Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 62

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 8 (14 oktober)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 8 (14 oktober)

    Programma:

    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam
    18:30 Roda JC - NAC Breda
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse
    14:30 FC Groningen - AZ
    14:30 VVV - PSV
    14:30 Willem II - FC Twente
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  2. #2
    Programma Ligacomptetities:

    Eredivisie:
    Simon Abubakari
    Wezeper88 Magikan
    FC Zwolle Ole Marinos
    De Groene Scout delmaestro
    Kielse Rat banshee
    TopTreffer Red Power
    JMD Hankie
    Susa Go Ahead Kampen

    Eerste Divisie:
    SC Heerenveen Andre
    prume Jef400
    PES5 Kralinger
    DeMaster zwammy
    Pascallovic fortuna1987
    Maasveld SuikerBrood
    Mario Reinoud

    Tweede Divisie;

    Groep A:
    Bernardo Max Power
    hipp00 vrij
    Miramar Superstars
    Schaakliefhebber Eresdégé
    Hummeltje vrij

    Groep B:
    erik Mommiej
    Joost vrij
    Friesland Sunshine Sannie
    Satyr Unregistere
    Handyman Ait Vedan
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-09-17 om 21:22.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 1:

    Groep E:
    Wezeper88 Bernardo
    Satyr De Groene Scout

    Groep F:
    PES5 Simon
    Schaakliefhebber Abubakari
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-09-17 om 21:22.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    Tussenronde, heenwedstrijden:
    Jef400 - Hummeltje
    Red Power - delmaestro
    Hankie - JMD
    FC Zwolle Ole - Handyman
    Maasveld - Marinos
    Eresdégé - Unregistere
    Laatst gewijzigd door Friesland; 06-10-17 om 20:25.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  5. #5
    Programma Zomer Cup:

    Kwartfinales, terugwedstrijden:

    Andre - De Groene Scout
    Hummeltje - Magikan
    Reinoud - Go Ahead Kampen
    Simon - Wezeper88
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Kwartfinales, wedstrijden 1 en 2:

    Team 16 - Ajax 1
    Ait Vedan - Abubakari
    De Groene Scout - Pascallovic

    Excelsior - Feyenoord 2
    Kralinger - Hankie
    Simon - Miramar

    Team Kampen - Team 22
    Go Ahead Kampen - delmaestro
    prume - Handyman

    Feyenoord 1 - SC Heerenveen
    Susa - SuikerBrood
    Wezeper88 -PES5
    Laatst gewijzigd door Friesland; 06-10-17 om 20:28.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  7. #7
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-1
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
    14:30 FC Groningen - AZ 1-1
    14:30 VVV - PSV 1-2
    14:30 Willem II - FC Twente 1-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1
    Laatst gewijzigd door JMD; 14-10-17 om 12:34.

  8. #8
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 2-1
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
    14:30 FC Groningen - AZ 0-2
    14:30 VVV - PSV 1-3
    14:30 Willem II - FC Twente 2-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 1-1
    Laatst gewijzigd door hipp00; 08-10-17 om 15:13.

  9. #9
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-0
    18:30 Roda JC - NAC Breda 1-3
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-0
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
    14:30 FC Groningen - AZ 0-2
    14:30 VVV - PSV 1-3
    14:30 Willem II - FC Twente 1-1
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-0

  10. #10
    Zaterdag 14 oktober:
    18:30 Ajax - Sparta Rotterdam 4-1
    18:30 Roda JC - NAC Breda 2-2
    20:45 FC Utrecht - SC Heerenveen 2-2
    20:45 Feyenoord - PEC Zwolle 4-1

    Zondag 15 oktober:
    12:30 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
    14:30 FC Groningen - AZ 1-2
    14:30 VVV - PSV 1-4
    14:30 Willem II - FC Twente 1-2
    16:45 ADO Den Haag - Excelsior 2-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •