Pagina 2 van de 74 EersteEerste 12341252 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 738

Onderwerp: Toto 2e Divisie 2016/2017

  1. #11
    1) Kampioen 10 punten : Lienden
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Lienden Spakenburg de Treffers
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Barendrecht Katwijk
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : GVVV UNA


    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 1-2
    HHC Hardenberg- GVVV 2-0
    Jong Sparta- Jong AZ 2-1
    Kozakken Boys- Kon. HFC 2-0
    Excelsior M.- VVSB 1-2
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-0
    Katwijk- TEC 2-1
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 1-2
    De Treffers- UNA 2-0

  2. #12
    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 3-3
    HHC Hardenberg- GVVV 0-0
    Jong Sparta- Jong AZ 3-1
    Kozakken Boys- Kon. HFC 1-1
    Excelsior M.- VVSB 0-0
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-1
    Katwijk- TEC 2-2
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 6-0
    De Treffers- UNA 1-1

  3. #13
    [QUOTE=Andre;182166]1) Kampioen 10 punten : Spakenburg
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Katwijk, Spakenburg, HHC Hardenberg
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : GVVV, Jong FC Twente
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : UNA, Barendrecht


    Zaterdag 13 Augustus :

    Barendrecht- Spakenburg 1-2
    HHC Hardenberg- GVVV 3-1
    Jong Sparta- Jong AZ 1-2
    Kozakken Boys- Kon. HFC 1-1
    Excelsior M.- VVSB 0-2
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-1
    Katwijk- TEC 3-1
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 0-2
    De Treffers- UNA 3-1

  4. #14
    1) Kampioen 10 punten : Jong Vitesse
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys Spakenburg Katwijk
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : AFC VVSB
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : TEC UNA


    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 1-3
    HHC Hardenberg- GVVV 3-2
    Jong Sparta- Jong AZ 1-2
    Kozakken Boys- Kon. HFC 2-1
    Excelsior M.- VVSB 2-1
    FC Lienden- Jong Vitesse 1-3
    Katwijk- TEC 3-1
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 2-2
    De Treffers- UNA 3-0

  5. #15
    1) Kampioen 10 punten : HHC Hardenberg
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys Excelsior Maassluis Katwijk
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Jong Sparta, TEC
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong Fc Twente, UNA


    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 2-0
    HHC Hardenberg- GVVV 3-1
    Jong Sparta- Jong AZ 0-2
    Kozakken Boys- Kon. HFC 3-1
    Excelsior M.- VVSB 1-0
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-4
    Katwijk- TEC 2-0
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 0-1
    De Treffers- UNA 2-0

  6. #16
    1) Kampioen 10 punten: FC Lienden
    2) De 3 periodekampioenen: FC Lienden, Kozakken Boys, Jong Vitesse
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud: AFC en Barendrecht
    2) De 2 degradanten : Jong Twente en UNA

    1e speelronde :

    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 0-1
    HHC Hardenberg- GVVV 2-1
    Jong Sparta- Jong AZ 0-2
    Kozakken Boys- Kon. HFC 3-1
    Excelsior M.- VVSB 1-1
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-2
    Katwijk- TEC 1-0
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 0-1
    De Treffers- UNA 3-1

    Komt er nog een Eindstandvoorspelling voor de 2e Divisie? Met dit soort spelletjes zit het er dik in dat ik nog wel eens een speelronde vergeet te voorspellen.

  7. #17
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Ceephax Bekijk Berichten
    Komt er nog een Eindstandvoorspelling voor de 2e Divisie? Met dit soort spelletjes zit het er dik in dat ik nog wel eens een speelronde vergeet te voorspellen.
    Denk niet dat die er komt voor de 1e divisie is die er ook nog niet
    of je moet het zelf willen doen

  8. #18
    1) Kampioen 10 punten : Spakenburg
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Spakenburg, VVSB, Kozakken Boys
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : TEC, GVVV
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong FC Twente, Barendrecht

    En al vast de 1e speelronde :

    Zaterdag 13 Augustus :
    Barendrecht- Spakenburg 0-2
    HHC Hardenberg- GVVV 3-1
    Jong Sparta- Jong AZ 1-3
    Kozakken Boys- Kon. HFC 2-0
    Excelsior M.- VVSB 1-2
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-1
    Katwijk- TEC 2-0
    zondag 14 Augustus :
    Jong FC Twente- AFC 1-2
    De Treffers- UNA 2-1

  9. #19
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    15.686
    vCash
    11004
    1) Kampioen 10 punten : Kozakken Boys
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Kozakken Boys, Katwijk, Spakenburg
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : Koninklijke HFC, GVVV
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : Jong FC Twente, UNA

    En al vast de 1e speelronde :

    Barendrecht- Spakenburg 1-1
    HHC Hardenberg- GVVV 3-1
    Jong Sparta- Jong AZ 2-2
    Kozakken Boys- Koninklijke HFC 4-1
    Excelsior Maassluis - VVSB 2-1
    FC Lienden- Jong Vitesse 1-1
    Katwijk- TEC 3-1
    Jong FC Twente- AFC 1-2
    De Treffers- UNA 2-0

  10. #20
    Kampioen 10 punten : Spakenburg
    2) De 3 periodekampioenen 5 punten per team : Spakenburg,Katwijk,FC Lienden
    3) De 2 ploegen die Nacompetitie spelen voor klassenbehoud 5 punten per team : G.V.V.V.,Jong FC Twente
    2) De 2 degradanten 5 punten per team : UNA,Jong Sparta

    En al vast de 1e speelronde :

    Barendrecht- Spakenburg 0-2
    HHC Hardenberg- GVVV 1-0
    Jong Sparta- Jong AZ 1-3
    Kozakken Boys- Koninklijke HFC 2-0
    Excelsior Maassluis - VVSB 0-1
    FC Lienden- Jong Vitesse 2-0
    Katwijk- TEC 1-1
    Jong FC Twente- AFC 0-2
    De Treffers- UNA 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •