Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 19

Onderwerp: Schaatskenner 2016/17: WB Nagano (start: vrijdag, 7:30)

  1. #1

    Schaatskenner 2016/17: WB Nagano (start: vrijdag, 7:30)

    Aankomend weekend wordt er gereden in Nagano, in de Nagano Olympic Memorial Arena, ook bekend als de M-Wave. Het tijdsverschil is 8 uur, dus er wordt vroeg gestart. Vrijdag om 7:30, zaterdag en zondag zelfs om 6:00.

    Programma:

    Vrijdag (vanaf 7:30)
    7:30 3000m vrouwen
    8:34 5000m mannen

    Zaterdag: (vanaf 6:00)
    6:00 1000m vrouwen
    6:30 1000m mannen
    7:25 2400m ploegenachtervolging vrouwen
    8:15 3200m ploegenachtervolging mannen
    9:14 1200m teamsprint vrouwen
    9:34 1200m teamsprint mannen

    Zondag: (vanaf 6:00)
    6:00 500m vrouwen
    6:30 1500m mannen
    7:25 1500m vrouwen
    8:08 500m mannen
    8:53 6400m massastart vrouwen
    9:08 6400m massastart mannen

    [de aangegeven tijden zijn onder voorbehoud]

    Te voorspellen: winnaars + winnende tijden (bij massastarts hoeven alleen de winnaars voorspeld te worden)
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  2. #2
    Vrijdag (vanaf 7:30)
    7:30 3000m vrouwen: Martin Sablikova 4:04,25
    8:34 5000m mannen: Sven Kramer 6:18,25
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  3. #3
    Vrijdag (vanaf 7:30)
    7:30 3000m vrouwen: Martina Sablikova 4:03,88
    8:34 5000m mannen: Sven Kramer 6:17,68

  4. #4
    Vrijdag (vanaf 7:30)
    7:30 3000m vrouwen: Martina Sablikova 4:02.99
    8:34 5000m mannen: Sven Kramer 6:16.99

  5. #5
    Vrijdag (vanaf 7:30)
    7:30 3000m vrouwen: Martina Sablikova 4:03.57
    8:34 5000m mannen: Sven Kramer 6:16.21
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  6. #6
    Shit, dag 1 vergeten....

    Dag 2:
    6:00 1000m vrouwen Bergsma-Richardson 1.15.00
    6:30 1000m mannen Nuis 1.09.00
    7:25 2400m ploegenachtervolging vrouwen Nederland 3.44.00
    8:15 3200m ploegenachtervolging mannen Nederland 3.03.00
    9:14 1200m teamsprint vrouwen Nederland 1.30.00
    9:34 1200m teamsprint mannen Nederland 1.20.00

  7. #7
    Zaterdag: (vanaf 6:00)
    6:00 1000m vrouwen: Heather Bergsma 1:15,23
    6:30 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:09,23
    7:25 2400m ploegenachtervolging vrouwen: Japan 3:02,32
    8:15 3200m ploegenachtervolging mannen: Nederland 3:42,32
    9:14 1200m teamsprint vrouwen: Nederland 1:23,52
    9:34 1200m teamsprint mannen: Nederland 1:17,62
    Eredivisiekenner: Vergeet niet speelronde 19 te voorspellen (start: vrijdag 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB Erfurt te plaatsen (start: vrijdag 15:05)
    TETO: De Australian Open is bezig, houd het topic in de gaten voor de tussenstanden
    Wielerkenner: stem op de te voorspellen eendagskoersen (poll open tot 24 januari)
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen

  8. #8
    Zaterdag: (vanaf 6:00)
    6:00 1000m vrouwen: Heather Bergsma 1:15,33
    6:30 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,86
    7:25 2400m ploegenachtervolging vrouwen: Nederland 3:01,67
    8:15 3200m ploegenachtervolging mannen: Nederland 3:41,87
    9:14 1200m teamsprint vrouwen: Japan 1:22,89
    9:34 1200m teamsprint mannen: Nederland 1:17,89
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #9
    Dag 2:
    6:00 1000m vrouwen Bergsma 1.14.99
    6:30 1000m mannen Kuzlinikov 1.08.91
    7:25 2400m ploegenachtervolging vrouwen Nederland 3.44.88
    8:15 3200m ploegenachtervolging mannen Nederland 3.02.88
    9:14 1200m teamsprint vrouwen Nederland 1.29.25
    9:34 1200m teamsprint mannen Nederland 1.20.87

  10. #10
    Zondag: (vanaf 6:00)
    6:00 500m vrouwen Sang-hwa Lee 37.70
    6:30 1500m mannen Yuskov 1.45.50
    7:25 1500m vrouwen Bergsma 1.55.80
    8:08 500m mannen Kulizhnikov 34.75
    8:53 6400m massastart vrouwen Blondin
    9:08 6400m massastart mannen Seung-hoon Lee

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •