Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 28 van de 28

Onderwerp: Schaatskenner 2015/16: NK allround / NK sprint (start: vrijdag 12:45)

  1. #21
    SanMark. bestelt Erik Kooiman als winnaar van de 10km.

    Zijn sprint voorspellingen voor zondag:
    Sprint

    500M M

    Jan Smeekens 34.94

    500M V

    Sanneke de Neeling 38.91


    1000M M

    Otterspeer 1.09.55

    1000M V

    Wust 1.15.56
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #22
    Uitslagen vrijdag:

    NK Allround:

    500m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors 200
    Tijd: 38,59 (38,34 - 38,84)

    500m mannen:
    1. Koen Verweij 200
    Tijd: 36,45 (36,20 - 36,70)

    3000m vrouwen:
    1. Yvonne Nauta 200
    4. Carlijn Achtereekte 25
    Tijd: 4:06,54 (4:05,04 - 4:08,04)

    5000m mannen:
    1. Jan Blokhuijsen 200
    Tijd: 6:20,68 (6:18,18 - 6:23,18)


    Punten vrijdag:
    pl. Speler 500V 500M 3000V 5000M Totaal
    1 Pascallovic 550 410 400 410 1770
    2 Andre 400 400 550 400 1750
    3 SanMark. 400 410 410 400 1620
    4 Friesland 410 400 400 400 1610
    5 JMD 410 410 50 400 1270
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-17 om 20:10.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #23
    Uitslagen Zaterdag:

    NK Allround:

    1500m vrouwen:
    2. Marije Joling 140
    3. Annouk van der Weijden 100
    5. Linda de Vries 20
    Tijd: 1:58,20 (1:57,45 - 1:58,95)

    1500m mannen:
    1. Patrick Roest 400
    2. Jan Blokhuijsen 140
    DNS. Koen Verweij 0
    Tijd: 1:46,36 (1:45,61 - 1:47,11)

    NK Sprint:

    1e 500m vrouwen:
    1. Sanneke de Neeling 400
    2. Floor van den Brandt 140
    3. Anice Das 100
    Tijd: 38,88 (38,63 - 39,13)

    1e 500m mannen:
    2. Ronald Mulder 140
    3. Dai Ntab 100
    Tijd: 34,85 (34,60 - 35,10)

    1e 1000m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 400
    Tijd: 1:15,73 (1:15,23 - 1:16,23)

    1e 1000m mannen:
    1. Hein Otterspeer 400
    4. Thomas Krol 50
    10. Michel Mulder 2
    Tijd: 1:09,44 (1:08,94 - 1:09,94)


    Punten zaterdag:

    NK Allround:
    pl. Speler 1500V 1500M Totaal
    1 Pascallovic 170 410 580
    2 Maasveld 150 400 550
    3 SanMark. 190 140 330
    4 JMD 170 150 320
    5 Friesland 140 150 290
    6 Andre 110 0 110


    NK Sprint:
    pl. Speler 1e 500V 1e 500M 1e 1000V 1e 1000M Totaal
    1 Andre 450 290 410 410 1560
    2 SanMark. 400 110 410 450 1370
    3 Friesland 490 150 400 50 1090
    4 JMD 140 190 410 100 840
    5 Maasveld 110 250 450 12 822
    6 Pascallovic 150 150 450 60 810
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-17 om 20:33.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  4. #24
    Uitslagen zondag:

    NK Allround:

    10000m mannen:
    1. Erik Kooiman 400
    2. Jan Blokhuijsen 140
    Tijd: 13:07,06 (13:02,06 - 13:12,06)

    5000m vrouwen:
    1. Carlijn Achtereekte 400
    2. Yvonne Nauta 140
    Tijd: 7:00,78 (6:58,28 - 7:03,28)


    NK Sprint:

    2e 500m vrouwen:
    1. Floor van den Brandt 400
    2. Anice Das 140
    3. Sanneke de Neeling 100
    Tijd: 38,78 (38,53 - 39,03)

    2e 500m mannen:
    1. Jan Smeekens 400
    3. Ronald Mulder 100
    Tijd: 34,94 (34,69 - 35,19)

    2e 1000m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 400
    Tijd: 1:15,76 (1:15,26 - 1:16,26)

    2e 1000m mannen:
    1. Ronald Mulder 400
    DNS. Hein Otterspeer 0
    Tijd: 1:09,14 (1:08,64 - 1:09,64)

    Punten zondag:


    NK Allround:
    pl. Speler 10000M 5000V Totaal
    1 Pascallovic 650 190 840
    2 SanMark. 410 410 820
    3 JMD 140 450 590
    4 Friesland 400 150 550
    5 Andre 150 140 290

    NK Sprint:
    pl. Speler 2e 500V 2e 500M 2e 1000V 2e 1000M Totaal
    1 SanMark. 110 750 410 10 1280
    2 Friesland 290 110 410 400 1210
    3 JMD 400 110 410 150 1070
    4 Pascallovic 150 150 650 10 960
    5 Andre 110 110 410 0 630
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  5. #25
    Uitslagen klassementen:

    Allround vrouwen:
    1. Marije Joling 1000 / 250 / 50
    2. Yvonne Nauta 350 / 500 / 125
    4. Annouk van der Weijden 125 / 50 / 0
    6. Melissa Wijfje 25 / 0 / 0
    DNF. Jorien ter Mors 0 / 0 / 0

    Allround mannen:
    1. Jan Blokhuijsen 1000 / 250 / 50
    2. Patrick Roest 350 / 500 / 125
    DNF. Koen Verweij 0 / 0 / 0

    Sprint vrouwen:
    1. Ireen Wüst 1000 / 250 / 50
    2. Anice Das 350 / 500 / 125
    3. Sanneke de Neeling 250 / 125 / 300
    4. Floor van den Brandt 125 / 50 / 0
    5. Letitia de Jong 50 / 25 / 0

    Sprint mannen:
    1. Ronald Muler 1000 / 250 / 50
    3. Pim Schipper 250 / 125 / 300
    4. Dai Ntab 125 / 50 / 0
    5. Thomas Krol 50 / 25 / 0
    6. Michel Mulder 25 / 0 / 0
    10. Gerben Jorritsma 5 / 0 / 0
    12. Jesper Hospes 0 / 0 / 0
    DNF. Hein Otterspeer 0 / 0 / 0

    Punten klassementen:

    NK Allround:
    pl. Speler 1e V 2e V 3e V 1e M 2e M 3e M Totaal
    1 Pascallovic 0 500 0 1000 500 0 2000
    1 Andre 0 500 0 1000 500 0 2000
    3 JMD 0 500 50 1000 0 125 1675
    4 Friesland 0 500 0 0 250 125 875

    SanMark. had blijkbaar geen podium doorgegeven voor de NK Allround.


    NK Sprint:
    pl. Speler 1e V 2e V 3e V 1e M 2e M 3e M Totaal
    1 JMD 1000 500 0 1000 0 300 2800
    2 Maasveld 1000 125 125 1000 0 300 2550
    3 Pascallovic 1000 125 125 1000 25 0 2275
    4 Friesland 1000 125 125 1000 0 0 2250
    5 Andre 1000 125 0 1000 0 0 2125
    5 SanMark. 1000 125 0 1000 0 0 2125
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  6. #26
    Punten NK Allround:

    pl. Speler Vrijdag Zaterdag Zondag Podia Totaal
    1 Pascallovic
    1770 580 840 2000 5190
    2 Andre 1750 110 290 2000 4150
    3 JMD 1270 320 590 1675 3855
    4 Friesland 1610 290 550 875 3325
    5 SanMark. 1620 330 820 0 2770
    6 Maasveld 0 550 0 0 550


    Punten puntenklassement:
    1. Pascallovic 20
    2. Andre 17
    3. JMD 15
    4. Friesland 13
    5. SanMark. 11
    6. Maasveld 10

    Punten VT klassement:
    hier niet, wel bij de NK Sprint.
    Laatst gewijzigd door Friesland; 26-01-17 om 21:06.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  7. #27
    Punten NK Sprint:

    pl. Speler Zaterdag Zondag Podia Totaal
    1 SanMark. 1370 1280 2125 4775
    2 JMD 840 1070 2800 4710
    3 Friesland 1090 1210 2250 4550
    4 Andre 1560 630 2125 4315
    5 Pascallovic 810 960 2275 4045
    6 Maasveld 822 0 2550 3372


    Punten puntenklassement:
    1. SanMark. 20
    2. JMD 17
    3. Friesland 15
    4. Andre 13
    5. Pascallovic 11
    6. Maasveld 10


    Punten VT klassement:
    1e 500m vrouwen: Friesland 38,88 (voltreffer!) --> 500 punten
    2e 500m mannen: SanMark. 34,94 (voltreffer!) --> 500 punten
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  8. #28
    Algemeen Klassement:
    Pascallovic neemt de koppositie over van Friesland en slaat direct een gat van ruim 1300 punten.
    Door het missen van de vrijdag en de zondag voorspellingen zakte Maasveld naar plaats 6 ten gunste van Andre.

    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S
    1 (2) Pascallovic 35.802
    1570 2085 2850 1585 2036 7055 4880 4506 5190 4045
    2 (1) Friesland 34.465 1620 2652 1905 1628 2239 7560 4800 4186 3325 4550
    3 SanMark. 33.748 1855 1962 2010 1460 1749 6627 6350 4190 2770 4775
    4 JMD 33.245 1225 2326 1540 1080 1773 6150 5280 5306 3855 4710
    5 (6) Andre 28.167 1575 - - 1189 1880 7062 5550 2446 4150 4315
    6 (5) Maasveld 27.814 1515 1170 1455 1460 2182 6830 4860 4420 550 3372


    Stand Puntenklassement:
    Friesland behoudt weliswaar de koppositie, maar Pascallovic staat nu in punten gelijk. Het aantal weekzeges (4 om 2) houdt Friesland echter op plaats 1.

    pl. Deelnemer Totaal evt. TB KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S
    1 Friesland 164
    4x 1e 9 20 15 20 20 20 15 17 13 15
    2 Pascallovic 164 2x 1e 7 15 20 17 15 15 19 25 20 11
    3 SanMark. 161 10 13 17 15 10 11 35 19 11 20
    4 JMD 155 5 17 13 10 11 10 22 35 15 17
    5 Maasveld 132 6 11 11 15 17 13 17 22 10 10
    6 Andre 119 8 - - 11 13 17 25 15 17 13


    Stand VT klassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01 pt.
    1 Pascallovic 3.500
    2 3
    2 Maasveld 1.200 0 1
    3 SanMark. 1.000 1 2
    4 (-) Friesland 500 1 1



    Toegekende VT punten dit seizoen;
    1000m mannen, KNSB Cup: SanMark. 1:09,55 (0,01 ernaast) --> 500 punten
    2e 500m mannen, WB Harbin: Pascallovic 34,98 (voltreffer!) --> 500 punten
    3000m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 4:03,57 (0,01 ernaast) --> 2500 punten
    500m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 37,75 (voltreffer!) --> 500 punten
    3200m ploegenachtervolging mannen, WB Heerenveen: Maasveld 3:42,47 (0,04 ernaast) --> 1200 punten
    1e 500m vrouwen, NK Sprint: Friesland 38,88 (voltreffer!) --> 500 punten
    2e 500m mannen, NK Sprint: SanMark. 34,94 (voltreffer!) --> 500 punten
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •