Pagina 1 van de 23 12311 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 230

Onderwerp: Toto 3e Divisie Zondag 2017-2018

  1. #1

    Toto 3e Divisie Zondag 2017-2018

    Ook het komende seizoen de Toto voor 3e Divisie Zondag

    Extra Voorspellingen :

    1) Kampioen 10 punten :
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team :
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team :
    4) De 2 degradanten 5 punten per team :

    Indeling Derde Divisie zondag:

    1) usv Hercules

    2) Westlandia

    3) Quick’20

    4) Dongen

    5) Be Quick 1887

    6) EVV

    7) HSC’21

    8) HBS

    9) JVC Cuijk

    10) Jong De Graafschap

    11) OFC

    12) Blauw Geel’38

    13) Jong Vitesse

    14) Ado’20

    15) De Meern

    16) Quick Den Haag

    17) OJC Rosmalen

    18) UNA
    Laatst gewijzigd door Andre; 13-07-17 om 21:08.

  2. #2
    Wanneer is er duidelijkheid over wie in Zaterdag en wie in Zondag 3e divisie speelt komend seizoen ?

  3. #3
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Andre Bekijk Berichten
    Wanneer is er duidelijkheid over wie in Zaterdag en wie in Zondag 3e divisie speelt komend seizoen ?
    Het competitieprogramma wordt op 28 juni gepresenteerd. Ik weet niet of eerder bekend wordt wie er precies op zaterdag of zondag gaat spelen.

  4. #4
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    8.381
    vCash
    1146866
    Lijkt me dan wel logisch dat ze kort daarvoor laten weten welke keuze er gemaakt is. Maar je weet het nooit bij de bond. Ook apart dat het programma nu op 28 juni komt en niet op 1 juli, zoals eerder werd gecommuniceerd.

  5. #5

  6. #6
    1e Speelronde 27 Augustus


    ADO'20 - Quick'20
    Quick - De Meern
    OJC Rosmalen - UNA
    JVC Cuijk - Be Quick 1887
    Westlandia - Hercules
    Dongen - Blauw Geel'38
    OFC - HBS
    Jong De Graafschap - EVV
    Jong Vitesse - HSC'21
    Laatst gewijzigd door Andre; 13-07-17 om 21:14.

  7. #7
    indeling en programma 1e speelronde aangepast ivm met de ruil Magreb - Jong Vitesse

  8. #8
    1) Kampioen 10 punten : Westlandia
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia UNA Quick 20
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : De Meern OJC Rosmalen
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Quick Den Haag OFC

  9. #9
    1e Speelronde 27 Augustus


    ADO'20 - Quick'20 1-3
    Quick - De Meern 0-2
    OJC Rosmalen - UNA 0-2
    JVC Cuijk - Be Quick 1887 1-2
    Westlandia - Hercules 2-0
    Dongen - Blauw Geel'38 2-0
    OFC - HBS 0-2
    Jong De Graafschap - EVV 2-1
    Jong Vitesse - HSC'21 2-1

  10. #10
    1) Kampioen 10 punten : Jong Vitesse
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Westlandia Jong Vitesse OJC ROSMALEN
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong De Graafsfhap OFC
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Quick Den Haag De Meern

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •