Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 62

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 8 (14 oktober)

  1. #11
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-2
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
    14:30 FC Groningen - AZ 2-1
    14:30 VVV - PSV 1-2
    14:30 Willem II - FC Twente 1-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

  2. #12
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-1
    18:30 Roda JC - NAC Breda 2-1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 3-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
    14:30 FC Groningen - AZ 1-1
    14:30 VVV - PSV 1-3
    14:30 Willem II - FC Twente 2-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

  3. #13
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 2-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-0
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 0-1
    14:30 FC Groningen - AZ 1-2
    14:30 VVV - PSV 0-2
    14:30 Willem II - FC Twente 2-0
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 1-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  4. #14
    Programma:

    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3 - 1
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1 - 1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2 - 1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3 - 0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1 - 2
    14:30 FC Groningen - AZ 2 - 2
    14:30 VVV - PSV 1 - 5
    14:30 Willem II - FC Twente 1 - 2
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 1 - 1

  5. #15
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    1.853
    vCash
    500
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 1-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
    14:30 FC Groningen - AZ 0-2
    14:30 VVV - PSV 1-2
    14:30 Willem II - FC Twente 2-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 1-0

  6. #16
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-0
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 4-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
    14:30 FC Groningen - AZ 1-2
    14:30 VVV - PSV 1-3
    14:30 Willem II - FC Twente 1-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

  7. #17
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
    14:30 FC Groningen - AZ 2-2
    14:30 VVV - PSV 0-2
    14:30 Willem II - FC Twente 1-2
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

  8. #18
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 2-1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
    14:30 FC Groningen - AZ 1-1
    14:30 VVV - PSV 0-2
    14:30 Willem II - FC Twente 0-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 0-1

  9. #19
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 3-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
    14:30 FC Groningen - AZ 2-2
    14:30 VVV - PSV 1-3
    14:30 Willem II - FC Twente 1-2
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  10. #20
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 6-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 0-2
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
    14:30 FC Groningen - AZ 2-1
    14:30 VVV - PSV 1-4
    14:30 Willem II - FC Twente 1-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •