Pagina 4 van de 4 EersteEerste ... 234
Resultaten 31 tot 39 van de 39

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: WK Afstanden (start: donderdag, 9:15)

  1. #31
    Wust
    Ter Mors
    Bergsma

    1.53.01

    Nuis
    Kramer
    Yuskov

    1.44.15

    Schouten
    Blondin
    Lollobrigida

    Bergsma
    Peter Michael
    Contin

  2. #32
    Uitslagen donderdag:

    3000m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 1200 / 300 / 60
    2. Martina Sablikova 420 / 600 / 150
    3. Antoinette de Jong 300 / 150 / 360
    Tijd: 3:59,05 (3:57,55 - 4:00,55)

    5000m mannen:
    1. Sven Kramer 1200 / 300 / 60
    2. Jorrit Bergsma 420 / 600 / 150
    3. Peter Michael 300 / 150 / 360
    5. Ted-Jan Bloemen 60 / 30 / 0
    Tijd: 6:06,82 (6:04,32 - 6:09,32)


    Punten donderdag:

    3000m vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 1200 600 360 0 2160
    1 Pascallovic 1200 600 360 0 2160
    3 JMD 420 300 360 0 1080
    3 SanMark. 420 300 360 0 1080
    3 Maasveld 420 300 360 0 1080
    6 Friesland 300 600 60 50 1010

    5000m mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 1200 600 360 10 2170
    2 JMD 1200 600 0 150 1950
    3 Pascallovic 1200 600 0 10 1810
    3 Friesland 1200 600 0 10 1810
    5 SanMark. 1200 600 0 0 1800
    5 Maasveld 1200 600 0 0 1800


    Totaal:
    Pl. Speler 3000V 5000M Totaal
    1 Andre 2160 2170 4330
    2 Pascallovic 2160 1810 3970
    3 JMD 1080 1950 3030
    4 SanMark. 1080 1800 2880
    4 Maasveld 1080 1800 2880
    6 Friesland 1010 1810 2820
    Laatst gewijzigd door Friesland; 19-02-17 om 15:38.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #33
    Uitslagen vrijdag:

    500m vrouwen:
    1. Kodaira Nao 1200 / 300 / 60
    2. Lee Sanghwa 420 / 600 / 150
    3. Yu Jing 300 / 150 / 360
    7. Zhang Hong 24 / 0 / 0
    11. Tsuji Maki 0 / 0 / 0
    Tijd: 37,13 (36,88 - 37,38)

    500m mannen:
    1. Jan Smeekens 1200 / 300 / 60
    2. Nico Ihle 420 / 600 / 150
    3. Roeslan Moerasjov 300 / 150 / 360
    5. Ronald Mulder 60 / 30 / 0
    10. Gao Tingyu 6 / 0 / 0
    20. Kim Taeyun 0 / 0 / 0
    DSQ. Dai Ntab 0 / 0 / 0
    Tijd: 34,58 (34,33 - 34,83)

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Nederland 1200 / 300 / 60
    2. Japan 420 / 600 / 150
    3. Rusland 300 / 150 / 360
    DNF. Canada 0 / 0 / 0
    Tijd: 2:55,85 (2:54,65 - 2:57,05)

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    1. Nederland 1200 / 300 / 60
    3. Noorwegen 300 / 150 / 360
    4. Canada 150 / 60 / 0
    5. Japan 75 / 30 / 0
    DNF. Zuid-Korea 0 / 0 / 0
    Tijd: 3:40,66 (3:39,06 - 3:42,26)

    Punten vrijdag:

    500m vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 1200 600 360 10 2170
    2 SanMark. 1200 600 0 10 1810
    3 Pascallovic 1200 600 0 0 1800
    4 Andre 1200 0 360 150 1710
    5 Maasveld 1200 150 0 10 1360
    6 JMD 420 150 60 50 680

    500m mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 60 600 360 0 1020
    2 Friesland 300 600 0 0 900
    3 Maasveld 300 300 0 50 650
    4 Pascallovic 0 600 0 0 600
    5 JMD 300 0 0 0 300
    6 SanMark. 0 150 60 0 210

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 1200 600 360 50 2210
    2 Pascallovic 1200 600 360 10 2170
    3 Andre 1200 0 150 250 1600
    4 SanMark. 420 300 360 10 1090
    5 Friesland 420 300 360 0 1080
    6 JMD 420 300 0 0 720

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 1200 30 360 10 1600
    2 Friesland 1200 30 360 0 1590
    3 Maasveld 1200 0 360 0 1560
    4 JMD 1200 150 0 50 1400
    5 Andre 1200 150 0 0 1350
    6 Pascallovic 1200 60 0 0 1260


    Totaal:
    Pl. Speler 500V 500M 2400TP V 3200TP M Totaal
    1 Pascallovic 1800 600 2170 1260 5830
    2 Maasveld 1360 650 2210 1560 5780
    3 Friesland 2170 900 1080 1590 5740
    4 Andre 1710 1020 1600 1350 5680
    5 SanMark. 1810 210 1090 1600 4710
    6 JMD 680 300 720 1400 3100
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #34
    Uitslagen zaterdag:

    5000m vrouwen:
    1. Martina Sablikova 1200 / 300 / 60
    2. Claudia Pechstein 420 / 600 / 150
    5. Antoinette de Jong 60 / 30 / 0
    7. Carien Kleibeuker 24 / 0 / 0
    Tijd: 6:52,38 (6:49,88 - 6:54,88)

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis 1200 / 300 / 60
    3. Kai Verbij 300 / 150 / 360
    4. Nico Ihle 150 / 60 / 0
    6. Håvard Lorentzen 30 / 0 / 0
    21. Mika Poutala 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:08,26 (1:07,76 - 1:08,76)

    1000m vrouwen:
    1. Heather Bergsma 1200 / 300 / 60
    2. Kodaira Nao 420 / 600 / 150
    3. Jorien ter Mors 300 / 150 / 360
    Tijd: 1:13,94 (1:13,44 - 1:14,44)

    10000m mannen:
    1. Sven Kramer1200 / 300 / 60
    2. Jorrit Bergsma420 / 600 / 150
    4. Ted-Jan Bloemen 150 / 60 / 0
    Tijd: 12:38,89 (12:33,39 - 12:43,39)

    Punten zaterdag:

    5000m vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 1200 0 150 10 1360
    2 SanMark. 1200 30 0 0 1230
    3 Friesland 1200 0 0 0 1200
    3 Andre 1200 0 0 0 1200
    3 Pascallovic 1200 0 0 0 1200

    1000m mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 1200 60 360 0 1620
    2 Andre 1200 150 0 10 1360
    3 SanMark. 1200 150 0 0 1350
    4 JMD 300 300 0 0 600
    4 Friesland 300 300 0 0 600

    1000m vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 1200 600 360 0 2160
    2 Pascallovic 1200 150 150 250 1750
    3 SanMark. 300 300 150 10 760
    4 Andre 300 300 150 0 750
    5 Friesland 420 150 60 0 630

    10000m mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 1200 600 0 50 1850
    2 SanMark. 1200 600 0 10 1810
    3 JMD 1200 600 0 0 1800
    4 Friesland 420 300 0 50 770
    5 Pascallovic 420 300 0 10 730


    Totaal:
    Pl. Speler 5000V 1000M 1000V 10000M Totaal
    1 JMD 1360 600 2160 1800 5920
    2 Pascallovic 1200 1620 1750 730 5300
    3 Andre 1200 1360 750 1850 5160
    4 SanMark. 1230 1350 760 1810 5150
    5 Friesland 1200 600 630 770 3200
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #35
    Uitslagen zondag:


    1500m vrouwen:
    1. Heather Bersma 1200 / 300 / 60
    2. Ireen Wüst 420 / 600 / 150
    4. Marrit Leenstra 150 / 60 / 0
    5. Jorien ter Mors 60 / 30 / 0
    Tijd: 1:54,08 (1:53,33 - 1:54,83)

    1500m mannen:
    1. Kjeld Nuis 1200 / 300 / 60
    2. Denis Joeskov 420 / 600 / 150
    3. Sven Kramer 300 / 150 / 360
    14. Sverre Pedersen 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:44,36 (1:43,61 - 1:45,11)

    6400m massastart vrouwen:
    1. Kim Boreum 1200 / 300 / 60
    4. Francesca Lollobrigida 150 / 60 / 0
    10. Ivanie Blondin 6 / 0 / 0
    22. Irene Schouten 0 / 0 / 0

    6400m massastart mannen:
    1. Joey Mantia 1200 / 300 / 60
    2. Alexis Contin 420 / 600 / 150
    7. Gary Hekman 24 / 0 / 0
    14. Jorrit Bergsma 0 / 0 / 0
    20. Andrea Giovannini 0 / 0 / 0
    22. Peter Michael 0 / 0 / 0

    Punten zondag:

    1500m vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 420 300 0 150 870
    2 Pascallovic 420 300 0 10 730
    3 Andre 420 300 0 0 720
    4 Friesland 60 600 60 0 720
    5 SanMark. 420 30 60 0 510

    1500m mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 1200 600 360 10 2170
    2 JMD 1200 600 0 10 1810
    3 SanMark. 1200 150 150 50 1550
    4 Friesland 1200 150 150 10 1510
    5 Andre 300 300 150 10 760

    6400m massastart vrouwen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Totaal
    1 Friesland 1200 0 0 1200
    2 Andre 150 0 0 150
    3 JMD 6 0 60 66
    4 Pascallovic 0 0 60 60
    5 SanMark. 0 0 0 0

    6400m massastart mannen:
    Pl. Speler Eerste Tweede Derde Totaal
    1 JMD 0 300 0 300
    2 Friesland 24 0 150 174
    3 Pascallovic 0 0 150 150
    3 SanMark. 0 0 150 150
    5 Andre 0 0 0 0

    Totaal:
    Pl. Speler 1500V 1500M 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 Friesland 720 1510 1200 174 3604
    2 Pascallovic 730 2170 60 150 3110
    3 JMD 870 1810 66 300 3046
    4 SanMark. 510 1550 0 150 2210
    5 Andre 720 760 150 0 1630
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #36
    Punten WK Afstanden:

    Pl. Speler Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Totaal
    1 Pascallovic 3.970 5.830 5.300 3.110 18.210
    2 Andre 4.330 5.680 5.160 1.630 16.800
    3 Friesland 2.820 5.740 3.200 3.604 15.364
    4 JMD 3.030 3.100 5.920 3.046 15.096
    5 SanMark. 2.880 4.710 5.150 2.210 14.950
    6 Maasveld 2.880 5.780 0 0 8.660


    Punten puntenklassement:
    1. Pascallovic 45
    2. Andre 35
    3. Friesland 30
    4. JMD 26
    5. SanMark. 22
    6. Maasveld 20


    Punten VT-klassement:
    deze week waren er geen punten voor het VT klassement! Wel kan ik zeggen dat Pascallovic (1000m vrouwen) en Andre (2400m ploegenachtervolging vrouwen) er maar net naast grepen.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #37
    Algemeen Klassement:
    Met zijn winst bij de WK afstanden neemt Pascallovic verder afstand van plaats 2. Het verschil bedraagt op dit moment bijna 4.400 punten op Friesland. Wel is er een nieuwe top-3, JMD passeerde SanMark. en staat nu derde. Op dit moment kan wel gezegd worden dat de strijd om de top-3 spannender is dan de strijd om plaats 1.

    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S WB5 WK D
    1 Pascallovic 56.362
    1570 2085 2850 1585 2036 7055 4880 4506 5190 4045 2350 18.210
    2 Friesland 51.973 1620 2652 1905 1628 2239 7560 4800 4186 3325 4550 2144 15.364
    3 (4) JMD 50.818 1225 2326 1540 1080 1773 6150 5280 5306 3855 4710 2477 15.096
    4 (3) SanMark. 50.688 1855 1962 2010 1460 1749 6627 6350 4190 2770 4775 1990 14.950
    5 Andre 46.295 1575 - - 1189 1880 7062 5550 2446 4150 4315 1328 16.800
    6 Maasveld 36.934 1515 1170 1455 1460 2182 6830 4860 4420 550 3372 460 8660


    Puntenklassement:
    Bij de jaarwisseling had Friesland een riante voorsprong in het puntenklassement. Ondertussen heeft Pascallovic de koppositie steving in handen met een voorsprong van 17 punten en een stuk minder weken nog te gaan. Nadat Maasveld eerder Andre zag passeren in het Algemeen Klassement, gebeurde dat nu ook in het puntenklassement.
    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S WB5 WK D
    1 Pascallovic 226
    7 15 20 17 15 15 19 25 20 11 17 45
    2 Friesland 209 9 20 15 20 20 20 15 17 13 15 15 30
    3 JMD 201 5 17 13 10 11 10 22 35 15 17 20 26
    4 SanMark. 196 10 13 17 15 10 11 35 19 11 20 13 22
    5 (6) Andre 165 8 - - 11 13 17 25 15 17 13 11 35
    6 (5) Maasveld 162 6 11 11 15 17 13 17 22 10 10 10 20


    VT-klassement:
    geen punten deze week, dus alles bleef hetzelfde.
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01pt.
    1 Pascallovic 4.000
    3 4
    2 JMD 3.000 0 1
    3 Maasveld 1.200 0 1
    4 SanMark. 1.000 1 2
    5 Friesland 500 1 1

    Toegekende VT punten dit seizoen;
    1000m mannen, KNSB Cup: SanMark. 1:09,55 (0,01 ernaast) --> 500 punten
    2e 500m mannen, WB Harbin: Pascallovic 34,98 (voltreffer!) --> 500 punten
    3000m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 4:03,57 (0,01 ernaast) --> 2500 punten
    500m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 37,75 (voltreffer!) --> 500 punten
    3200m ploegenachtervolging mannen, WB Heerenveen: Maasveld 3:42,47 (0,04 ernaast) --> 1200 punten
    1e 500m vrouwen, NK Sprint: Friesland 38,88 (voltreffer!) --> 500 punten
    2e 500m mannen, NK Sprint: SanMark. 34,94 (voltreffer!) --> 500 punten
    1e 500m mannen, WB Berlijn: Pascallovic 34,83 (voltreffer!) --> 500 punten
    5000m mannen, WB Berlijn: JMD 6:15,80 (0,04 ernaast) --> 3000 punten
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  8. #38
    Pascallovic is echt aan een dijk van een seizoen bezig...

  9. #39
    Gewoon heel constant en op de juiste wedstrijden scoren. Friesland en ik hebben beiden 3 wedstrijden gewonnen. Maar hij wint 3 wereldbekers en dan loop je niet zoveel punten uit. NK's, EK's en WK's zijn de echte punten te verdienen. Zit wel aardig richting mijn score van vorig seizoen, met een EK-sprint als extra toernooi zal ik wel boven die score uitkomen.
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •