Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 18

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: WK Allround (start: zaterdag, 13:15)

  1. #1

    Schaatskenner 2016/17: WK Allround (start: zaterdag, 13:15)

    Komend weekend vindt het WK allround plaats in het Vikingskipet (uitspraak: Wikkingsjippe) van Hamar. Titelverdediger is regerend Schaatskenner van het Jaar, Pascallovic. Tien jaar geleden pakte Pascallovic ook de wereldtitel, toen nog als pascallo88. Ook JMD wist het toernooi tweemaal te winnen: in 2011 en 2013. De eerste winnaar was Guido in 2005, tijdens het seizoen 2005-06 werd er geen Schaatskenner georganiseerd. fortuna1987 (2008), Friesland (2009), Haspel (2010), sportfreak (2012), Andre (2014) en Simon (2015) zijn de andere allroundwereldkampioenen. In 2010, 2012, 2013 en in 2016 was de wereldtitel op het WK allround de opmaat naar de eindzege in de Schaatskenner van dat seizoen.


    Programma;

    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    500m vrouwen
    500m mannen
    3000m vrouwen
    5000m mannen

    Zondag: (vanaf 13:30)
    1500m vrouwen
    1500m mannen
    5000m vrouwen
    10.000m mannen

    Te voorspellen:
    * winnaars losse afstanden
    * winnende tijden losse afstanden
    * podia klassementen
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #2
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    500m vrouwen: Ireen Wüst 38,62
    500m mannen: Jan Blokhuijsen 35,88
    3000m vrouwen: Ireen Wüst 3:58,75
    5000m mannen: Sven Kramer 6:08,75


    Vrouwen:
    Ireen Wüst
    Martina Sablikova
    Antoinette de Jong

    Mannen:
    Sven Kramer
    Jan Blokhuijsen
    Bart Swings
    Laatst gewijzigd door Friesland; 03-03-17 om 23:26.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #3
    Wust 39.15
    Sindre Hindriksen 36.25
    Wust 4.04.22
    Kramer 6.11.15

    Wust
    Sablikova
    A. de Jong

    Kramer
    Blokhuijsen
    Sverre Pedersen
    Laatst gewijzigd door SanMark.; 03-03-17 om 23:25.

  4. #4
    Programma;

    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    500m vrouwen Miho Takagi 38.80
    500m mannen Haralds Silovs 35.40
    3000m vrouwen Ireen Wüst 4.02.80
    5000m mannen Sven Kramer 6.09.30

    Klassement heren:
    1) Sven Kramer
    2) Jan Blokhuijsen
    3) Sverre Lunde Pedersen

    Klassement dames:
    1) Ireen Wüst
    2) Martina Sablikova
    3) Miho Takagi

  5. #5
    Programma;

    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    500m vrouwen Miho Takagi 38.69
    500m mannen Haralds Silovs 35.64
    3000m vrouwen Ireen Wüst 4.01.45
    5000m mannen Sven Kramer 6.11.33

    Klassement heren:
    1) Sven Kramer
    2) Jan Blokhuijsen
    3) Sverre Lunde Pedersen

    Klassement dames:
    1) Ireen Wüst
    2) Martina Sablikova
    3) Antoinette de Jong
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  6. #6
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    500m vrouwen: Miho Takagi 38.54
    500m mannen: Haralds Silovs 36.25
    3000m vrouwen: Ireen Wüst 4.02.20
    5000m mannen: Sven Kramer 6.07.88


    Vrouwen:
    Ireen Wust
    Martina Sablikova
    Antoinette de Jong

    Mannen:
    Sven Kramer
    Jan Blokhuijsen
    Patrick Roest

  7. #7
    Zondag: (vanaf 13:30)
    1500m vrouwen Ireen Wüst (1.56.00)
    1500m mannen Patrick Roest (1.45.30)
    5000m vrouwen Martina Sablikova (6.53.20)
    10.000m mannen Sven Kramer (12.57.11)

  8. #8
    Zondag: (vanaf 13:30)
    1500m vrouwen: Ireen Wüst 1:56,12
    1500m mannen: Sven Kramer 1:45,12
    5000m vrouwen: Martina Sablikova 6:55,42
    10.000m mannen: Sven Kramer 12:57,56
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  9. #9
    Zondag: (vanaf 13:30)
    1500m vrouwen: Ireen Wust 1.55.83
    1500m mannen: Sven Kramer 1.45.70
    5000m vrouwen: Martina Sablikova 6.54.40
    10.000m mannen: Sven Kramer 12.56.20

  10. #10
    Wust 1.55.99
    Kramer 1.45.55
    Sablikova 6.56.51
    Kramer 12.58.58

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •