Pagina 14 van de 14 EersteEerste ... 4121314
Resultaten 131 tot 135 van de 135

Onderwerp: Satékroketten Lekker & Gezond Eredivisie Standen & uitslagen

  1. #131
    Eredivisie :
    NAC Breda (De Groene Scout) - FC Emmen (PES5) 6-8
    AZ (Schaakliefhebber) - ADO Den Haag (Mario) 8-6
    Ajax (Abubakari) - Excelsior (Kralinger) 5-12
    Feyenoord (Susa) - Heracles Almelo (Bernardo) 7-4
    Fortuna Sittard (fortuna1987) - VVV Venlo (Andre) 9-4
    PSV (Magikan) - De Graafschap (Simon) 8-4
    Willem II (Pascallovic) - PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) 10-6
    SC Heerenveen (Suikerbrood) - FC Groningen (Satyr) 7-10
    FC Utrecht (Reinoud) - Vitesse (Unregistere) 8-8
    1 PEC Zwolle FC Zwolle Ole 30 - 57 204 - 178
    2 FC Emmen PES5 30 - 54 177 - 165
    3 AZ Schaakliefhebber 30 - 53 180 - 162
    4 Feyenoord Susa 30 - 52 199 - 174
    5 NAC Breda De Groene Scout 30 - 49 200 - 188
    6 Ajax Abubakari 30 - 47 192 - 183
    7 De Graafschap Simon 30 - 45 160 - 164
    8 PSV Magikan 30 - 44 183 - 183
    9 Vitesse Unregistere 30 - 42 178 - 183
    10 FC Groningen Satyr 30 - 42 170 - 181
    11 Fortuna Sittard fortuna1987 30 - 41 175 - 173
    12 Excelsior Kralinger 30 - 41 173 - 164
    13 ADO Den Haag Mario 30 - 41 163 - 157
    14 Willem II Pascallovic 30 - 40 161 - 163
    15 FC Utrecht Reinoud 30 - 38 163 - 176
    16 Heracles Almelo Bernardo 30 - 37 154 - 169
    17 SC Heerenveen Suikerbrood 30 - 36 164 - 171
    18 VVV Venlo Andre 30 - 34 173 - 184

    Hoofdklasse :
    Read Swart (SC Heerenveen) at V.V. de Schutters (zwammy) 9-3
    SC Feyenoord (Hankie) at SC Irene (Maasveld) 7-8
    Sporting Andijk (Marinos) at sv Hillegom (JMD) 5-13
    1 sv Hillegom JMD 6 - 13 50 - 32
    2 Read Swart SC Heerenveen 6 - 12 40 - 32
    3 sc Irene Maasveld 6 - 10 35 - 37
    4 vv de Schutters zwammy 6 - 7 30 - 34
    5 Sporting Andijk Marinos 6 - 6 30 - 35
    6 sc Feyenoord Hankie 6 - 1 22 - 37

  2. #132
    Eredivisie :
    Heracles Almelo (Bernardo) - SC Heerenveen (Suikerbrood) 7-4
    FC Emmen (PES5) - FC Utrecht (Reinoud) 5-10
    FC Groningen (Satyr) - Ajax (Abubakari) 6-9
    Vitesse (Unregistere) - PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) 7-11
    Feyenoord (Susa) - AZ (Schaakliefhebber) 6-7
    VVV Venlo (Andre) - De Graafschap (Simon) 7-8
    Excelsior (Kralinger) - Willem II (Pascallovic) 5-9
    Fortuna Sittard (fortuna1987) - NAC Breda (De Groene Scout) 12-7
    PSV (Magikan) - ADO Den Haag (Mario) 7-6
    1 PEC Zwolle FC Zwolle Ole 31 - 60 215 - 185
    2 AZ Schaakliefhebber 31 - 56 187 - 168
    3 FC Emmen PES5 31 - 54 182 - 175
    4 Feyenoord Susa 31 - 52 205 - 181
    5 Ajax Abubakari 31 - 50 201 - 189
    6 NAC Breda De Groene Scout 31 - 49 207 - 200
    7 De Graafschap Simon 31 - 48 168 - 171
    8 PSV Magikan 31 - 47 190 - 189
    9 Fortuna Sittard fortuna1987 31 - 44 187 - 180
    10 Willem II Pascallovic 31 - 43 170 - 168
    11 Vitesse Unregistere 31 - 42 185 - 194
    12 FC Groningen Satyr 31 - 42 176 - 190
    13 Excelsior Kralinger 31 - 41 178 - 173
    14 FC Utrecht Reinoud 31 - 41 173 - 181
    15 ADO Den Haag Mario 31 - 41 169 - 164
    16 Heracles Almelo Bernardo 31 - 40 161 - 173
    17 SC Heerenveen Suikerbrood 31 - 36 168 - 178
    18 VVV Venlo Andre 31 - 34 180 - 192

    Hoofdklasse :
    V.V. de Schutters (zwammy) at Sporting Andijk (Marinos)(Wezeper88) 12-6 (36:6=6)
    Read Swart (SC Heerenveen) at SC Irene (Maasveld) 3-6
    sv Hillegom (JMD) at SC Feyenoord (Hankie) 10-5
    1 sv Hillegom JMD 7 - 16 60 - 37
    2 sc Irene Maasveld 7 - 13 41 - 40
    3 Read Swart SC Heerenveen 7 - 12 43 - 38
    4 vv de Schutters zwammy 7 - 10 42 - 34
    5 Sporting Andijk Marinos 7 - 6 30 - 47
    6 sc Feyenoord Hankie 7 - 1 27 - 47

  3. #133
    Eredivisie :
    De Graafschap (Simon) - FC Emmen (PES5) 6-6
    AZ (Schaakliefhebber) - Heracles Almelo (Bernardo) 6-8
    SC Heerenveen (Suikerbrood) - VVV Venlo (Andre) 8-7
    Ajax (Abubakari) - Vitesse (Unregistere) 8-11
    FC Utrecht (Reinoud) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 9-7
    PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) - FC Groningen (Satyr) 9-5
    NAC Breda (De Groene Scout) - Feyenoord (Susa) 8-6
    ADO Den Haag (Mario) - Excelsior (Kralinger) 8-7
    Willem II (Pascallovic) - PSV (Magikan) 5-8
    1 PEC Zwolle FC Zwolle Ole 32 - 63 224 - 190
    2 AZ Schaakliefhebber 32 - 56 193 - 176
    3 FC Emmen PES5 32 - 55 188 - 181
    4 NAC Breda De Groene Scout 32 - 52 215 - 206
    5 Feyenoord Susa 32 - 52 211 - 189
    6 Ajax Abubakari 32 - 50 209 - 200
    7 PSV Magikan 32 - 50 198 - 194
    8 De Graafschap Simon 32 - 49 174 - 177
    9 Vitesse Unregistere 32 - 45 196 - 202
    10 Fortuna Sittard fortuna1987 32 - 44 194 - 189
    11 FC Utrecht Reinoud 32 - 44 182 - 188
    12 ADO Den Haag Mario 32 - 44 177 - 171
    13 Willem II Pascallovic 32 - 43 175 - 176
    14 Heracles Almelo Bernardo 32 - 43 169 - 179
    15 FC Groningen Satyr 32 - 42 181 - 199
    16 Excelsior Kralinger 32 - 41 185 - 181
    17 SC Heerenveen Suikerbrood 32 - 39 176 - 185
    18 VVV Venlo Andre 32 - 34 187 - 200

    Hoofdklasse :
    SC Feyenoord (Hankie) at V.V. de Schutters (zwammy) 3-7
    Sporting Andijk (Marinos) at Read Swart (SC Heerenveen) 6-6
    SC Irene (Maasveld) at sv Hillegom (JMD) 11-4
    1 sv Hillegom JMD 8 - 16 64 - 48
    2 sc Irene Maasveld 8 - 16 52 - 44
    3 Read Swart SC Heerenveen 8 - 13 49 - 44
    4 vv de Schutters zwammy 8 - 13 49 - 37
    5 Sporting Andijk Marinos 8 - 7 36 - 53
    6 sc Feyenoord Hankie 8 - 1 30 - 54

  4. #134
    Eredivisie :
    AZ (Schaakliefhebber) - PSV (Magikan) 6-4
    Ajax (Abubakari) - FC Utrecht (Reinoud) 4-6
    FC Groningen (Satyr) - Fortuna Sittard (fortuna1987) 0-4
    Feyenoord (Susa) - ADO Den Haag (Mario) 6-3
    Heracles Almelo (Bernardo) - Excelsior (Kralinger) 4-4
    PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) - VVV Venlo (Andre) 4-7
    Vitesse (Unregistere) - De Graafschap (Simon) 4-3
    Willem II (Pascallovic) - FC Emmen (PES5) 4-4
    SC Heerenveen (Suikerbrood) - NAC Breda (De Groene Scout) 4-4

    1 PEC Zwolle FC Zwolle Ole 33 - 63 228 - 197 K
    2 AZ Schaakliefhebber 33 - 59 199 - 180
    3 FC Emmen PES5 33 - 56 192 - 185
    4 Feyenoord Susa 33 - 55 217 - 192
    5 NAC Breda De Groene Scout 33 - 53 219 - 210
    6 Ajax Abubakari 33 - 50 213 - 206
    7 PSV Magikan 33 - 50 202 - 200
    8 De Graafschap Simon 33 - 49 177 - 181
    9 Vitesse Unregistere 33 - 48 200 - 205
    10 Fortuna Sittard fortuna1987 33 - 47 198 - 189
    11 FC Utrecht Reinoud 33 - 47 188 - 192
    12 ADO Den Haag Mario 33 - 44 180 - 177
    13 Willem II Pascallovic 33 - 44 179 - 180
    14 Heracles Almelo Bernardo 33 - 44 173 - 183
    15 Excelsior Kralinger 33 - 42 189 - 185
    16 FC Groningen Satyr 33 - 42 181 - 203
    17 SC Heerenveen Suikerbrood 33 - 40 180 - 189
    18 VVV Venlo Andre 33 - 37 194 - 204 D
    Hoofdklasse :
    sv Hillegom (JMD) at V.V. de Schutters (zwammy) 7-3
    Sporting Andijk (Marinos)(Wezeper88) at SC Irene (Maasveld) 4-3
    Read Swart (SC Heerenveen) at SC Feyenoord (Hankie) 3-3


    1 sv Hillegom JMD 9 - 19 71 - 51 P
    2 sc Irene Maasveld 9 - 16 55 - 44
    3 Read Swart SC Heerenveen 9 - 14 52 - 47
    4 vv de Schutters zwammy 9 - 13 52 - 44
    5 Sporting Andijk Marinos 9 - 7 36 - 56
    6 sc Feyenoord Hankie 9 - 2 33 - 57

  5. #135
    De Eindstanden :

    Eredivisie :
    ADO Den Haag (Mario) - Willem II (Pascallovic) 8-6
    De Graafschap (Simon) - Ajax (Abubakari) 5-7
    Excelsior (Kralinger)(Wezeper88) - AZ (Schaakliefhebber) 6-4
    FC Emmen (PES5) - FC Groningen (Satyr) 9-6
    FC Utrecht (Reinoud) - SC Heerenveen (Suikerbrood) 8-5
    Fortuna Sittard (fortuna1987) - Feyenoord (Susa) 5-8
    NAC Breda (De Groene Scout) - PEC Zwolle (FC Zwolle Ole) 5-7
    PSV (Magikan) - Heracles Almelo (Bernardo) 6-7
    VVV Venlo (Andre) - Vitesse (Unregistere) 9-7
    1 PEC Zwolle FC Zwolle Ole 34 - 66 235 - 202 K
    2 AZ Schaakliefhebber 34 - 59 203 - 180
    3 FC Emmen PES5 34 - 59 201 - 191
    4 Feyenoord Susa 34 - 58 225 - 197
    5 NAC Breda De Groene Scout 34 - 53 224 - 217
    6 Ajax Abubakari 34 - 53 220 - 211
    7 PSV Magikan 34 - 50 208 - 207
    8 FC Utrecht Reinoud 34 - 50 196 - 197
    9 De Graafschap Simon 34 - 49 182 - 188
    10 Vitesse Unregistere 34 - 48 207 - 214
    11 Fortuna Sittard fortuna1987 34 - 47 203 - 197
    12 ADO Den Haag Mario 34 - 47 188 - 183
    13 Heracles Almelo Bernardo 34 - 47 180 - 189
    14 Willem II Pascallovic 34 - 44 185 - 188
    15 Excelsior Kralinger 34 - 42 189 - 189
    16 FC Groningen Satyr 34 - 42 187 - 212 D
    17 VVV Venlo Andre 34 - 40 203 - 211 D
    18 SC Heerenveen Suikerbrood 34 - 40 185 - 197 D

    Hoofdklasse :
    SC Feyenoord (Hankie) at Sporting Andijk (Marinos)(Mommiej) 2-6
    sv Hillegom (JMD) at Read Swart (SC Heerenveen)(prume) 3-9
    SC Irene (Maasveld) at V.V. de Schutters (zwammy) 4-7
    1 sv Hillegom JMD 10 - 19 74 - 60 P
    2 sc Irene Maasveld 10 - 16 59 - 51 P
    3 vv de Schutters zwammy 10 - 16 59 - 48 P
    4 Read Swart SC Heerenveen 10 - 14 52 - 50
    5 Sporting Andijk Marinos 10 - 7 32 - 58
    6 sc Feyenoord Hankie 10 - 2 35 - 63

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •