Pagina 5 van de 5 EersteEerste ... 345
Resultaten 41 tot 49 van de 49

Onderwerp: Toto 3e Divisie Zaterdag 2017-2018

  1. #41
    14.30 uur: DVS'33 Ermelo - Magreb '90 2-0
    14.30 uur: Spijkenisse - VVOG 1-3
    14.30 uur: Capelle - Odin'59 3-1
    14.30 uur: Scheveningen - ASWH 1-2
    14.30 uur: Jong FC Volendam - DOVO 1-1
    14.30 uur: Harkemase Boys - Spakenburg 0-2
    15.00 uur: Quick Boys - Jong Almere City 3-2
    15.00 uur: Jong FC Groningen - ACV 1-2
    16.00 uur: Jong FC Twente - ONS Boso Sneek 3-1

  2. #42
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    6.285
    vCash
    1237576
    14.30 uur: DVS '33 Ermelo - Magreb '90 4-1
    14.30 uur: Spijkenisse - VVOG 2-1
    14.30 uur: Capelle - ODIN '59 2-1
    14.30 uur: Scheveningen - ASWH 1-2
    14.30 uur: Jong FC Volendam - DOVO 2-1
    14.30 uur: Harkemase Boys - Spakenburg 2-2
    15.00 uur: Quick Boys - Jong Almere City FC 2-1
    15.00 uur: Jong FC Groningen - ACV 3-0
    16.00 uur: Jong FC Twente - ONS Sneek 2-0

  3. #43
    Uitslagen

    DVS '33 Ermelo - Magreb '90 5-0
    Spijkenisse - VVOG 0-3
    Capelle - ODIN '59 afg.
    Scheveningen - ASWH afg.
    Jong FC Volendam - DOVO 1-1
    Harkemase Boys - Spakenburg 0-2
    Quick Boys - Jong Almere City FC 2-3
    Jong FC Groningen - ACV 5-1
    Jong FC Twente - ONS Sneek 3-2

    Uitslag

    1. De Groene Scout 16
    2. Andre 10
    3. bqandy 9
    4. Unregistere 3

    Stand

    1. De Groene Scout 44
    2. bqandy 31
    2. Andre 31
    4. Unregistere 27

  4. #44
    5e Speelronde

    Zaterdag 23 september:
    14.30 uur: Magreb '90 - Harkemase Boys
    14.30 uur: ACV - Spijkenisse
    14.30 uur: VVOG - Jong FC Volendam
    14.30 uur: Odin'59 - DVS'33 Ermelo
    14.30 uur: DOVO - Jong FC Twente
    15.00 uur: ASWH - Quick Boys
    15.00 uur: ONS Boso Sneek - Scheveningen
    15.00 uur: Spakenburg - Capelle
    15.00 uur: Jong Almere City - Jong FC Groningen

  5. #45
    5e Speelronde

    Zaterdag 23 september:
    14.30 uur: Magreb '90 - Harkemase Boys 2-2
    14.30 uur: ACV - Spijkenisse 3-0
    14.30 uur: VVOG - Jong FC Volendam 3-1
    14.30 uur: Odin'59 - DVS'33 Ermelo 0-2
    14.30 uur: DOVO - Jong FC Twente 2-1
    15.00 uur: ASWH - Quick Boys 2-0
    15.00 uur: ONS Boso Sneek - Scheveningen 1-3
    15.00 uur: Spakenburg - Capelle 2-0
    15.00 uur: Jong Almere City - Jong FC Groningen 1-3

  6. #46
    Ah, een gaatje!!

  7. #47
    Goede ronde met 2 vijfpunters

  8. #48
    5e Speelronde

    Zaterdag 23 september:
    14.30 uur: Magreb '90 - Harkemase Boys 1-3
    14.30 uur: ACV - Spijkenisse 2-0
    14.30 uur: VVOG - Jong FC Volendam 3-1
    14.30 uur: Odin'59 - DVS'33 Ermelo 1-2
    14.30 uur: DOVO - Jong FC Twente 1-3
    15.00 uur: ASWH - Quick Boys 2-1
    15.00 uur: ONS Boso Sneek - Scheveningen 1-2
    15.00 uur: Spakenburg - Capelle 3-1
    15.00 uur: Jong Almere City - Jong FC Groningen 1-2

  9. #49
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    6.285
    vCash
    1237576
    14.30 uur: Magreb '90 - Harkemase Boys 1-4
    14.30 uur: ACV - Spijkenisse 1-2
    14.30 uur: VVOG - Jong FC Volendam 1-3
    14.30 uur: ODIN '59 - DVS '33 Ermelo 1-3
    14.30 uur: DOVO - Jong FC Twente 2-2
    15.00 uur: ASWH - Quick Boys 2-1
    15.00 uur: ONS Sneek - Scheveningen 1-3
    15.00 uur: Spakenburg - Capelle 4-1
    15.00 uur: Jong Almere City FC - Jong FC Groningen 2-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •