Pagina 3 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 33

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: NK Afstanden (start: woensdag 16:35)

  1. #21
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Friesland Bekijk Berichten
    Verder is het niet de bedoeling dat de organisator moet gokken welke schaatser of schaatsster er bedoeld wordt. Hij is daar namelijk heel slecht in..., als je begrijpt wat ik bedoel.

    Heb ik de mannen wel bij de mannen staan en de vrouwen bij de vrouwen ?

    Want daar laat de organisator nog wel eens een steekje bij vallen.

  2. #22
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Maasveld Bekijk Berichten
    Is SanMark. weer bezig?
    Ik had JMD in gedachten, maar de waarschuwing geldt uiteraard voor iedereen.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #23
    A.de Jong
    C. Achtereekte
    C.Kleibeuker
    7 min

    S.Kramer
    J.Bergsma
    Bob de Vries

    12.57.15

    J. ter Mors
    I. Wust
    M. Leenstra

    1.15

    K.Nuis
    K.Verbij
    T.Krol

    1.08.40
    Laatst gewijzigd door SanMark.; 30-12-16 om 07:50.

  4. #24
    Vrijdag 30 december: (vanaf 15:00)

    15:00 5000m vrouwen:
    1. Irene Schouten
    2. Antoinette de Jong
    3. Carien Kleibeuker
    6.58.41

    16:12 10000m mannen:
    1. Sven Kramer
    2. Jorrit Bergsma
    3. Erik-Jan Kooiman
    12.54.25

    18:24 1000m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors
    2. Ireen Wüst
    3. Marrit Leenstra
    1.15.87

    19:10 1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis
    2. Thomas Krol
    3. Hein Otterspeer
    1.09.12

    20:08 6400m massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Manon Kamminga
    3. Janneke Ensing


    20:30 6400m massastart mannen
    1. Arjan Stroetinga
    2. Gary Hekman
    3. Simon Schouten
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  5. #25
    Irene Schouten
    Elma de Vries
    Janneke Ensing

    Arjan Stroetinga
    Gary Hekman
    Willem Hoolwerf

  6. #26
    Uitslagen woensdag:

    5000m mannen:
    1. Sven Kramer 600 / 150 / 30
    2. Jorrit Bergsma 210 / 300 / 75
    3. Douwe de Vries 150 / 75 / 180
    4. Jan Blokhuijsen 75 / 30 / 0
    7. Erik Kooiman 12 / 0 / 0
    12. Patrick Roest 0 / 0 / 0
    Tijd: 6:14,17 (6:11,67 - 6:16,67)

    1500m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 600 / 150 / 30
    2. Jorien ter Mors 210 / 300 / 75
    3. Marrit Leenstra 150 / 75 / 180
    Tijd: 1:57,19 (1:56,44 - 1:57,94)

    500m mannen:
    1. Dai Ntab 600 / 150 / 30
    3. Jan Smeekens 150 / 75 / 180
    5. Kai Verbij 30 / 15 / 0
    7. Hein Otterspeer 12 / 0 / 0
    11. Gerben Jorritsma 0 / 0 / 0
    Tijd: 34,80 (34,55 - 35,15)

    Punten woensdag:

    5000m mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 600 300 180 0 1080
    1 Andre 600 300 180 0 1080
    3 Maasveld 600 300 0 10 910
    4 JMD 600 300 0 0 900
    4 SanMark. 600 300 0 0 900
    6 Friesland 210 150 0 0 360

    1500m vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 600 300 180 0 1080
    2 Pascallovic 210 150 180 0 540
    2 Maasveld 210 150 180 0 540
    2 JMD 210 150 180 0 540
    2 SanMark. 210 150 180 0 540
    2 Friesland 210 150 180 0 540

    500m mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 600 0 0 50 650
    2 SanMark. 600 0 0 10 610
    3 JMD 600 0 0 0 600
    4 Maasveld 150 15 30 10 205
    5 Friesland 30 150 0 0 180
    6 Pascallovic 30 75 30 10 145


    Totaal woensdag:
    Pl. Deelnemers 5000M 1500V 500M Totaal
    1 Andre 1080 1080 650 2810
    2 SanMark. 900 540 610 2050
    3 JMD 900 540 600 2040
    4 Pascallovic 1080 540 145 1765
    5 Maasveld 910 540 205 1655
    6 Friesland 360 540 180 1080
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  7. #27
    Uitslagen donderdag:

    3000m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 600 / 150 / 30
    2. Antoinette de Jong 210 / 300 / 75
    7. Annouk van der Weijden 12 / 0 / 0
    8. Melissa Wijfje 9 / 0 / 0
    10. Linda de Vries 3 / 0 / 0
    Tijd: 4:02,31 (4:00,81 - 4:03,81)

    1500m mannen:
    1. Sven Kramer 600 / 150 / 30
    2. Kjeld Nuis 210 / 300 / 75
    3. Patrick Roest 150 / 75 / 180
    4. Koen Verweij 75 / 30 / 0
    Tijd: 1:45,82 (1:45,07 - 1:46,57)

    500m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors 600 / 150 / 30
    2. Floor van den Brandt 210 / 300 / 75
    3. Anice Das 150 / 75 / 180
    4. Marrit Leenstra / 75 / 30 / 0
    7. Sanneke de Neeling 12 / 0 / 0
    8. Janine Smit 9 / 0 / 0
    Tijd: 38,48 (38,23 - 38,73)


    Punten donderdag:

    3000m vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 600 300 0 150 1050
    2 SanMark. 600 300 0 10 910
    3 Andre 600 300 0 0 900
    3 Pascallovic 600 300 0 0 900
    3 Maasveld 600 300 0 0 900
    3 Friesland 600 300 0 0 900

    1500m mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 180 0 1080
    2 Pascallovic 600 300 0 10 910
    3 Maasveld 210 150 180 10 550
    4 SanMark. 210 150 0 0 360
    5 JMD 210 75 30 10 325
    6 Andre 210 75 30 0 315

    500m vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 30 75 50 755
    2 Pascallovic 600 30 0 10 640
    3 JMD 75 150 180 0 405
    4 Friesland 75 150 0 0 225
    5 SanMark. 12 150 0 10 172
    6 Andre 12 30 30 10 82


    Totaal donderdag:
    Pl. Deelnemers 3000V 1500M 500V Totaal
    1 Pascallovic 900 910 640 2450
    2 Maasveld 900 550 755 2205
    2 Friesland 900 1080 225 2205
    4 JMD 1050 325 405 1780
    5 SanMark. 910 360 172 1442
    6 Andre 900 315 82 1297
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  8. #28
    Uitslagen vrijdag:

    5000m vrouwen:
    1. Carien Kleibeuker 600 / 150 / 30
    2. Antoinette de Jong 210 / 300 / 75
    3. Carlijn Achtereekte 150 / 75 / 180
    4. Yvonne Nauta 75 / 30 / 0
    5. Irene Schouten 30 / 15 / 0
    Tijd: 6:58,78 (6:56,28 - 7:01,28)

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma 600 / 150 / 30
    2. Sven Kramer 210 / 300 / 75
    3. Bob de Vries 150 / 75 / 180
    5. Erik Kooiman 30 / 15 / 0
    Tijd: 12:52,34 (12:47,34 - 12:57,34)

    1000m vrouwen:
    1. Jorien ter Mors 600 / 150 / 30
    2. Marrit Leenstra 210 / 300 / 75
    3. Ireen Wüst 150 / 75 / 180
    Tijd: 1:15,15 (1:14,65 - 1:15,65)

    1000m mannen:
    1. Kai Verbij 600 / 150 / 30
    2. Kjeld Nuis 210 / 300 / 75
    3. Ronald Mulder 150 / 75 / 180
    6. Thomas Krol 15 / 0 / 0
    9. Hein Otterspeer 6 / 0 / 0
    Tijd: 1:08,22 (1:07,72 - 1:08,72)

    6400m massastart vrouwen:
    1. Irene Schouten 600 / 150 / 30
    3. Suzanne Schulting 150 / 75 / 180
    5. Elma de Vries 30 / 15 / 0
    9. Janneke Ensing 6 / 0 / 0
    12. Annouk van der Weijden 0 / 0 / 0
    13. Manon Kamminga 0 / 0 / 0
    16. Kelly Schouten 0 / 0 / 0

    6400m massastart mannen:
    1. Gery Hekman 600 / 150 / 30
    2. Arjan Stroetinga 210 / 300 / 75
    3. Jan Blokhuijsen 150 / 75 / 180
    4. Willem Hoolwerf 75 / 30 / 0
    12. Sjinkie Knegt 0 / 0 / 0
    28. Simon Schouten 0 / 0 / 0

    Punten vrijdag:

    5000m vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 30 300 30 150 510
    2 Andre 150 300 30 0 480
    3 SanMark. 210 150 30 10 400
    4 JMD 150 150 75 10 385
    5 Maasveld 150 150 0 50 350
    6 Friesland 75 150 75 0 300

    10000m mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 0 50 950
    2 SanMark. 210 150 180 10 550
    3 Pascallovic 210 150 0 50 410
    4 JMD 210 150 0 10 370
    4 Maasveld 210 150 0 10 370
    6 Andre 210 150 0 0 360

    1000m vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 180 0 1080
    2 SanMark. 600 75 75 50 800
    2 JMD 600 75 75 50 800
    4 Pascallovic 600 75 75 0 750
    4 Maasveld 600 75 75 0 750
    4 Andre 600 75 75 0 750

    1000m mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 210 150 0 50 410
    2 Andre 210 0 180 0 390
    3 Friesland 210 150 0 10 370
    3 JMD 210 150 0 10 370
    5 Maasveld 210 150 0 0 360
    6 Pascallovic 210 0 0 0 210

    6400m massastart vrouwen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Totaal
    1 Maasveld 600 0 180 780
    2 Friesland 600 75 0 675
    3 SanMark. 600 15 0 615
    3 Andre 600 15 0 615
    5 Pascallovic 600 0 0 600
    6 JMD 0 0 0 0

    6400m massastart mannen:
    Pl. Deelnemers Eerste Tweede Derde Totaal
    1 Friesland 600 300 0 900
    2 JMD 75 150 180 405
    3 Maasveld 210 150 0 360
    3 SanMark. 210 150 0 360
    3 Andre 210 150 0 360
    3 Pascallovic 210 150 0 360


    Totaal vrijdag:
    Pl. Deelnemers 5000V 10000M 1000V 1000M 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 Friesland 300 950 1080 370 675 900 4275
    2 SanMark. 400 550 800 410 615 360 3135
    3 Maasveld 350 370 750 360 780 360 2970
    4 Andre 480 360 750 390 615 360 2955
    5 Pascallovic 510 410 750 210 600 360 2840
    6 JMD 385 370 800 370 0 405 2330
    Laatst gewijzigd door Friesland; 30-12-16 om 22:01.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  9. #29
    Punten NK Afstanden:

    Pl. Deelnemers woensdag donderdag vrijdag Totaal
    1 Friesland 1080 2205 4275 7560
    2 Andre 2810 1297 2955 7062
    3 Pascallovic 1765 2450 2840 7055
    4 Maasveld 1655 2205 2970 6830
    5 SanMark. 2050 1442 3135 6627
    6 JMD 2040 1780 2330 6150

    Toch gewonnen, ondanks een slechte eerste dag. Had ik niet meer verwacht.

    Punten puntenklassement:
    1. Friesland 20
    2. Andre 17
    3. Pascallovic 15
    4. Maasveld 13
    5. SanMark. 11
    6. JMD 10

    Punten VT-klassement:
    geen punten dit keer
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  10. #30
    Algemeen Klassement:
    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D
    1 (2) Friesland 17.604
    1620 2652 1905 1628 2239 7560
    2 (1) Pascallovic 17.181 1570 2085 2850 1585 2036 7055
    3 SanMark. 15.663 1855 1962 2010 1460 1749 6627
    4 (5) Maasveld 14.612 1515 1170 1455 1460 2182 6830
    5 (4) JMD 14.094 1225 2326 1540 1080 1773 6150
    6 Andre 11.706 1575 - - 1189 1880 7062

    Deze week werden er een flink aantal punten bijgeschreven. Andre slaagde erin zijn puntenaantal te verdubbelen. Friesland nam de leiding over van Pascallovic en JMD moest door zijn blunder de vierde plaats afstaan aan Maasveld.

    Puntenklassement:
    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3 WB4 NK D
    1 Friesland 104
    9 20 15 20 20 20
    2 Pascallovic 89 7 15 20 17 15 15
    3 SanMark. 76 10 13 17 15 10 11
    4 Maasveld 73 6 11 11 15 17 13
    5 JMD 66 5 17 13 10 11 10
    6 Andre 49 8 - - 11 13 17

    De stand is onveranderd gebleven. Wel liep Friesland nog eens 5 punten uit op de nummer 2, Pascallovic. De tweede plaats voor Andre tijdens de afgelopen NK afstanden betekent dat hij dichter bij de top-5 is gekomen. Zijn achterstand is echter nog altijd 17 punten naar de vijfde plaats. De grote punten moeten echter nog verdeeld worden, te beginnen met de EK allround en de EK sprint, die ieder goed zijn voor 35 punten voor de winnaar en 25 voor de nummer 2.


    Vadertje Tijdklassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01 pt.
    1 Pascallovic 3.500
    2 3
    2 Maasveld 1.200 0 1
    3 SanMark. 500 0 1

    Toegekende VT punten dit seizoen;
    1000m mannen, KNSB Cup: SanMark. 1:09,55 (0,01 ernaast) --> 500 punten
    2e 500m mannen, WB Harbin: Pascallovic 34,98 (voltreffer!) --> 500 punten
    3000m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 4:03,57 (0,01 ernaast) --> 2500 punten
    500m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 37,75 (voltreffer!) --> 500 punten
    3200m ploegenachtervolging mannen, WB Heerenveen: Maasveld 3:42,47 (0,04 ernaast) --> 1200 punten
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •