Pagina 2 van de 3 EersteEerste 123 LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 30

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: WB Berlijn (start: vrijdag, 15:05)

  1. #11
    Vrijdag: (vanaf 15:05)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.60
    Sprintklassementje vrouwen Nao Kodaira
    1e 500m mannen Ronald Mulder 34.60
    Sprintklassementje mannen Kai Verbij
    1e 1000m vrouwen Jorien ter mors 1.14.40
    1500m mannen Denis Yuskov 1.44.50
    Allroundklassementje mannen Sverre Lunde Pedersen

  2. #12
    Vrijdag: (vanaf 15:05)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.71
    1e 500m mannen Jan Smeekens 34.83
    1e 1000m vrouwen Heather Bergsma 1.14.85
    1500m mannen Kjeld Nuis 1.45.13

    Aangezien die klassementen toch niet meetellen in de scores, ga ik ook niet de moeite nemen om ze te voorspellen.
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  3. #13
    1e 500m mannen Kai Verbij 34,85
    Klassement: Kai Verbij
    1e 1000m vrouwen Heather Bergsma 1.15,12
    1500m mannen Kjeld Nuis 1.45,78
    Klassement: Sverre Lunde Pedersen

  4. #14
    Zaterdag: (vanaf 12:50)
    2e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.38
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.09.70
    5000m mannen Bart Swings 6.13.80
    1500m vrouwen Heather Bergsma 1.56.40
    Allroundklassementje vrouwen Martina Sablikova

  5. #15
    Zaterdag: (vanaf 12:50)
    2e 500m vrouwen: Kodaira Nao 37,44
    1e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,22
    5000m mannen: Jorrit Bergsma 6:14,23
    1500m vrouwen: Heather Bergsma 1:54,54
    Allroundklassementje vrouwen: Martina Sablikova
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  6. #16
    Zaterdag: (vanaf 12:50)
    2e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.45
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.80
    5000m mannen Jorrit Bergsma 6.15.80
    1500m vrouwen Heather Bergsma 1.55.90
    Allroundklassementje vrouwen Martina Sablikova

  7. #17
    Zaterdag: (vanaf 12:50)
    2e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.40
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.59
    5000m mannen Jorrit Bergsma 6.14.99
    1500m vrouwen Wust 1.55.45
    Allroundklassementje vrouwen Martina Sablikova

  8. #18
    Zaterdag: (vanaf 12:50)
    2e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.51
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.38
    5000m mannen Jorrit Bergsma 6.12.57
    1500m vrouwen Heather Bergsma 1.54.02
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #19
    Zondag: (vanaf 14:00)
    2e 500m mannen: Roeslan Moerasjov 34,77
    2e 1000m vrouwen: Heather Richardson 1:14,87
    2e 1000m mannen: Kai Verbij 1:08,77
    3000m vrouwen: Martina Sablikova 4:01,42
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  10. #20
    Zondag: (vanaf 14:00)
    2e 500m mannen: Nico Ihle 34.87
    2e 1000m vrouwen: Heather Bergsma1.15.32
    2e 1000m mannen: Kai Verbij 1.08.60
    3000m vrouwen: Martina Sablikova 3.59.75
    Laatst gewijzigd door Andre; 29-01-17 om 00:46.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •