Pagina 3 van de 45 EersteEerste 1234513 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 443

Onderwerp: Toto 3e Divisie Zaterdag 2016-2017

  1. #21
    1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
    2) De 3 periodekampioenen : Rijnsburgse Boys, Jong FC Groningen en IJsselmeervogels
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud : ODIN '59 en SteDeCo
    4) De 2 degradanten : FC Rijnvogels en DVS '33


    1e Ronde 13 Augustus

    Capelle - ODIN '59 2-0
    DVS'33 Ermelo - Jong FC Volendam 0-2
    FC Lisse - Quick Boys 1-1
    FC Rijnvogels - VVOG 0-2
    Huizen - Harkemase Boys 1-2
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 2-2
    ONS Boso Sneek - ASWH 0-1
    Scheveningen - Jong FC Groningen 0-3
    IJsselmeervogels - SteDoCo 4-0

  2. #22
    1) Kampioen 10 punten : IJsselmeervogels
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : IJsselmeervogels, Rijnsburgse Boys, Scheveningen
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Stedoco, Huizen
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : VVOG, FC Rijnvogels


    1e Ronde 13 Augustus

    Capelle - ODIN '59 2-0
    DVS'33 Ermelo - Jong FC Volendam 2-1
    FC Lisse - Quick Boys 1-2
    FC Rijnvogels - VVOG 2-1
    Huizen - Harkemase Boys 0-2
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 1-2
    ONS Boso Sneek - ASWH 2-1
    Scheveningen - Jong FC Groningen 2-1
    IJsselmeervogels - SteDoCo 3-1

  3. #23
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    15.594
    vCash
    11000
    1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, IJsselmeervogels, Scheveningen
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Huizen, Jong Almere City FC
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : VVOG, ODIN '59


    1e Ronde 13 Augustus

    Capelle - ODIN '59 3-1
    DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam 2-0
    FC Lisse - Quick Boys 1-1
    FC Rijnvogels - VVOG 3-1
    Huizen - Harkemase Boys 0-2
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 1-4
    ONS Boso Sneek - ASWH 0-1
    Scheveningen - Jong FC Groningen 2-0
    IJsselmeervogels - SteDoCo 2-1
    Laatst gewijzigd door Unregistere; 07-08-16 om 14:47.

  4. #24
    1) Kampioen 10 punten : IJsselmeervogels
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys, Quick Boys, IJsselmeervogels
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : VVOG, Jong FC Volendam
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City FC, Odin'59


    1e Ronde 13 Augustus

    Capelle - ODIN '59 1-0
    DVS '33 Ermelo - Jong FC Volendam 2-1
    FC Lisse - Quick Boys 2-2
    FC Rijnvogels - VVOG 2-1
    Huizen - Harkemase Boys 1-1
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 0-3
    ONS Boso Sneek - ASWH 0-2
    Scheveningen - Jong FC Groningen 2-1
    IJsselmeervogels - SteDoCo 2-0

  5. #25
    1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys , IJsselmeervogels , Capelle
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : SteDoCo , ODIN`19
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City , ASWH


    Capelle - ODIN '59 2-0
    DVS'33 Ermelo - Jong FC Volendam 1-1
    FC Lisse - Quick Boys 2-2
    FC Rijnvogels - VVOG 2-1
    Huizen - Harkemase Boys 2-0
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 1-2
    ONS Boso Sneek - ASWH 2-0
    Scheveningen - Jong FC Groningen 1-1
    IJsselmeervogels - SteDoCo 2-0

  6. #26
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door FC Zwolle Ole Bekijk Berichten
    1) Kampioen 10 punten : Rijnsburgse Boys
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Rijnsburgse Boys , IJsselmeervogels , Capelle
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : SteDoCo , ODIN`19
    4) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Almere City , ASWH
    Reactie van unregistere ? :-)

  7. #27
    1e Ronde 13 Augustus

    Capelle - ODIN '59 1-1
    DVS'33 Ermelo - Jong FC Volendam 3-2
    FC Lisse - Quick Boys 2-1
    FC Rijnvogels - VVOG 0-2
    Huizen - Harkemase Boys 0-2
    Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys 1-2
    ONS Boso Sneek - ASWH 0-0
    Scheveningen - Jong FC Groningen 2-1
    IJsselmeervogels - SteDoCo 0-0

    1. bqandy 18
    2. De Groene Scout 14
    3. Andre 13
    4. Unregistere 10
    5. steefievdbtje 9
    6. Ceephax 7
    7. FC Zwolle ole 5
    8. noordooster 4

  8. #28
    2e Ronde 20 Augusutus

    Harkemase Boys - Jong Almere City FC
    Jong FC Volendam - FC Lisse
    ODIN '59 - FC Rijnvogels
    Rijnsburgse Boys - Huizen
    VVOG - Capelle
    ASWH - IJsselmeervogels
    Jong FC Groningen - DVS'33 Ermelo
    Quick Boys - ONS Boso Sneek
    SteDoCo - Scheveningen

  9. #29
    2e Ronde 20 Augusutus

    Harkemase Boys - Jong Almere City FC 2-0
    Jong FC Volendam - FC Lisse 1-3
    ODIN '59 - FC Rijnvogels 1-1
    Rijnsburgse Boys - Huizen 2-0
    VVOG - Capelle 2-1
    ASWH - IJsselmeervogels 0-2
    Jong FC Groningen - DVS'33 Ermelo 2-1
    Quick Boys - ONS Boso Sneek 2-0
    SteDoCo - Scheveningen 2-1

  10. #30
    Harkemase Boys - Jong Almere City FC 3-1
    Jong FC Volendam - FC Lisse 0-2
    ODIN '59 - FC Rijnvogels 1-1
    Rijnsburgse Boys - Huizen 3-1
    VVOG - Capelle 1-2
    ASWH - IJsselmeervogels 2-0
    Jong FC Groningen - DVS'33 Ermelo 2-0
    Quick Boys - ONS Boso Sneek 2-0
    SteDoCo - Scheveningen 1-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •