Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 29 van de 29

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: WB Astana (start: vrijdag, 14:00)

  1. #21
    ]Zondag: (vanaf 13:30)
    13:30 2e 500m vrouwen: Lee Sanghwa 37,88
    13:55 2e 500m mannen: Pavel Koelizjnikov 34,34
    14:35 1500m vrouwen: Jorien ter Mors 1:54,00
    15:18 1500m mannen: Denis Joeskov 1:44,01
    16:13 6400m massastart vrouwen: blondin
    16:28 6400m massastart mannen: contin

  2. #22
    Zondag: (vanaf 13:30)
    13:30 2e 500m vrouwen:Hong Zhang 37.77
    13:55 2e 500m mannen:Ruslan Murashov 34.54
    14:35 1500m vrouwen: Jorien ter Mors 1.55.12
    15:18 1500m mannen: Denis Yuskov 1.44.75
    16:13 6400m massastart vrouwen: Francesca Lolobrigida
    16:28 6400m massastart mannen: Joey Mantia
    Laatst gewijzigd door Andre; 04-12-16 om 01:53.

  3. #23
    Zondag: (vanaf 13:30)
    13:30 2e 500m vrouwen:Hong Zhang 37.77
    13:55 2e 500m mannen: Pavel Kulizhnikov 34.61
    14:35 1500m vrouwen: Jorien ter Mors 1.54,26
    15:18 1500m mannen: Denis Yuskov 1.44.94
    16:13 6400m massastart vrouwen: Blondin
    16:28 6400m massastart mannen: Seung Hoon Lee
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  4. #24
    Aanpassing op de valreep:

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Friesland Bekijk Berichten
    Zondag: (vanaf 13:30)
    13:30 2e 500m vrouwen: Yu Jing 37,66
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #25
    Uitslagen vrijdag:

    3000m vrouwen:
    1. Martina Sablikova 200
    Tijd: 4:02,90 (4:01,40 - 4:04,40)

    1e 500m vrouwen:
    2. Zhang Hong 70
    3. Lee Sanghwa 50
    8. Jorien ter Mors 3
    Tijd: 37,85 (37,60 - 38,10)

    5000m mannen:
    1. Peter Michael 200
    3. Ted-Jan Bloemen 50
    15. Arjan Stroetinga 0
    Tijd: 6:21,58 (6:19,08 - 6:24,08)


    Punten vrijdag:
    Pl. Deelnemer 3000V 1e 500V 5000M Totaal
    1 Maasveld 200 200 210 610
    2 Pascallovic 210 50 200 460
    3 Friesland 210 153 0 363
    4 SanMark. 200 100 50 350
    5 Andre 210 80 50 340
    6 JMD 200 50 50 300
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #26
    Uitslagen zaterdag:

    1e 500m mannen:
    3. Pavel Koelizjnikov 50
    Tijd: 34,52 (34,27 - 34,77)

    1000m vrouwen:
    2. Jorien ter Mors 70
    Tijd: 1:15,25 (1:14,75 - 1:15,75)

    1000m mannen:
    2. Pavel Koelizjnikov 70
    DNS. Kai Verbij 0
    Tijd: 1:08,90 (1:08,40 - 1:09,40)

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Japan 200
    2. Nederland 70
    Tijd: 2:57,75 (2:56,55 - 2:58,95)

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    4. Zuid-Korea 25
    DSQ, Nederland 0
    Tijd: 3:44,10 (3:42,50 - 3:45,70)


    Punten zaterdag:
    Pl. Deelnemer 1e 500M 1000V 1000M 2400TP V 3200TP M Totaal
    1 SanMark. 200 80 220 70 0 570
    2 Pascallovic 50 80 120 200 10 460
    3 Friesland 50 80 80 210 25 445
    4 JMD 60 70 120 70 0 320
    5 Maasveld 60 70 0 70 0 200
    6 Andre 60 70 0 70 0 200
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #27
    Uitslagen zondag:

    2e 500m vrouwen:
    1. Yu Jing 200
    4. Zhang Hong 25
    DNS. Lee Sanghwa 0
    Tijd: 37,64 (37,39 - 37,89)

    2e 500m mannen:
    1. Roeslan Moerasjov 200
    2. Pavel Koelizjnikov 70
    Tijd: 34,52 (34,27 - 34,77)

    1500m vrouwen:
    3. Jorien ter Mors 50
    Tijd: 1:56,36 (1:55,61 - 1:57,11)

    1500m mannen:
    1. Denis Joeskov 200
    3. Joey Mantia 50
    Tijd: 1:45,50 (1:44,75 - 1:46,25)

    6400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Ivanie Blondin 200
    3. Kim Boreum 50
    7. Francesca Lollobrigida 4

    6400m ploegenachtervolging mannen:
    3. Lee Seunghoon 50
    11. Alexis Contin 0
    16. Joey Mantia 0


    Punten zondag:
    Pl. Deelnemer 2e 500V 2e 500M 1500V 1500M 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 Friesland 350 120 50 200 50 50 820
    2 Pascallovic 35 120 50 210 200 50 665
    3 Maasveld 210 80 50 210 50 50 650
    4 Andre 35 350 50 210 4 0 649
    5 SanMark. 10 80 50 200 200 0 540
    6 JMD 10 80 60 60 200 50 460
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  8. #28
    Punten WB Astana:

    Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
    1 Friesland 363 445 820 1628
    2 Pascallovic 460 460 665 1585
    3 Maasveld 610 200 650 1460
    3 SanMark. 350 570 540 1460
    5 Andre 340 200 649 1189
    6 JMD 300 320 460 1080


    Punten puntenklassement:
    1. Friesland 20
    2. Pascallovic 17
    3. Maasveld 15
    3. SanMark. 15
    5. Andre 11
    6. JMD 10


    Punten VT-klassement:
    geen punten deze keer
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  9. #29
    Algemeen Klassement:
    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3
    1 Pascallovic 8.090
    1570 2085 2850 1585
    2 Friesland 7.805 1620 2652 1905 1628
    3 SanMark. 7.287 1855 1962 2010 1460
    4 JMD 6.171 1225 2326 1540 1080
    5 Maasveld 5.600 1515 1170 1455 1460
    6 Andre 2.764 1575 - - 1189

    Puntenklassement:
    pl. Deelnemer Totaal KNSB WB1 WB2 WB3
    1 Friesland 64
    9 20 15 20
    2 Pascallovic 59 7 15 20 17
    3 SanMark. 55 10 13 17 15
    4 JMD 45 5 17 13 10
    5 Maasveld 43 6 11 11 15
    6 Andre 19 8 - - 11


    VT klassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01 pt.
    1 Pascallovic 3.500
    2 3
    2 SanMark. 500 0 1

    VT punten;
    1000m mannen, KNSB Cup: SanMark. 1:09,55 (0,01 ernaast) --> 500 punten
    2e 500m mannen, WB Harbin: Pascallovic 34,98 (voltreffer!) --> 500 punten
    3000m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 4:03,57 (0,01 ernaast) --> 2500 punten
    500m vrouwen, WB Nagano: Pascallovic 37,75 (voltreffer!) --> 500 punten
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Il Giro (start: vrijdag 4 mei 12:50)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •