoli 2-1

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto 1-1
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas 0-1

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur 3-1
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund 0-2

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd 1-3
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel 1-0

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic 3-0
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain 1-7

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid 0-1
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma 2-1

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos 4-0
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon 3-0

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv 1-1
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag 2-1

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys 2-1
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado 1-1

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 1-1
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad 1-2

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka 1-1
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene 1-0

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol 4-1
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon 0-2

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen 0-2
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou 1-2

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest 2-1
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen 1-1

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal 0-3
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln 2-0

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes 2-1
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg 1-1

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC 1-0
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao 3-2

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse 1-2
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio 2-1

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad 0-3
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg 3-1

  3. #3
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool (0-1)
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC (1-2)

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk (1-1)
    20.45 uur: Manchester City - Napoli (3-1)

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto (1-2)
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas (1-1)

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur (2-0)
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund (0-2)

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd (1-2)
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel (1-1)

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic (3-0)
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain (0-4)

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid (0-1)
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma (2-1)

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos (3-0)
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon (2-0)

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv (1-0)
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag (2-1)

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys (2-0)
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado (1-2)

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir (2-1)
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad (1-0)

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka (1-0)
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene (2-1)

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol (2-1)
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon (1-1)

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen (0-0)
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou (1-1)

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest (1-2)
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen (1-2)

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal (1-3)
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln (2-1)

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes (1-0)
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg (1-1)

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC (0-0)
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao (2-1)

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse (1-1)
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio (1-1)

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad (0-2)
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg (3-1)

  4. #4
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool 0-3
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC 1-2

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk 1-1
    20.45 uur: Manchester City - Napoli 2-0

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto 1-1
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas 2-0

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur 3-0
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund 0-2

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd 1-1
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel 1-1

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic 6-0
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain 0-5

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid 0-2
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma 3-1

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos 5-0
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon 2-0

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv 1-2
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag 2-0

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys 2-3
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado 1-1

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 3-1
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad 1-0

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka 0-0
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene 3-0

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol 2-0
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon 1-3

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen 0-2
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou 1-1

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest 2-1
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen 2-1

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal 1-3
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln 0-0

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes 3-1
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg 1-1

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC 0-1
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao 1-2

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse 0-2
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio 1-1

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad 0-2
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg 3-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  5. #5
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool 0-2
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC 1-1

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk 2-1
    20.45 uur: Manchester City - Napoli 2-0

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto 1-1
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas 2-0

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur 2-0
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund 1-3

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd 0-2
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel 2-1

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic 2-0
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain 0-3

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid 0-2
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma 3-1

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos 3-0
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon 2-0

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv 1-2
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag 2-0

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys 1-0
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado 0-1

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 2-1
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad 2-0

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka 1-0
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene 2-0

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol 2-0
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon 2-1

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen 0-2
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou 2-1

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest 1-0
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen 1-0

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal 0-2
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln 1-0

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes 2-0
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg 2-1

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC 0-2
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao 1-3

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse 0-2
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio 1-2

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad 0-2
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg 2-1
    Laatst gewijzigd door Andre; Gisteren om 22:29.

  6. #6
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool 0-3
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC 1-2

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk 1-1
    20.45 uur: Manchester City - Napoli 3-2

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto 0-1
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas 4-1

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur 2-2
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund 0-2

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd 1-3
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel 0-0

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic 4-1
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain 0-4

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid 1-2
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma 1-1

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos 5-0
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon 2-0

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv 1-0
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag 0-0

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys 2-2
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado 0-1

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 2-0
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad 2-1

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka 3-1
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene 3-0

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol 2-0
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon 1-3

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen 0-2
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou 1-1

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest 1-2
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen 0-0

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal 1-2
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln 1-0

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes 3-1
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg 0-2

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC 1-2
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao 2-1

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse 0-3
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio 3-1

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad 0-2
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg 2-0

  7. #7
    Dinsdag 17 oktober:

    Groep E:
    20.45 uur: Maribor - Liverpool 1-2
    20.45 uur: Spartak Moskou - Sevilla FC 1-1

    Groep F:
    20.45 uur: Feyenoord - Shakhtar Donetsk 0-1
    20.45 uur: Manchester City - Napoli 2-1

    Groep G:
    20.45 uur: RB Leipzig - FC Porto 1-0
    20.45 uur: AS Monaco - Besiktas 3-1

    Groep H:
    20.45 uur: Real Madrid - Tottenham Hotspur 2-0
    20.45 uur: APOEL FC - Borussia Dortmund 1-3

    Woensdag 18 oktober:

    Groep A:
    20.45 uur: Benfica - Manchester Utd 0-2
    20.45 uur: CSKA Moskou - FC Basel 2-1

    Groep B:
    20.45 uur: Bayern München - Celtic 3-0
    20.45 uur: Anderlecht - Paris Saint-Germain 0-2

    Groep C:
    18.00 uur: Karabach - Atlético Madrid 0-0
    20.45 uur: Chelsea - AS Roma 1-1

    Groep D:
    20.45 uur: FC Barcelona - Olympiakos 5-0
    20.45 uur: Juventus - Sporting Lissabon 2-1

    Donderdag 19 oktober:

    Groep A:
    17.00 uur: FC Astana - Maccabi Tel Aviv 1-0
    21.05 uur: Villarreal - Slavia Praag 3-1

    Groep B:
    21.05 uur: Dynamo Kiev - Young Boys 1-1
    21.05 uur: KS Skënderbeu - Partizan Belgrado 0-2

    Groep C:
    21.05 uur: 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir 1-0
    21.05 uur: SC Braga - Ludogorets Razgrad 2-1

    Groep D:
    21.05 uur: Austria Wien - Rijeka 1-1
    21.05 uur: AC Milan - AEK Athene 2-1

    Groep E:
    21.05 uur: Atalanta - Apollon Limassol 1-0
    21.05 uur: Everton - Olympique Lyon 1-2

    Groep F:
    21.05 uur: FC Fastav Zlín - FC Kopenhagen 1-0
    21.05 uur: FC Sheriff - Lokomotiv Moskou 0-0

    Groep G:
    19.00 uur: Hapoel Beer Sheva FC - Steaua Boekarest 2-1
    19.00 uur: FC Lugano - Viktoria Pilsen 1-1

    Groep H:
    19.00 uur: Rode Ster Belgrado - Arsenal 3-2
    19.00 uur: FC BATE Borisov - 1. FC Köln 1-0

    Groep I:
    19.00 uur: Marseille - Vitória Guimarăes 3-1
    19.00 uur: Konyaspor - FC Salzburg 1-3

    Groep J:
    19.00 uur: FC Zorya Luhansk - Hertha BSC 1-0
    19.00 uur: Östersunds FK - Athletic Club Bilbao 2-2

    Groep K:
    19.00 uur: Zulte Waregem - Vitesse 1-2
    19.00 uur: OGC Nice - Lazio 0-1

    Groep L:
    19.00 uur: FK Vardar - Real Sociedad 0-0
    19.00 uur: Zenit - Rosenborg 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •