Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 17

Onderwerp: Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde 7 (29 September)

  1. #1

    Toto Jupiler League 2017-2018 Ronde 7 (29 September)

    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport
    20.00 uur: N.E.C. - MVV
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax

  2. #2
    [QUOTE=Andre;318406]Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-1
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 4-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 3-0
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 4-3

  3. #3
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 1-3
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 0-2

  4. #4
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 1-3
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 0-2
    20.00 uur: NEC - MVV 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 2-0
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 0-2
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 1-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  5. #5
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 1-2
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 2-0
    Eredivisiekenner: Vergeet niet de wedstrijden voor ronde 10 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor de NK Afstanden (start: vrijdag 19:40)
    TETO: WTA Finale is bezig, ATP finale begint 12 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: geen mededelingen

  6. #6
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-1
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 1-2
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 3-1
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 2-2
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 1-2

  7. #7
    Vrijdag 29 september:

    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven. 1-1

    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen. 2-1

    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV. 1-1

    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport. 1-2

    20.00 uur: N.E.C. - MVV 2-1

    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk. 3-1

    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam. 1-1

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC. 2-1

    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard. 1-2

    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 2-1

  8. #8
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    1.853
    vCash
    500
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 0-2
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 1-1
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 1-0
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 1-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 2-1
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 3-2
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 0-3

  9. #9
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 1-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 3-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 0-0
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 0-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 3-1
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 2-1
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 2-2

  10. #10
    Vrijdag 29 september:
    20.00 uur: Jong AZ - FC Eindhoven 2-2
    20.00 uur: De Graafschap - FC Emmen 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong PSV 1-1
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - MVV 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - RKC Waalwijk 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Almere City FC 1-1
    20.00 uur: Telstar - Fortuna Sittard 2-2
    20.00 uur: FC Oss - Jong Ajax 1-4

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •