Pagina 55 van de 58 EersteEerste ... 5455354555657 ... LaatsteLaatste
Resultaten 541 tot 550 van de 576

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2017-2018

  1. #541
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 1-1
    GVVV - De Treffers 0-2
    FC Lisse - Lienden 2-4
    Kozakken Boys - IJsselmeervogels 1-0
    Barendrecht - Rijnsburgse Boys 1-5
    Koninklijke HFC - HHC 3-4
    TEC VV - Katwijk 2-0
    Achilles'29 - AFC 2-2
    De Dijk asv - VVSB 0-1

    1. Sjorro 13
    2. sportpark zuid 10
    2. erik 10
    4. Andre 9
    4. De Groene Scout 9
    6. gehaktbal 8
    7. bqandy 7
    7. steefievdbtje 7
    7. Toptreffer 7
    10. fisherprice 6
    11. BOLLENSTREEK SUPPORTER 5
    12. Unregistere 4

    Stand

    1. Andre 362
    2. De Groene Scout 353
    3. Unregistere 334
    4. bqandy 332
    5. gehaktbal 327
    6. steefievdbtje 319
    7. Toptreffer 317
    8. BOLLENSTREEK SUPPORTER 309
    8. sportpark zuid 309
    10. fisherprice 305
    11. Sjorro 280
    12. erik 245

  2. #542
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV
    18.00 uur: HHC - FC Lisse
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys
    18.00 uur: VVSB - TEC VV
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht

  3. #543
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29 3-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv 3-0
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 2-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    18.00 uur: HHC - FC Lisse 2-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-3
    18.00 uur: VVSB - TEC VV 2-1
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-1
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht 1-2

  4. #544
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29 3-0
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv 3-1
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 1-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 0-2
    18.00 uur: HHC Hardenberg- FC Lisse 3-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-2
    18.00 uur: VVSB - TEC VV 3-1
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 3-1
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht 2-1

  5. #545
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29 4-0
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv 3-0
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 2-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 1-2
    18.00 uur: HHC Hardenberg- FC Lisse 3-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-3
    18.00 uur: VVSB - TEC VV 2-1
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-0
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht 1-2

  6. #546
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29 2-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv 5-0
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 3-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    18.00 uur: HHC Hardenberg- FC Lisse 1-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-2
    18.00 uur: VVSB - TEC VV 2-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-0
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht 3-1

  7. #547
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    9.647
    vCash
    5990462
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles '29 3-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk 6-1
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 2-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 3-1
    18.00 uur: HHC Hardenberg - FC Lisse 3-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-2
    18.00 uur: VVSB - TEC 2-3
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 3-0
    18.00 uur: FC Lienden - Barendrecht 2-1

  8. #548
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles '29 5-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk 6-2
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 2-0
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 3-1
    18.00 uur: HHC Hardenberg - FC Lisse 3-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-3
    18.00 uur: VVSB - TEC 2-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 4-1
    18.00 uur: FC Lienden - Barendrecht 1-0

  9. #549
    Volop spanning tijdens het traditionele Sjorro-weekend:

    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles '29 4-1

    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk 5-1
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 2-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    18.00 uur: HHC Hardenberg - FC Lisse 3-1
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 2-4
    18.00 uur: VVSB - TEC 2-3
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-1
    18.00 uur: FC Lienden - Barendrecht 1-2

  10. #550
    Zaterdag 19 mei:
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Achilles'29 4-0
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - De Dijk asv 3-2
    18.00 uur: De Treffers - Excelsior Maassluis 3-1
    18.00 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 3-1
    18.00 uur: HHC - FC Lisse 4-2
    18.00 uur: AFC - Kozakken Boys 1-4
    18.00 uur: VVSB - TEC VV 1-3
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 3-2
    18.00 uur: Lienden - Barendrecht 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •