Pagina 24 van de 27 EersteEerste ... 142223242526 ... LaatsteLaatste
Resultaten 231 tot 240 van de 263

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2017-2018

  1. #231
    Zaterdag 2 december:
    14.00 uur: Koninklijke HFC - Kozakken Boys 2-1
    15.30 uur: GVVV - Jong Sparta Rotterdam 2-0
    15.30 uur: Katwijk - De Treffers 2-0
    15.30 uur: FC Lisse - AFC 3-1
    15.30 uur: Excelsior Maassluis - Lienden 1-2
    16.00 uur: De Dijk asv - IJsselmeervogels 0-2
    18.00 uur: TEC VV - Rijnsburgse Boys 1-3
    18.00 uur: VVSB - HHC 1-3
    18.00 uur: Achilles'29 - Barendrecht 0-2

  2. #232
    Zaterdag 2 december:
    14.00 uur: Koninklijke HFC - Kozakken Boys 2-4
    15.30 uur: GVVV - Jong Sparta Rotterdam 3-1
    15.30 uur: Katwijk - De Treffers 3-1
    15.30 uur: FC Lisse - AFC 2-1
    15.30 uur: Excelsior Maassluis - Lienden 1-2
    16.00 uur: De Dijk asv - IJsselmeervogels 1-4
    18.00 uur: TEC VV - Rijnsburgse Boys 2-3
    18.00 uur: VVSB - HHC 2-3
    18.00 uur: Achilles'29 - Barendrecht 1-3

  3. #233
    Uitslagen

    Koninklijke HFC - Kozakken Boys 1-2
    GVVV - Jong Sparta Rotterdam 2-2
    Katwijk - De Treffers 0-1
    FC Lisse - AFC 2-0
    Excelsior Maassluis - Lienden 3-0
    De Dijk asv - IJsselmeervogels 2-6
    TEC VV - Rijnsburgse Boys 1-3
    VVSB - HHC 4-2
    Achilles'29 - Barendrecht 1-2

    1. Unregistere 15
    2. Toptreffer 12
    2. steefievdbtje 12
    4. bqandy 11
    5. fisherprice 10
    6. Andre 9
    7. BOLLENSTREEK SUPPORTER 8
    7. Sjorro 8
    7. gehaktbal 8
    10. De Groene Scout 7
    10. germania 7
    12. sportpark zuid 5
    12. erik 5

    Stand

    1. De Groene Scout 150
    2. Unregistere 141
    3. Andre 136
    3. fisherprice 136
    5. Toptreffer 132
    6. bqandy 131
    7. BOLLENSTREEK SUPPORTER 121
    8. sportpark zuid 114
    9. Sjorro 106
    10. steefievdbtje 104
    11. germania 101
    12. gehaktbal 98
    13. erik 79

  4. #234
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC VV
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse
    15.30 uur: HHC - Achilles'29
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis
    18.00 uur: VVSB - Katwijk

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC
    14.30 uur: Lienden - De Dijk asv

  5. #235
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 1-3
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 2-1
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC VV 1-2
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 3-1
    15.30 uur: HHC - Achilles'29 2-1
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 3-1
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 2-3

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 1-2
    14.30 uur: Lienden - De Dijk asv 3-1

  6. #236
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 1-1
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 1-1
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC VV 1-3
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 7-0
    15.30 uur: HHC - Achilles'29 1-1
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 4-0

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 4-0
    14.30 uur: Lienden - De Dijk asv 4-1

  7. #237
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 1-3
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 2-1
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC VV 1-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 2-1
    15.30 uur: HHC - Achilles'29 1-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 2-1
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 1-2

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 2-1
    14.30 uur: Lienden - De Dijk asv 2-1

  8. #238
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    6.984
    vCash
    1242154
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 1-2
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 0-2
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 4-2
    15.30 uur: HHC Hardenberg - Achilles '29 1-1
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 2-1

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 2-3
    14.30 uur: FC Lienden - De Dijk 4-1

  9. #239
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 0-2
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 3-1
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC VV 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 2-0
    15.30 uur: HHC - Achilles'29 1-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 2-0
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 1-3

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 0-2
    14.30 uur: Lienden - De Dijk asv 3-1

  10. #240
    Zaterdag 9 december:
    14.00 uur: AFC - GVVV 0-2
    15.00 uur: Kozakken Boys - Barendrecht 2-2
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - TEC 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - FC Lisse 2-1
    15.30 uur: HHC Hardenberg - Achilles '29 1-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 1-3

    Zondag 10 december:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 0-2
    14.30 uur: FC Lienden - De Dijk 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •